320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Panin viieka täna viiesele kombole ja mõtlesin, et jagan siia ka.

    Fulham - Tottenham | Tottenham võit
    West Brom - Everton | BTTS
    Liverpool - Chelsea | Üle 2.5 värava
    Levante - Athletic Bilbao | Athletic Bilbao võit
    Parma - Inter | Üle 2.5 värava

    Koefitsent 20.06
    Ma ei hakka parem rääkima kui mitu head combot liverpool mul viimassl ajal ära on suutnud rikkuda.

    Kommentaar




      Pühapäev on imelik bettide päev, peaks olema väheskooriline mäng, miks mitte proovida, et äkki vennad teevad 0-0.

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust


        Pühapäev on imelik bettide päev, peaks olema väheskooriline mäng, miks mitte proovida, et äkki vennad teevad 0-0.
        krt pilti ei pannud kaasa, aga Chavez-Porto B Under 1 goals, koef on 6.8.

        Kommentaar


          Kui keegi tahaks soojemas kohas elada ja tahaks treideriks hakata, siis tööpakkumine on siin. Ma võin eksida, aga ülemus oleks ka eestlane sellisel juhul.

          At Betsson Group we never get bored. We're a successful, growing company in a fast-paced industry. With more than 2200 people in 16 locations, we employ 72 nationalities. It goes without saying that gives us a truly international feel.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Kui keegi tahaks soojemas kohas elada ja tahaks treideriks hakata, siis tööpakkumine on siin. Ma võin eksida, aga ülemus oleks ka eestlane sellisel juhul.

            https://www.betssongroup.com/job/eur...sports-trader/
            Ei eksi, on eestlane.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              11. Aprill Eesti premium liiga Kalju vs Levadia. Levadia saab kahega kätte. Minge printige raha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                11. Aprill Eesti premium liiga Kalju vs Levadia. Levadia saab kahega kätte. Minge printige raha.
                Krt Kaljul kaitse peab ja hambad ristis võivad ära seista. Aga Legionit alahinnatakse isolatsioonimaia Flora vastu, võib sinna ka panustada.

                Kommentaar


                  Ma ise ka Levadia peal, aga raha printida ei julge. Eelmine hooaeg kui Kalju samuti täis cräpp oli ja nt Kurega 1-1 mängisid, siis Flora vastu seisti 0-0 ära. Probleem neil pigem, et ründeloovus on null, kaitse isegi peab enamvähem. Huvitav mäng tuleb kindlasti, et näha mida Levadia tugevamate vastu suudab, siiamaani ainult tabeli alumise poole tiimide vastu paugutanud.

                  Kommentaar


                    Üks klientidest tervitab Tadicit.

                    Lisatud failid
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      joppas teil, muidu oleks jõulupreemia canceldatud tervel betssonil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        joppas teil, muidu oleks jõulupreemia canceldatud tervel betssonil
                        Ma olen jah juba võiga pudru sees ära harjunud. Oleks valus ilmselgelt.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kui kindel peab endas olema, et 600€ panna 8sele kombole? Või lihtsalt rahakott suur?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                            Kui kindel peab endas olema, et 600€ panna 8sele kombole? Või lihtsalt rahakott suur?
                            See pole küsimus enam mitte. Ilmselt on raha, mida mängida.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kui juba sihuke panus vastu võetakse sealtpoolt, siis tõenäoliselt oleks hädavaevu nulli saanud panustaja end sellega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Kui juba sihuke panus vastu võetakse sealtpoolt, siis tõenäoliselt oleks hädavaevu nulli saanud panustaja end sellega.
                                Haha, ei tulnudki selle peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X