320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    720 võid ju 5x vajutada, aga lõppkokkuvõttes panustad sa tõenäosust ja kui sa leiadki, et praegune turuolukord on sulle soodne, siis pärast mõnda maxi ei pruugi sellel panusel enam väärtuski olla, aga see on juba väga väike probleem jah.

    mulle tuli täna 15 minutit enne Eesti liiga mänge meelde, et Betsafe hakkas ju Eesti liigas mängijate eripanuseid pakkuma. mõtlesin, et teen mängude jälgimise veidi põnevamaks ja deposin 50€, et teha viis 10€ panust väravalööjatele. Ilmselgelt puhas meelelahutus, loomulikult oleksid kõik ka mööda läinud, aga ühtegi panust kahjuks või õnneks vastu ei võetud. Ilmselt ärkasin liiga hilja ja mu panuste üle otsustati välismaalt, aga -EV turgudele for fun võiks sümboolse summa ikka käsitsi vastu võtta. Kui 10€ on palju, siis ehk 5€, oleksin täna kellegi lõuna vähemalt kinni maksnud.

    telekavaataja ajab ägedat asja Eesti spordi pakkumisel ja selle eest müts maha. Austusest aktiivse foorumikaaslase vastu pole teinud Betsafe`i lisakontosid ka, aga tegelikult ka ju ei ole see normaalne kui mitte midagi panustada ei saa. Ma ei tule ju 10€ panustega mingit väärtust võtma, see ongi puhas meelelahutus, aga keeruline on sellestki osa saada.
    Mis kell sa tegid neid?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mis kell sa tegid neid?
      18:51 ja paar minutit hiljem tulid meilile tagasilükatud panuste teated.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        18:51 ja paar minutit hiljem tulid meilile tagasilükatud panuste teated.
        Ok, ma olin 18ni online .

        Pühapäeval olen 9-17 tööl. Tundub, et peab siia oma töögraafiku üles panema.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

          telekavaataja ajab ägedat asja Eesti spordi pakkumisel ja selle eest müts maha. Austusest aktiivse foorumikaaslase vastu pole teinud Betsafe`i lisakontosid ka, aga tegelikult ka ju ei ole see normaalne kui mitte midagi panustada ei saa. Ma ei tule ju 10€ panustega mingit väärtust võtma, see ongi puhas meelelahutus, aga keeruline on sellestki osa saada.
          Muide, kaudselt küll, aga kui konkurendid ka vaevuksid Eesti turust hoolima, oleks ka palju vähem piiramisi.

          Neid näiteid on tuhandeid, aga verivärske on näiteks Olybet korvpalliliiga, kus nimisponsor ei vaevu koefitsiente 2 päeva enne suurt Final4 mängu üles panema. Aga samas, kes neil ikka seda teeks...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Liitun veidi hilja ja veidi läbisegi on see diskussioon olnud, aga viskan oma sõna sekka.

            Ma usun, et mingil hetkel tuleb siiski see kätte, kus litsentsiga kontorid on sunnitud mingeid summasid vastu võtma sisuliselt kõigilt, kui ei ole mingit välist põhjust (probleemne isik/kriminaal).

            Lõpuks on see kogu online panustamine siiski väga värske äri ja seadusandlusel läheb aega et järgi jõuda nendele probleemidele, mis on ilmnenud. Ajalooliselt on fookuses olnud selle kasutamine rahapesuks, nüüd on käes see aeg, kus on hakatud rohkem fookust panema sellele, kuidas erinevat kontorid sõltlasi on ära kasutanud või mängijaid rahaprobleemide eest kaitsnud pole. Et ühel hetkel, ilmselt järgmisena, jõuab ka selle panuste sentide peale lükkamise peale järgi. UK-s juba vastavasisuline arutelu jõudis parlamenti.

            Aga proovides näha asja kahte poolt...

