320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskab keegi öelda, mis panustamissait pakub terve hooaja väitel suurimat valikut panustamist premium liiga peale? Bet365 on üsna lai valik, aga händikäpid on seal päris täpselt paika pandud ja üsna keeruline panustada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Oskab keegi öelda, mis panustamissait pakub terve hooaja väitel suurimat valikut panustamist premium liiga peale? Bet365 on üsna lai valik, aga händikäpid on seal päris täpselt paika pandud ja üsna keeruline panustada.
      Suur valik on ka 1xbetil. Optibetil ka veidi rohkem valikuid kui teistel saitidel.
      https://r-cold.blogabet.com/

      Kommentaar


        mõtlesin, et mis neist lilledest ikka osta, Soccerneti Panustamise Mölas on viimasel ajal nii vaikne, et käratame ühe kossubeti hoopis

        Kommentaar


          P.S. USK Praha odds on ilgelt sitt Bet365s, aga kahjuks Pinnacle ei paku parlaysse Tšehhi kossu

          Kommentaar


            Miks tänases Latvia-Estonia ühisliigas Liepaja koefitsent on 10.5?
            Mõlemad punased laternad. Palju vigastusi?

            Kommentaar


              Pakkuge parem telekavaatajale turgusid!
              Mis aastal toimub EM2020?
              Mis on Euroopas viimane liiga, kus toimub pealtvaatajatega mäng see hooaeg?
              Kas Liverpoolis jääb ka see aasta ship dockimata?

              Kommentaar


                Mis te arvate, kas Euro 2020 panused tühistatakse, kui EM lükatakse järgmisesse aastasse?
                Mul päris kenake summa bet365's investeeritud, et kes saavad Inglise koondisesse. Ise kardan, et tühistatakse ning võimalusel peaks vist cashoutima kasumiga betid. Eile näiteks pakkus veel Dean Hendersoni puhul cashouti kolmekordselt, bet oli tehtud koefiga 3.75. Samas need cashoutid mulle üldse ei meeldi, võtavad korralikult vahelt.

                Kommentaar


                  Minu kogemusel kõikide edasilükatud sündmuste betid tühistatakse. Kui sa arvad, et EM edasi lükatakse, siis kasumiga panused cashoudi ära. Aga telekavaataja äkki annab täpsemat infot.

                  Kommentaar


                    Vaata, mis ümberringi toimub. Paljusid otsuseid peab tegema esmakordselt. Bookie jaoks on kõige seifim void-bet võimalus.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Mina kui Igor Mangi-koolkonna puukabistaja/selgeltnägija ütlen, et kuu ajaga on asi kontrolli all ja kõik pöördub normaalsusesse, s.h. toimub ka EM

                      Kommentaar


                        millele täna/homme panustate? Huvitav, kas e-spordi panustamismahud suurenenud ka on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          millele täna/homme panustate? Huvitav, kas e-spordi panustamismahud suurenenud ka on?
                          mina olen panustamisega lõpparve teinud

                          aga soovitan panna pimedalt Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika jalka liigades viikide peale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            mina olen panustamisega lõpparve teinud

                            aga soovitan panna pimedalt Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika jalka liigades viikide peale
                            mul National Leagues panused sees, hea lüke neilt muidugi - panustamisnäljased lendavad peale ja saab ka muiduvaatajate suuremat tähelepanu.

                            Kommentaar


                              Venemaa, Ukraina ja Türgi liigad veel laivis.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kuidas need kihlveokontoritele infot edastavad tüübid saavad mängudel olla kui pealtvaatajaid pole lubatud?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X