320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    nii, aga kui ma olen saidi kontekstis ja nende jaoks "kahjumlik" panustaja, siis miks nad üldse seda "tee 20 sissemakse, saad 20 juurde" ettepanekuid teevad mulle? raha on ju raha.

    et ehk kui nad näevad, et tegelt ma jooksen üle ev oma panustega, siis pakkugu mulle 1k ja 500 nt ja sõidame...
    Täpselt iga saidi üksikasju ei tea, aga antud juhul pakun et su profiil läheb nende jaoks kuskile sinna keskele, et ei ole tuvastatud et oled võitev mängija long term aga ka mitte seda, et oled regular fish. Ehk pigem kuulud sinna keskmisesse halli massi.

    Kellegile kuskilt CRM vms osakonnast saadeti list kasutajatest kes pole teatud ajavahemikul saidil aktiivsed olnud et helistada ja proovida nad kuidagi tagasi saada.

    Neile on ilmselt ette antud, et meil on 20+20 kampaania ja üritame x arvu inimesi tagasi saada. Vaevalt antud pakkumist teinud isikul seal väga kaalutlusõigust on.

    Nendest kellele vajaduse korral 1k + 500 pakkumine teha on eraldi list.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Täpselt iga saidi üksikasju ei tea, aga antud juhul pakun et su profiil läheb nende jaoks kuskile sinna keskele, et ei ole tuvastatud et oled võitev mängija long term aga ka mitte seda, et oled regular fish. Ehk pigem kuulud sinna keskmisesse halli massi.

      Kellegile kuskilt CRM vms osakonnast saadeti list kasutajatest kes pole teatud ajavahemikul saidil aktiivsed olnud et helistada ja proovida nad kuidagi tagasi saada.

      Neile on ilmselt ette antud, et meil on 20+20 kampaania ja üritame x arvu inimesi tagasi saada. Vaevalt antud pakkumist teinud isikul seal väga kaalutlusõigust on.

      Nendest kellele vajaduse korral 1k + 500 pakkumine teha on eraldi list.
      makes sense. viitsid pane mind sinna listi, vanade aegade nimel jne

      Kommentaar


        Kas Flora 3:0 eduseisul 84. minutil Paide vastu oleks saanud Flora võidule veel panustada? Koef oleks ilmselt muidugi mingi 1,01.

        Kommentaar


          Mis teid närvi ajab (Panustamise edition): kui su tennisepanus on 95% võitmas ja teine lontrus lihtsalt retireb ja bet void

          Kommentaar


            ma ei saa aru, millal BET365 lubab sama matši raames mitmikpanust teha (näiteks games over 21 ja Djokovic -4). Vahel saab okei oddsidega, a la 3.64, kuid vahel jälle ei luba ning BetBuilderit kasutades on koef kõigest 2.4.

            Kommentaar


              Elu on õigesti elatud, kui teenid magades raha. Sestap tegin kombopanuse Cinncinnati turnal kolmele matšile. Ok, Barty matši ajal koorin veel kartuleid, aga järgmiste ajal kindlasti magan.
              Kõige suurem küsimärk oli kas võtta Tsitsipase matšis Over 21 või Korda +4.5..arvan, et Korda siiski hakkab vastu ja läheb 3 seti peale.

              Kommentaar


                Vähemalt täna töötas magamise ajal teenimine isegi Korda +4.5 oleks toitnud

                Kommentaar


                  Lähme sõidameee....lisaks singledele lükkasin kõik ühte patta ka. Hea pre-20 august jälgimine

                  Kommentaar


                    KaPlissi peale küll ei julgeks panna, aga äkki ongi just selline koht kus võtad Pegula võidu sest nii kindel lock @2 koefi juures ja siis hoopis kaotad..

                    Kommentaar


                      See, et KaPlis tema vastu viiest kohtumisest ühe võidab on kõvasti tõenäolisem kui mängud 5 aasta peale jaotada, aga 2021 vormi põhjal tuleb siit pigem 0:5

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        See, et KaPlis tema vastu viiest kohtumisest ühe võidab on kõvasti tõenäolisem kui mängud 5 aasta peale jaotada, aga 2021 vormi põhjal tuleb siit pigem 0:5
                        Sehr gut j6u1u, nyyd ma olen veelgi rohkem kindel, et KaPlis straight win on õige bet

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Sehr gut j6u1u, nyyd ma olen veelgi rohkem kindel, et KaPlis straight win on õige bet
                          iizi money

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            iizi money
                            ebareaalne mäng, aga nagu klassikud ütlevad, siis naiste tennises on kõik võimalik. Pliskova oli teises setis 0:5 maas ju ja ikkagi võitis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              ebareaalne mäng, aga nagu klassikud ütlevad, siis naiste tennises on kõik võimalik. Pliskova oli teises setis 0:5 maas ju ja ikkagi võitis.
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              2021 vormi põhjal tuleb siit pigem 0:5
                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              aga äkki ongi just selline koht kus võtad Pegula võidu sest nii kindel lock @2 koefi juures ja siis hoopis kaotad..
                              ma olen hindsight nostradamus

                              Kommentaar


                                panin Krejcikova peale raha

                                ma arvan, et koef on nii kõrge kuna nad ainult ühe korra mänginud omavahel, järgmine kord kui nad mängivad on Krejcikova koef 2.1-2.4 ringis

                                Nostradamus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X