            Minu jaoks on see veidi vares tõrvatud katusel, et kas on nokk kinni ja saba lahti või vastupidine. Nagu ma aru saan, unistatakse, et praegune situatsioon jätkuks aga lihtsalt sellega, et võitjad ei pea enam higistama. Iseenesest oleks tore, aga reaalsus on see, et selline mudel nagu praegu on, võimaldabki paratamatult pakkuda seda muda, millele rahvaspordipäevad ja Romariod unistavad suurte summade ladumisest. Hinnad ei ole tihti õiged ja sellest ka raha põhjal koefitsientide liigutavate Pinnacle'i ja Aasia tagasihoidlikud stardilimiidid. Kui kontorid palkaks neid nö. eksperte nagu varem siit on läbi käinud, siis ei jää enam halbu liine millele panustada. Ja limiteerimata panustamismaailm tooks kindlasti kaasa ka agressiivsema koefitsientide liikumise, sest seda rahapõhist mudelit üritataks laiemalt üle võtta.

            Praegu on nii, et kui ma taoks Betsafeis, Coolbetis ja Olybetis 1000 eurot ühe mängu peale, siis ei muutu tõenäoliselt midagi, aga vb võtan sama mängu lahti Pinnacle'is, teen ühe max panuse 200 eurot ja koef kukub 2.30 järsku 2.00 peale, eriti kui Pinnacle või Aasia veel minu arvamust peaks tugevamalt hindama, ja kogu industry tuleks järgi.

            Selles maailmas, mida siin tahetaks, hakkaksidki ka soft bookid ilmselt sarnasel mudelil toimima ja tekiks situatsioon, et kes ees see mees ja peale 2-3 panustaja ei jäägi teistele midagi. Ja siis tuleb mõelda, et milline olukord siis teile kui inimestele, kes võib-olla loodavad midagi teenida, lõpuks kasulikum on?

            Praegu tuleb aktsepteerida, et on kaks varianti, mille juures on üks väga hea ja üks halb asi:

            Pinnacle/Aasia
            Hea: Pane peale palju tahad.
            Halb: Arvesta, et iga X summa pealt tuleb vastu võtta koefitsiendi liikumine.

            Pehmed bookid
            Hea: Võid mitmes kohas head summad peale saada ilma, et koef liikuma hakkaks. Pakutakse palju rohkem ja kõrgemaid liine, kui Pinnacle/Aasia, kes eelistavad 50-50 lähedal olla.
            Halb: Kontod lähevad julgemate panustega reeglina üksikute heade lükete või päevadega.

            Ma arvan, et selle situatsiooni ainus reaalne lahendus on see, et ehk pannakse kunagi paika midagi sarnast, et mängu/marketi kohta peab kontor olema valmis iga kliendi pealt riskima a la 100-500 eurot või võtma miinimumpanuse 10-20 eurot, mis on vähemalt selline laupäevapanustaja summa.
            sigpic

            Kommentaar


              Taneli postitusi siin teemas on alati hea lugeda.

              aga kogu see teema, et enamus eurobookiesid ei vastuta absoluutselt ise oma hinna eest, toobki välja tegelikult täiesti absurdse olukorra. Reaalsuses see ilmselt väga hästi töötada ei saaks, aga kui ühe liiga põhiselt töötaksid kõik eksperdid üheskoos, siis oleks väga lihtne turgu manipuleerida. Kopikate eest Aasias turg vales suunas liikuma ning vasturünnak kümnetes turgu kopeerivates bookiedes. Selle eelduseks on muidugi see, et Aasias ei tohiks asi õiges suunas kohaselt liikuma hakata, aga võimalik, et oleks isegi täitsa teostatav. Ja kahju kannataksid hüperaktiivsed järeljooksikud, kes saaksid kopikate näol mõjutatud turu eest palju suuremad laksud kirja.

              Nö ekspertidega seoses, eks praegugi mitmed kohad kasutavad ju kohalikku tööjõudu, et oma regionaalset sporti rohkem pakkuda. Ma ei tea, mis on näiteks Coolbeti täpsed eesmärgid Eesti spordi pakkumisel ja kui hästi neil see ettevõtte jaoks töötab, aga mida ma võin ennustajana öelda, siis väärtust pakutakse minu arvates regulaarselt. Ja seda ka Eesti - Läti kossuliigas ja vuti kõrgliigas, mida ma päris põhjakihiks nimetada ei tahaks. Võimalik, et see on taotluslik, võimalik, et tegemist ei ole piisaval tasemel eksperdiga, aga seda ma ei taha uskuda, et kui igalpool töötaksid konkreetsete liigadega kursis olevad inimesed, siis ei jääks alles valesid liine. Neid on alati lihtsam avastada, kui ise õigeid üles seada. Ma arvan, et ma veidi jagan panustajana teemat, ei ole ise kunagi mitte üheski hasartmänguettevõttes küll töötanud, aga ma arvan, et kui ise peaks neid üles seadma, siis vahepeal paneks midagi ikka võssa. Kui madalamad liigad võivad tõesti kaduda, siis regionaalsed tippliigad kindlasti kaduda ei saa. Ja mulle piisaks vabalt sellestki kui neid normaalselt panustada saaks.

