320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    ManU to win CL@34 vamos
    Mu tööandja pakub 41ga.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      telekavaataja, kas pühapäeval on märgata panustajate aktiivsuse tõusu või tõuseb volüüm või on sharpe vähem ja harrastajaid rohkem või on pühapäev bookie seisukohalt täpselt samasugune nagu näiteks teisipäev või neljapäev? ehk oskad mõne pühapäeva iseärasuse välja tuua?

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        telekavaataja, kas pühapäeval on märgata panustajate aktiivsuse tõusu või tõuseb volüüm või on sharpe vähem ja harrastajaid rohkem või on pühapäev bookie seisukohalt täpselt samasugune nagu näiteks teisipäev või neljapäev? ehk oskad mõne pühapäeva iseärasuse välja tuua?
        Nädalavahetusel panustatakse rohkem, aga sellel on selge korrelatsioon spordisündmuste arvuga.

        Või milles su küsimus täpsemalt seisneb?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Nädalavahetusel panustatakse rohkem, aga sellel on selge korrelatsioon spordisündmuste arvuga.

          Või milles su küsimus täpsemalt seisneb?
          teema selles, et märkasin seda juba aastaid tagasi, et nädala sees hästi toimivad mudelid pühapäeviti ei tööta. kuna mudelid arvestavad ka algoddse ja oddside tõuse-languseid, siis mulle tundub, et bookied teevad pühapäeval midagi teistmoodi...aga võibolla lihtsalt juhus.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            teema selles, et märkasin seda juba aastaid tagasi, et nädala sees hästi toimivad mudelid pühapäeviti ei tööta. kuna mudelid arvestavad ka algoddse ja oddside tõuse-languseid, siis mulle tundub, et bookied teevad pühapäeval midagi teistmoodi...aga võibolla lihtsalt juhus.
            Ei tehta midagi teistmoodi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas DeploY Vaata postitust
              vaatasin, et mulle sobib täitsa basic versioon ka. Miks sa advanced kasutad, kui saladus ei ole? Reaalselt toksid opening-closing oddse sisse? Kasutad tipstereid ka?

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                vaatasin, et mulle sobib täitsa basic versioon ka. Miks sa advanced kasutad, kui saladus ei ole? Reaalselt toksid opening-closing oddse sisse? Kasutad tipstereid ka?
                Opening-closing ei kasuta, aga mitte niivõrd tipstereid vaid nagu suht palju on partnereid/bettijaid, kellega infot jms jagame + privaatgrupid, siis mul igaühe jaoks eraldi pandud jah. Ma tegelt teisi variante polegi proovinud, selle esimesena võtsin ja väga rahul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  teema selles, et märkasin seda juba aastaid tagasi, et nädala sees hästi toimivad mudelid pühapäeviti ei tööta. kuna mudelid arvestavad ka algoddse ja oddside tõuse-languseid, siis mulle tundub, et bookied teevad pühapäeval midagi teistmoodi...aga võibolla lihtsalt juhus.
                  Jah. Kui üldse, siis eeldaks, et nädalavahetusel on just nõrgemad hinnad, sest on palju rohkem millele panustada ja ilma volüümita võivad paljud hinnad tihti algusest peale samana püsida. Ja kui üldse, siis bookiedel on nädalavahetusel just vähem aega mängudele ja panustele kulutada.

                  Samas nädala keskel võivad hinnad end tihti üle korrigeerida, sest inimesed otsivad rohkem tühjast kohast panuseid.

                  Teine tähtis faktor on muidugi see, et nädalavahetusel toimuv jalgpall on reeglina kvaliteetsem - professionaalne liigavutt.

                  Kolmas on see, et võib-olla tekitab seda arvamust sisetunne, mis võib petta, või liiga väike panuste valim, et tõsiseid järeldusi teha nii spetsiifilise probleemi osas (üksiku päeva kohta oleks vaja ikka sadu või isegi tuhandeid mänge, et kindel olla).
                  Last edited by Tanel; 17.01.19, 22:28.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Keegi seal OlGB saidil ka figureerib? Tundub äge sait. Tegin just kasutaja ja see nv siis joomise asemel soovitasin seal, auhinnalised kohad on suht võimalikud, ehk kas keegi sealt on auhindu saanud? Kui, siis kuidas see auhinna väljastamine täpselt käib.

