320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    bet365lt tuli 15 EUR tasuta panustamiskrediiti. mis eesmärgil neid jagatakse? ma niikuinii igapäevaselt laksin seal ja all-time on profitis. 2-selection combod prevalveerivad küll, mitte singled.
    Kusjuures 365betis kus ma tihti gamblin suurliigadega enda lõbuks ja long run olen viimane aasta kindlalt kahjumis ja ei saa boonuseid... sõber, kes panustab väikseid liigasid ja on kindlalt + saab koguaeg boonuseid. Ma ei saa tagamõttest aru, et miks toidetakse niigi raha välja viivaid kasutajaid.

    Kommentaar


      Ventspilsi võiks Albaania liigasse paigutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ventspilsi võiks Albaania liigasse paigutada.
        Nad vist olevat lapsed mängima saatnud, vähemalt nägin mingit tipi tolle Jervi peale

        Kommentaar


          Algselt postitas xerikx Vaata postitust
          Nad vist olevat lapsed mängima saatnud, vähemalt nägin mingit tipi tolle Jervi peale
          fixinud lihtsalt mitut treeningmängu, aga visuaalselt väga kurbnaljakal tasemel.



          keda huvitab, siis mingi 1.51.00 pealt võib vaadata seda vapustavat kaitsest lähtuvat mängu, norrakad muidugi ka vahvalt saamatud. Rostovi mäng oli samasugune huumor ja midagi vist veel.

          Kommentaar


            mmm...tegu oli ju sõprusmänguga?

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              mmm...tegu oli ju sõprusmänguga?
              jah, ikka.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                jah, ikka.
                et panused läksid Ventspilsi peale ja nad vedasid alt, või milles case, kui küsida võib?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  et panused läksid Ventspilsi peale ja nad vedasid alt, või milles case, kui küsida võib?
                  haha, muidugi mitte. turg näitas selgelt juba poolajal ära, mis seal toimuma hakkab, et mis minulgi üle jäi kui pardale hüpata ja Jervi võtta.

                  Kommentaar


                    Ventspils 4-5 mängu vähemalt fixinud jah. Eelmine hooaeg ju fixisid Euroopa Liigas ka probleemideta ühe mängu vähemalt

                    Kommentaar


                      Ma olen tõenäoliselt enim kordi SBTd võitnud ja SBTst esimesel päeval välja langenud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Ma olen tõenäoliselt enim kordi SBTd võitnud ja SBTst esimesel päeval välja langenud
                        YOLO.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          ma ka out - nii juhtub, kui eksikombel bette laksida korvpalli mitte jalkamudeli alusel.

                          Kommentaar


                            Soovitage häid lehti, kust saada betting tipse? Ideaalis mingid suured ja tuntumad, kus hea mängudevalik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bremm Vaata postitust
                              Soovitage häid lehti, kust saada betting tipse? Ideaalis mingid suured ja tuntumad, kus hea mängudevalik.
                              blogabet.com, bettingexpert ja olbg ka

                              Kommentaar


                                Head inffi leidus vanasti palju rohkem. Peaks mingi platformi tegema..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X