              Ja veel üks teema, mis mind veidi häirib, on bookiede poolne kommunikatsioon mingist jõhkrast siseinfo kuritarvitamisest panustajate poolt. Ma ei taha uskuda seda, et see on ainult ühepoolne. Igatahes mina mõtlen nii, et kui ma töötaksin traderina ja mul poleks mitteametlikke infoallikaid ja kanaleid, siis ma ei saaks oma tööd hästi teha. Nagu hea ajakirjanik vajab häid kontakte. Coolbeti näol üks näide olemas ka, kus olid valmis Kalevi duubli vastu (kelle sponsorid nad juhuslikult on) koguma manuaalselt oluliselt suurema summa, kui nad on valmis üldjuhul vastu võtma. Loomulikult oli tolles kohtumises ka Kalevil väga hea koosseis ja ma olen üpris veendunud, et see kõik ei olnud juhus.

              Kommentaar


                See pole kogu viimase aja teemaga seotud, aga üpris depressiivne on kogeda seda, kui sa paned üle 100-le evendile käsitsi koefitsiente, eksid 2-3 oma teadmatuse, oskamatuse, debiilsus vms. tõttu ja siis näed, kuidas nende 2-3 evendi käive on 99.99% kogu su turgudest. Loomulikult jääd ka miinustesse. Täielik masohism.

                Romariole. Võivad kaduda ka selliste riikide nagu Eesti, Läti jne. kõrgemad divisjonid. Turu suuruses, stabiilsuses ei ole ju globaalses mõttes vahet, kas tegu on Meistriliigaga või Esiliigaga.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  See pole kogu viimase aja teemaga seotud, aga üpris depressiivne on kogeda seda, kui sa paned üle 100-le evendile käsitsi koefitsiente, eksid 2-3 oma teadmatuse, oskamatuse, debiilsus vms. tõttu ja siis näed, kuidas nende 2-3 evendi käive on 99.99% kogu su turgudest. Loomulikult jääd ka miinustesse. Täielik masohism.

                  Romariole. Võivad kaduda ka selliste riikide nagu Eesti, Läti jne. kõrgemad divisjonid. Turu suuruses, stabiilsuses ei ole ju globaalses mõttes vahet, kas tegu on Meistriliigaga või Esiliigaga.
                  Ega praegugi ma kujutan ette on tegemist väga väikeste turgudega kogu äris. Pigem võiks see kohaliku bookie jaoks olla auasi, pakkuda ka kohalikku sporti, eriti kui ka veel mingid sponsorsidemed on vmt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    See pole kogu viimase aja teemaga seotud, aga üpris depressiivne on kogeda seda, kui sa paned üle 100-le evendile käsitsi koefitsiente, eksid 2-3 oma teadmatuse, oskamatuse, debiilsus vms. tõttu ja siis näed, kuidas nende 2-3 evendi käive on 99.99% kogu su turgudest. Loomulikult jääd ka miinustesse. Täielik masohism.

                    Romariole. Võivad kaduda ka selliste riikide nagu Eesti, Läti jne. kõrgemad divisjonid. Turu suuruses, stabiilsuses ei ole ju globaalses mõttes vahet, kas tegu on Meistriliigaga või Esiliigaga.
                    Nõus. Asi on pigem volüümis mida liiga toodab, kui 'kohalike ekspertide' olemasolus.
                    Samas kossu ja jalka meistriliiga pricimist telekavaataja ikka ära ei lõpetaks ma arvan.

