320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Turg ka, aga päris naljakas, et Coolbet, kes mu arvates pidevalt Kalevit ülehindab, tuleb siis välja 1,37ga satsi puhul, kes polnud 6 mängu järjest väravat löönud.
    Nad ei ole liiga teravad see hooaeg olnud kohati. Aga ma liiga palju ei jälgi tegelikult. Võin eksida ka.

    Minu meelest on Levadia ka homme ülehinnatud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Nad ei ole liiga teravad see hooaeg olnud kohati. Aga ma liiga palju ei jälgi tegelikult. Võin eksida ka.

      Minu meelest on Levadia ka homme ülehinnatud.
      Kalju on osanud end sitas seisus muidugi kokku võtta, aga koosseis on Kaljul ikkagi õhuke. Eks siin kõva võitlus tuleb. Kui vaadata Kalju võõrsil ajalugu, siis on valuet on Kalju peal küll.

      Kommentaar


        Eesti liiga spetsialistid:
        Flora liiga võit @ 1.4 Coolbetis tundub suht safe lüke, ei?
        Betsafe pakub 1.25-ga näiteks seal kõrval.
        La Liga 2020/21 ennustusmäng

        La Liga Striker Mania 2020/21

        Kommentaar


          1.4 tundub väga hea koef olevat

          Kommentaar


            ebaõnnestunud mängupettus

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              ebaõnnestunud mängupettus

              Ma ei ütleks, et pettus. Väravavaht rikkus täiesti selgelt joonelt liikumise reeglit, löögi hetkel mõlema jalaga üle meetri jagu väravajoonelt väljas. Abikohtunik oli ülimalt piinlikult raamatus kinni. Esimese kollase sai väravavaht joonelt liikumise eest, teise vist juba väga emotsionaalse rahulolematuse eest.

              Kommentaar


                Natuke haledalt nutune oli see väravavaht ka, aga siis googeldasin ja noh, ilmselt ei saa palju rohkemat tänapäeva teismelistelt oodata (19. aastane).

                Kommentaar


                  pole ammu siia midagi postitanud, aga see panus tundub täitsa tehtav. Tabeliseis näitab Ham-Kamil küll 0 võitu ja 5 kaotust, aga peaaegu kõik matšid on langetud võideldes, mitte kuivalt 3:0 saadud, see tähendab, et vendadel püssirohtu on ja Hullu Kisa taolise meeskonna vastu on šansud täitsa olemas.
                  Hull Kisa on ei ole ka oddse vaadates teab mis suur favoriit, kuigi tipsterid backivad pigem Kisa.

                  Kommentaar


                    Ai, kant homosid, UllKisa lõi viimasel yleminutil viigivärava, aga no parem väike pluss kui mittemidagi.

                    Kommentaar


                      Mõte on ka panustamisega jätkata B365s, kus on cashout optsioon, mida heameelega kasutaks alates 90ndast minutist - neid kordi, mil üleminutitel panus kaotanud/viigistanud on, on ikka liiga palju.
                      Aga jätkame tänast panustamisõhtut Austria 2.liigaga, kuhu asetasin panuse tiimi peale, kel kodustaadion pigem ebakindlust tekitab, aga õnneks nad seekord vastastiimil külas. Olen mõelnud, et miks mõnedel tiimidel on kodus tulemused kehvemad kui võõrsil, ehk keegi teab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Ai, kant homosid, UllKisa lõi viimasel yleminutil viigivärava, aga no parem väike pluss kui mittemidagi.
                        Põnev on seegi, et Ham-Kam on igas viimases 4 mängus võidu/viigi käest andnud just 90+ minutil. Ehk peaks rohkem tähelepanu pöörama mängu lõpus oma kaitsele

                        Kommentaar


                          Jätkame nädalavahetuse panustega. Seekord Korea 2. liiga. Vaatasin, et lehekülg https://mmu.ac.tz/jeju-united-vs-jeo...ns-aug-01-2020 andis matemaatilise analüüsi tulemuseks Jeju võidu 3:1, asentan neile oma analüüsi vastu, mis väidab vähemalt Jeonnami viiki. Seega laupäevahommikune standoff mmu.ac.tz vs Cabron. Let's go!

                          Kommentaar


                            Seni okeilt läinud, kolmest kolm tabamused ja ei olnud sugugi 1.21 vms oddsid.
                            Enne kui nädalavahetus läbi saab ja panuste postitamine ka, siis panen esimese käeproovi NBAs ka. Usutavasti DEN väga sugeda ei saa, kuigi ässad pakuvad lausa DEN võitu MIA üle, aga mina nii julge poiss ei ole. DEN +4 on täpselt paras selline. covers.com public opinion on tugevalt DEN poole kaldu ka, see teeb veidi murelikuks küll...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Seni okeilt läinud, kolmest kolm tabamused ja ei olnud sugugi 1.21 vms oddsid.
                              Enne kui nädalavahetus läbi saab ja panuste postitamine ka, siis panen esimese käeproovi NBAs ka. Usutavasti DEN väga sugeda ei saa, kuigi ässad pakuvad lausa DEN võitu MIA üle, aga mina nii julge poiss ei ole. DEN +4 on täpselt paras selline. covers.com public opinion on tugevalt DEN poole kaldu ka, see teeb veidi murelikuks küll...

                              tõsi ta on, et kui tulevad mitmed negatiivsed signaalid, siis pigem hoiduda konkreetsest panusest. DEN sai 20ga kotti, seega hea õppetund jälle. täna viimane päev nädalavahetuse panustamises, ehk leiab ka täna midagi jalkast - mõned lubavad matšid on juba selekteeritud.

                              Kommentaar


                                järgmine panus tundub paberil suht kehva - J2 Leagues Kofu on kodus kaotuseta ning Renofa on võõrsil viimane, 3 kaotust ja üks viik. Kuna pall on ümmargune, siis täna on ta eriti ümmargune ja Renofa võitleb vähemalt viigi välja, mis oleks muidugi überüllatus Kofu toetajatele. Tahtsin võtta küll Renofa DC aga turvalisem on Renofa +3/4, siis saab vähemalt õhtul mõne õllegi teha, kui nad ühe väravaga kaotavad ainult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X