320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
    Kas keegi Nurmagamedovi vs McGregori matši kohta oskab midagi tarka öelda?
    Sellise matchi puhul on vist ikkagi turud niivõrd ära reguleeritud ja ega sealt mingit väärtust leida on täiesti võimatu. Endal mõte panna Conorile, sest väga väga häirib see Khabib on ülisuur favoriit ja kõik promovad seda Khabibi ehk talle pannakse meeletuid summasid ja usun, et Conor suudab taaskord upsetiga hakkama saada. Pigem ikkagi teen mingi väikse sümboolse panuse, et matchi huvitavam vaadata oleks, sest see on reaalsuses tegelt nii ettearvamatu.

    Kommentaar


      ma arvan et Conorile pannakse veelgi meeletuimaid summasid - ikkagi valge mees ja see Khabib mingi muslim. liiatigi kui bookied annavad 2.60 vms poisi võidu eest.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Nomineerin kasutaja xerikx päeva mvp-ks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Nomineerin kasutaja xerikx päeva mvp-ks.
            +1 sai ise ka kaasa mindud Xerikxi jutupeale ja väga edukalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              +1 sai ise ka kaasa mindud Xerikxi jutupeale ja väga edukalt.
              Tore!

              Eesti spordis ikka leidub neid maasikaid, täna veel võrdsetest mängudest nt Olybeti kossuliigas TLÜ Kalevi võit (@4.25), mida Telegramis keegi soovitas. Ise mängisin ka Valmiera peale (@4.65), juhtisidki suurema osa mängust aga natuke jäi siiski puudu. Pärnu jäi ka silma kui liinid nädala sees avanesid (u 2.50), 3ga oleks vast võtnud ka, aga ülikindel 30-ne võit paneb tagant järgi kripeldama küll. Ventspilsi võit (u 3.5) oli ainsana üllatus.

              Kommentaar


                ei saa aru kus Xerikxi tip üleval või jutt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                  ei saa aru kus Xerikxi tip üleval või jutt?
                  käsipall

                  Tervitusi kõigile! Ennekõike põhjustest, miks ma otsustasin siia uue teema teha. No nagu siinsed foorumlased võib olla on tähele pannud, olen alates 1. augustist siia foorumisse postitanud päevas ühe panuse (tegelikult 73 päeval 92-st). Olen kõiki neid panuseid (ja ainult neid) ka mänginud. Igale panusele olen võrdselt 200
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Telekavaataja, kas SBT algusest lõpuni liigasüsteem on igaveseks ajalugu?

                    Kommentaar


                      Mis siinsed tenniseeksperdid homme Kontaveidi vastu mängimisest arvavad? Väärtust nagu oleks. Peale esimest mängu Moskvas, kui raskelt sai alistatud 17-aastane wta 94. reket, tunnistas Kontaveit, et sees on kerge haigusevimm, trenni korralikult teha pole saanud ja värkus pole ka see mis olla võiks. Ma küll sellest Mladenovicist midagi ei tea, kuid 44. reket võiks nagu Anetti reketeid pakkima saata küll, või mis?

                      Kommentaar


                        Algupärane
                        Mis siinsed tenniseeksperdid homme Kontaveidi vastu mängimisest arvavad? Väärtust nagu oleks. Peale esimest mängu Moskvas, kui raskelt sai alistatud 17-aastane wta 94. reket, tunnistas Kontaveit, et sees on kerge haigusevimm, trenni korralikult teha pole saanud ja värkus pole ka see mis olla võiks. Ma küll sellest Mladenovicist midagi ei tea, kuid 44. reket võiks nagu Anetti reketeid pakkima saata küll, või mis?
                        Täiesti mõtettu seda arutlemas, kui ei näe hommikusöögilauas Kontaveiti oksendamas või treeneriga tülitsemas...Kontaveit on nii ebastabiilne, et nii poolt kui vastu raske bettida.

                        Kommentaar


                          Mladenovic sakib!

                          Kommentaar


                            Naiste tennises minnekse üha jõulisema tennise teed. St jõuga taotakse matsid ära. Kontveit mängib sellist piiripealset tennist. Tehnika, valmisolek, tervis kõik peavad 100% olema, kui tahab suurturnirii võita. Suurtel "hitteritel" Serena, Pliskova, Sharapova piisab vb mingi 60% ma-st et turniiri võita-lihtsalt jõu pealt võetakse ära Kanepil oli ka jõudu, aga ei suutnud kõike matche kvaliteetselt mängida.
                            Harilikult kui vaatan neid Kontaveidi liine, siis turg nn hindab teda kõrgelt. Pole mingit huvi mingi 1,2 koefiga Kontaveit vs underdog panna. Pigem mängiks Kontaveidi vastu, et mõni auahne noore top200 mängija vastu komistab

                            Kommentaar


                              Algselt postitas monn Vaata postitust
                              Naiste tennises minnekse üha jõulisema tennise teed. St jõuga taotakse matsid ära. Kontveit mängib sellist piiripealset tennist. Tehnika, valmisolek, tervis kõik peavad 100% olema, kui tahab suurturnirii võita. Suurtel "hitteritel" Serena, Pliskova, Sharapova piisab vb mingi 60% ma-st et turniiri võita-lihtsalt jõu pealt võetakse ära Kanepil oli ka jõudu, aga ei suutnud kõike matche kvaliteetselt mängida.
                              Harilikult kui vaatan neid Kontaveidi liine, siis turg nn hindab teda kõrgelt. Pole mingit huvi mingi 1,2 koefiga Kontaveit vs underdog panna. Pigem mängiks Kontaveidi vastu, et mõni auahne noore top200 mängija vastu komistab
                              hea kasutajanimi sul hõhõ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas monn Vaata postitust
                                Naiste tennises minnekse üha jõulisema tennise teed. St jõuga taotakse matsid ära. Kontveit mängib sellist piiripealset tennist. Tehnika, valmisolek, tervis kõik peavad 100% olema, kui tahab suurturnirii võita. Suurtel "hitteritel" Serena, Pliskova, Sharapova piisab vb mingi 60% ma-st et turniiri võita-lihtsalt jõu pealt võetakse ära Kanepil oli ka jõudu, aga ei suutnud kõike matche kvaliteetselt mängida.
                                Harilikult kui vaatan neid Kontaveidi liine, siis turg nn hindab teda kõrgelt. Pole mingit huvi mingi 1,2 koefiga Kontaveit vs underdog panna. Pigem mängiks Kontaveidi vastu, et mõni auahne noore top200 mängija vastu komistab
                                Noh, panid Jab€i peale raha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X