                    Mingi eesti esiliiga samas, isegi kui mul oleks romario teadmised. Siis ei julgeks küll pakuda. Olematu fännibaas juba ütleb, et ega sealt head nahka ei saaks.

                    Pmst bookiele on vaja, et oleks piisavalt lambiantse, kes romario 'palga' ja ettevõtte kasumi kinni maksaksid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      aga kogu see teema, et enamus eurobookiesid ei vastuta absoluutselt ise oma hinna eest, toobki välja tegelikult täiesti absurdse olukorra. Reaalsuses see ilmselt väga hästi töötada ei saaks, aga kui ühe liiga põhiselt töötaksid kõik eksperdid üheskoos, siis oleks väga lihtne turgu manipuleerida. Kopikate eest Aasias turg vales suunas liikuma ning vasturünnak kümnetes turgu kopeerivates bookiedes. Selle eelduseks on muidugi see, et Aasias ei tohiks asi õiges suunas kohaselt liikuma hakata, aga võimalik, et oleks isegi täitsa teostatav. Ja kahju kannataksid hüperaktiivsed järeljooksikud, kes saaksid kopikate näol mõjutatud turu eest palju suuremad laksud kirja.
                      No teoorias on see täiesti võimalik nii manipuleerida. Et teinekord piisab mõnest sajast et Pinnacle või Aasia päris tugevalt liigutama panna oma liine. Ma ei ole selle pilguga vaadanudki, aga arvan umbkaudu, et jalkas üks max panus liigutab neis koefi umbes 0.1-0.2 väravat ühe või teise stsenaariumi poole ehk kahe kolme panusega saab liigutada liine umbes poole värava jagu. Ja kui jagub piisavalt pehmeid, kes kaasa läheb, siis saab rünnata, eriti kui mõnel neist on veidi sõbralikum marginaal. Ütleks, et igas teises eurobookis saab tegelikult teha isegi suuremaid max panuseid mudaliigadele kui saab Aasias ja Pinnacleis, eriti mängu eel ja kindlasti on parem marketite valik.
                      Last edited by Tanel; 04.04.19, 16:56.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        ...et mitte teemast valesti aru saada, siis rahvaspordipäev ja Romero räägivad teemalt läbivalt pisiliigadest ja?

                        Kommentaar


                          Tammeka u21 vs Järve ja ma ei tea kes turuliider oli vms, aga igastahes keegi oli liigapalju aineid pannud ja hoidis Järve koefi 7 peal mingi 60 minuti kandis ja siis on kasutajad süüdi kui lihtsalt raha vedeleb?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Tammeka u21 vs Järve ja ma ei tea kes turuliider oli vms, aga igastahes keegi oli liigapalju aineid pannud ja hoidis Järve koefi 7 peal mingi 60 minuti kandis ja siis on kasutajad süüdi kui lihtsalt raha vedeleb?
                            Inimesed ise ikka tõmbasid koefi sinna, backiti tammekat stabiilselt, statsid jms supportisid.

                            Kommentaar


                              mitu lehekülge lambijuttu tokei mõistusega inimeste poolt tbh. eurodirektiivid ja mis kõik muu. mine R õhtul Bailasse ja aja oma õigust taga, et "sa pead sisse saama", endal tossud jalas, hollyka rumm-koola triip särgil, silmad pahupidi ja taamal vennad "ÕU ÕUUUU" karjumas. Ei saa. ja jutul lõpp. See jutt, et teenuse pakkuja on kohustatud kellelegi teenust osutama on küll mingi mingi lumehelbekeste õiguse tagaajamine stiilis "õuu mu isa on advokaat".

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                mitu lehekülge lambijuttu tokei mõistusega inimeste poolt tbh. eurodirektiivid ja mis kõik muu. mine R õhtul Bailasse ja aja oma õigust taga, et "sa pead sisse saama", endal tossud jalas, hollyka rumm-koola triip särgil, silmad pahupidi ja taamal vennad "ÕU ÕUUUU" karjumas. Ei saa. ja jutul lõpp. See jutt, et teenuse pakkuja on kohustatud kellelegi teenust osutama on küll mingi mingi lumehelbekeste õiguse tagaajamine stiilis "õuu mu isa on advokaat".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X