320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Eks selles on oma osa ka PSG vigastustel, aga pärast loosi avati ManU 3,5 pealt.
    Kuu aega tagasi notrevaataja.

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tahate väärtust? Betsafe pakub ManU PSG edestamist koefiga 4+.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kuu aega tagasi notrevaataja.
      Mitte nüüd halva pärast, aga kui su teemas on lõviosa postidest olnud siberi jääpalli ja taiwani huiteabmisalade koefid, siis jäävad taolised pärlid paraku märkamata
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Mitte nüüd halva pärast, aga kui su teemas on lõviosa postidest olnud siberi jääpalli ja taiwani huiteabmisalade koefid, siis jäävad taolised pärlid paraku märkamata
        Jääpalli omad pole väiksemad pärlid.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Jääpalli omad pole väiksemad pärlid.
          Ei vaidle vastu. Või noh - mul igasugune teadmine puudub sellistest aladest, liigadest jne, seega ei oska tähelepanu pöörata või arvata, kas hea või mitte.
          Kusjuures, sellest rääkides: minu jaoks oli SBT jälgimine MM-i ajal eriti huvitav sellepärast just, et ma ise jagasin matsu, mida te võidu panustate. Tavaturniirid on nii kirjud erinevatest aladest ja panustest, et ei jaksa sammu pidada ning siis kaob ka huvi seniks, kuniks keegi mingi hullu litaka paneb või lõpptabel püsti on.
          Ma ei tea muidugi, mis sa selle infoga nüüd peale hakkad...juu tahtsin vaid pealtvaataja arvamust välja tuua.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Ei vaidle vastu. Või noh - mul igasugune teadmine puudub sellistest aladest, liigadest jne, seega ei oska tähelepanu pöörata või arvata, kas hea või mitte.
            Kusjuures, sellest rääkides: minu jaoks oli SBT jälgimine MM-i ajal eriti huvitav sellepärast just, et ma ise jagasin matsu, mida te võidu panustate. Tavaturniirid on nii kirjud erinevatest aladest ja panustest, et ei jaksa sammu pidada ning siis kaob ka huvi seniks, kuniks keegi mingi hullu litaka paneb või lõpptabel püsti on.
            Ma ei tea muidugi, mis sa selle infoga nüüd peale hakkad...juu tahtsin vaid pealtvaataja arvamust välja tuua.
            Äge on lugeda neid, kes ainult jälgivad neid SBT-turnasid. Esimesed olid vist rohkem suure jalka suunitlusega, nüüd palju spetsiifilisemaks läinud. Ennast ajab rohkem see igavlema, samas ise ka panustan nii kõige rohkem.

            MM-i SBT oli äge, eriti seal veerandfinaali kandis.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              p.s. telekavaatajale, et enne oli tõepoolest blogi sul huvitav jälgida/lugeda. praegu väga harva satub peale, sest see betiteema on täiesti ära rikkunud. et võibolla sul ei olegi oma blogi raames rohkem enam kirjutada/öelda/möelda, aga kui on, siis need betid võiksid küll eraldi teemas olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                p.s. telekavaatajale, et enne oli tõepoolest blogi sul huvitav jälgida/lugeda. praegu väga harva satub peale, sest see betiteema on täiesti ära rikkunud. et võibolla sul ei olegi oma blogi raames rohkem enam kirjutada/öelda/möelda, aga kui on, siis need betid võiksid küll eraldi teemas olla.
                Mul on pikemalt väga vähe öelda ja kõik on öeldud.

                Bettimise osas on mul raske panna pikem kirjeldus iga panuse alla, kuna see võtab aega ja aega mul pole. Kes tahab, see jälgib.

                Muide praegusel juhul klikatakse mu teemale rohkem. Aga see pole mu eesmärk muidugi.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma näiteks väga tihti leian ise midagi head kuskilt ja tahaks tehakse 2-3 kombo ja külastan sageli telekavaataja blogi ja mis seal pattu salata siiani ma julgeks öelda, et väga edukalt. Täna 2 minutit enne Euroliiga mängu algust mõtlesin, et mida võiks veel panna piletisse juurde ja no see rakitsky kollane oli maasikas.

                  Kommentaar


                    help! ei oska seda coolbeti 10e live panust kuskile panna (min koef 1.5!?), manu võit ehk?

                    Kommentaar


                      nagu varasemalt mainitud, siis kossunapikad on igapäevane, aga õnneks langeb kaalukauss vahetevahel ka positiivsele poolele

                      Kommentaar


                        Tahaks praegu näha kuidas city kolmas värav löödi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Tahaks praegu näha kuidas city kolmas värav löödi
                          Olid ka see õnnelik, kes pani Cityle 2-1 taga olles?

                          Kommentaar


                            Ma olen trennis. Mängu ei näinud, aga Edersoni söödust löödud värav tõotab kihvt olevat

                            Kommentaar


                              Pigem olin täna õnnelik, et mõned eurod said pandud Eesti peale kossus. Võimas!

                              Kommentaar


                                bet365lt tuli 15 EUR tasuta panustamiskrediiti. mis eesmärgil neid jagatakse? ma niikuinii igapäevaselt laksin seal ja all-time on profitis. 2-selection combod prevalveerivad küll, mitte singled.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X