320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    jinxi-laviin
    Minu oma on kõige hullem.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Mis SBT punktirekord on?

      Kommentaar


        Vist oli mingi 1900 ringis Redman. Ma olen unes üle 3000 saanud muidu.

        Kommentaar


          Leidsin selle panuse ka, mis müstilise skoori tõi https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post1815208

          saxzzil on veel kuhu poole pürgida

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Mis SBT punktirekord on?
            Rekord kuulub j6u1uv4n4le-
            2018.52. SBT21.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kasutajad, kes on üle 0 vähemalt korra lõpetanud. (avage uus tabis normaalseks vaatamiseks).

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Selline tunne, et alguses peale SBT lõppu natukene veel midagi ilmub siia panustamise alafoorumisse, aga siis see vajub täiesti ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Selline tunne, et alguses peale SBT lõppu natukene veel midagi ilmub siia panustamise alafoorumisse, aga siis see vajub täiesti ära.
                  Niikaua kuni telekavaatajal mängukontorites jeeni on ja ta seda jeeni panustamiseks kasutab, on see alafoorum aktiivne!

                  Kommentaar


                    Rapla - Pärnu punktiliin 156 peal...eh?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                      Rapla - Pärnu punktiliin 156 peal...eh?
                      Ega's rapla jää lõputult 60 punkti per mäng viskama, hoolimata mängujuhi puudumisest

                      Kommentaar


                        15 minuti pärast algab põnevusmäng Fenerbache - Zalgiris. Ise soovin loomulikult Kaunase võitu, aga panustamishing minus võtab faktidele ja arvudele toetudes Fenerbach -8, lisaks klassikaline reasoning, et public on tugevalt Kaunase poole kaldu. Let's go!

                        Kommentaar


                          SBT liider paneb ikka hullu, ja juba panus pihtas jälle

                          "Sydney - Perth Glory
                          Adam Le Fondre skoorib@1,95 bet365
                          100 ühikut"

                          Go go go!

                          Kommentaar


                            Hea töö saxzz!

                            Äkki viitsid siia kirjutada mis klubi fännad ja kuidas soccerneti foorumi leidsid, ning millal panustama hakkasid jms?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Hea töö saxzz!

                              Äkki viitsid siia kirjutada mis klubi fännad ja kuidas soccerneti foorumi leidsid, ning millal panustama hakkasid jms?
                              Tänud!

                              Olen tegelikult Barcelona fänn , viimased 2-3aastat üsna pingsalt kaasa elanud. Panustanud olen kusagil 3-4aastat vahelduva eduga. Proovisin 2 aastat tagasi nö''poolprofessionaalselt'' asjaga tegeleda. See oli rohkem kooli kõrvalt ning kusagil 150-500eurot sai iga kuu ikka teenitud. Kusagil aasta tagasi sattusin suurde auku, suutsin väga suuri summasid maha mängida ning otsustasin, et teen selle asjaga lõpparve. Nüüd, kui sain tööle siis pole selle jaoks väga aega olnud, kuigi jalkat ja üldse sporti jälgin meeletult palju(jalgpall,WRC,korvpall,tennis,võrkpall).
                              Foorumit olen pikalt jälginud , kusagil 4-5 aastat ma pakun.
                              Enda panustest niipalju, et jälgin kusagil 80% oma tehtud bette. Minu väike kiiks, kui nii võib öelda. Lugesin hiljuti kellegi blogist(äkki telekavaataja), et tema ei jälgi üldse, ainult lõpptulemust paar tundi hiljem , minul täiesti vastupidi. Pean alati jälgima,kas läheb nii nagu plaanitult või läheb täitsa mööda. Eks selline pidev jälgimine segas ka eraelu ning võibolla oli hea, et selles mustas augus sai ära käidud. SBT raames on lihtsalt hea vahest nö ''hullu panna''.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas saxzz Vaata postitust
                                Enda panustest niipalju, et jälgin kusagil 80% oma tehtud bette. Minu väike kiiks, kui nii võib öelda. Lugesin hiljuti kellegi blogist(äkki telekavaataja), et tema ei jälgi üldse, ainult lõpptulemust paar tundi hiljem , minul täiesti vastupidi. Pean alati jälgima,kas läheb nii nagu plaanitult või läheb täitsa mööda. Eks selline pidev jälgimine segas ka eraelu ning võibolla oli hea, et selles mustas augus sai ära käidud. SBT raames on lihtsalt hea vahest nö ''hullu panna''.
                                Ma eeldan, et sa kasutad panustamisel enda mõtteid, siis on need veidi ka erinevad olukorrad. Mu enda panused jagunevad kahte erinevasse kategooriasse. Need, mis on puhtalt mu enda mõtted ning arvamus, mida ma võimalusel alati ka jälgin, et teha juba mängukäigus esmane analüüs, lisaks võimalike live rebackidele, panusest väljatulemisele jne, kas arvamus liikus õiges suunas. Teine osa on masspanused, mis tulevad kelleltki teiselt ja need las jooksevadki omasoodu, sest pole endal vähimatki aimu, kas ja kui hea panus see konkreetne mäng oli ning järelanalüüs tuleb hiljem, kas ja kui kasumlik on neid jälgida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X