                    Tra, pokker ja panustamine koos on nõme, panin neljapäev triosse 10 euri ja kuidagi sain mingi 90 peale. Nüüd otsustasin pokkerit teha ja juba sulab. Aga pühapäev on äge pokkerit teha.

                    Kommentaar


                      täna kell 12:05 algas Niigata - Toyama mäng Jaapani kossuliigas, bett sisse mängu alguses Niigatale -10.5 (liiga kõrge, aga bet365 live oddsid ongi sellised), 10 sekki lõpuni, seis on 80-71, pall Niigata käes, ootan põnevusega kuidas lahendatakse....ja kutt viskab audist välja ja palli saanud till lihtsalt seisab ja põrgatab seda 10 sekki, proovimatagi visata. Samal ajal ahv Ida-Euroopast (siinkirjutataja) vaatab seda kasvava nördimusega. Ega panustajate peale ei mõtle keegi.

                      E: sellepärast ei osale ka SBTs, kuna mu betid tabavad kõige rohkem märki kui mäng juba alanud ja oddsid on settlenud - pre-game 1-2 minsa enne mängu algust ei jõua lisaks päriselu-betile foorumisse kopeerida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        täna kell 12:05 algas Niigata - Toyama mäng Jaapani kossuliigas, bett sisse mängu alguses Niigatale -10.5 (liiga kõrge, aga bet365 live oddsid ongi sellised), 10 sekki lõpuni, seis on 80-71, pall Niigata käes, ootan põnevusega kuidas lahendatakse....ja kutt viskab audist välja ja palli saanud till lihtsalt seisab ja põrgatab seda 10 sekki, proovimatagi visata. Samal ajal ahv Ida-Euroopast (siinkirjutataja) vaatab seda kasvava nördimusega. Ega panustajate peale ei mõtle keegi.
                        Tavaline kossupanustaja argipäev.

                        Kommentaar


                          Korvpalli ma olen proovinud ka siin SBT ja ka teistes ennustusturniirides pre game panustada, aga üldjuhul juhtuvadki sellised rõvedad paari punktilised möödaminekud. Samas kui mängu vaadata ja ise ära näha, et ühel meeskonnal mingid ulmevisked järjest lähevad ning teine meeskond mängib palju paremini ning on ikkagi kõvasti üle, kuid on natukene ebaõnne olnud, siis tihtipeale leiab Lives neid häid kohti kuna süsteem arvutab automaatselt võttes aluseks just pre game seatud liine.

                          Kommentaar


                            Korvpalli lõpuhetked võivad panustamise seisukohalt väga frustreerivad olla jah, kuna asjad võivad mõne hetkega kardinaalselt muutuda. Enda üks lemmik losse oli olukorras, kus kahe punktiga liin täidetud ning mängusaatus täiesti otsustatud liigamängus ning vastastel mõni sekund aega ja lastakse keskjoonelt kolmene lauapõrkega kotti. 99% juhtudest ei minda sellises olukorras enam viskelegi, aga ju oli tunne hea

                            aga eks igast asju nähtud, saadud nii haigeid võite kui ka kaotuseid. käib asja juurde, aga kui suurem stake peal ja info on kätte saadud, siis ma võimalusel pingelisi lõpuhetki närvide säästmise nimel ei vaata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Korvpalli lõpuhetked võivad panustamise seisukohalt väga frustreerivad olla jah, kuna asjad võivad mõne hetkega kardinaalselt muutuda..
                              Täiskuu või värk täna - 8 minutit enne mängu lõppu juhtis Saratov Kataja vastu 78-67 (mul oli sees bet Saratov -10), läksin en-väh rahuliku südamega muid asju tegema. Lõppskoori vaadates selgus, et viimase 8 minutiga viskas Kataja 21 punkti ja Saratov 2. Nagu mida fakki?

                              Kommentaar


                                Kujuta parem ette, et sul oli Serena võidu peal eile raha. Otsustavas setis Serena juhib 5:1 40:15, vastase koefitsient on probably 101. Serena lööb matšpalliks ässa. Mäng peaks läbi olema. Joonekohtunik annuleerib ässa, kuna Serena varvas on tema meelest üle joone. Second serve ajal Serena vigastab hüppeliigest ja kaotab 5:7. That's some bad luck right there..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X