320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    kaala ja Veel1v2rav ütlevad, et ei ole 21.jaanuar Biden president?
    LaRaBla ütleb, et on?

    Ja kui ei ole president selleks päevaks, siis maksab LaRaBla mõlemale 200 eur ja kui on president siis maksavad kaala ja Veel1v2rav kumbki 5 eur? Täitsa off ju risk, või saan ma valesti aru?
    100 ja 5. Ja ainult kaalaga, veel1v2rav ei tahtnud. Aga hetkel ootaks kaala-poolset kinnitust, et kas tahab kedagi vahemeheks ka või on niisama aumeeste värk.

    Kommentaar


      Pole enam väga jälginud, mia seis on. Olen lihtsalt niimodi aru saanud, et kui Trump läheb kohtusse, siis ei kinnitata VEEL Bidenit presidendiks. Või olen milleski valesti aru saanud?

      Kommentaar


        Mul ka küsimus, kas bet seisneb selles,et Trump kuidagi tulemusi vaidlustada suudab (0.0% tõenäosus) või selles, et 78-aastane mees elab keset koroonapandeemiat järgmised 2 kuud üle riigis, kus 70 miljonit relvastatud alaarenguga inimest paremtsentristlikku poliitikut saatana poolt saadetud kommunistiks peavad?

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Mul ka küsimus, kas bet seisneb selles,et Trump kuidagi tulemusi vaidlustada suudab (0.0% tõenäosus) või selles, et 78-aastane mees elab keset koroonapandeemiat järgmised 2 kuud üle riigis, kus 70 miljonit relvastatud alaarenguga inimest paremtsentristlikku poliitikut saatana poolt saadetud kommunistiks peavad?
          Ma üldiselt pean enda ainsaks riskiks seda, et Biden sureb ära, jah.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            kaala ja Veel1v2rav ütlevad, et ei ole 21.jaanuar Biden president?
            LaRaBla ütleb, et on?

            Ja kui ei ole president selleks päevaks, siis maksab LaRaBla mõlemale 200 eur ja kui on president siis maksavad kaala ja Veel1v2rav kumbki 5 eur? Täitsa off ju risk, või saan ma valesti aru?
            100 ja 5. kinnitan.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              5 euro pärast on mõtet riskida, ma mõtlen seda?

              Kommentaar


                minul ju 5 eurine risk. ma vöin 20/400 panuse ka teha

                Kui keegi tahab, siis ma betiks veel selle peale, et PA läheb löpuks punaseks. oddsid ja kuupäeva vöib ise pakkuda
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  ei, ma mõtlen et La riskib 100ga, et võita 5. Ei meiki senssi.

                  Kommentaar


                    kuna täna USAs suur mängudeõhtu, siis meelelahutuse mõttes uurisin, kes on suurimad underdogid publicu arvates ja tegingi 5-eventise panuse - kerge konjaki kõrvale hea jälgida. Polegi kunagi nii suure koefiga panust teinud, mis siis et 5 EUR kõigest..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      kuna täna USAs suur mängudeõhtu, siis meelelahutuse mõttes uurisin, kes on suurimad underdogid publicu arvates ja tegingi 5-eventise panuse - kerge konjaki kõrvale hea jälgida. Polegi kunagi nii suure koefiga panust teinud, mis siis et 5 EUR kõigest..

                      seni päris hästi, 4 mängu kodus ja loodame, et KC ja TB väravafestivali ei korralda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        ei, ma mõtlen et La riskib 100ga, et võita 5. Ei meiki senssi.
                        Jah, eriti kui näiteks Coolbet pakub koefiks 1,07.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          seni päris hästi, 4 mängu kodus ja loodame, et KC ja TB väravafestivali ei korralda
                          Krt, see läks küll hästi. Kahju, et varem ei näinud sinu postitust - väike meelelahustuslik 5 eurine bet pühapäeva õhtuks ei teeks paha (olgu siis kaotav või võitev)
                          La Liga 2020/21 ennustusmäng

                          La Liga Striker Mania 2020/21

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dinero Vaata postitust
                            Krt, see läks küll hästi. Kahju, et varem ei näinud sinu postitust - väike meelelahustuslik 5 eurine bet pühapäeva õhtuks ei teeks paha (olgu siis kaotav või võitev)
                            selle panuse võitmise tõenäosus oli 2.8%, kui arvestades, et koefitsiendid näitavad tõenäosust. eks tulevikus proovib veel.

                            Kommentaar


                              tegin 6 single betti täna, veits suuremate summadega kui 10 EUR ja panin kõik ühe 6-foldi peale ka. Näis kuidas täna läheb!

                              Kommentaar


                                läks edukalt, 5 võitu ja 1 kaotus - Chambly ja Rodez ei suutnud siiski ära lüüa 2 väravat - polnud kaugel see magus palgapäev!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X