320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Forest Green v. Oldham mäng käib ja pärast poolaega on 10 minsa paus, et kohtunikud saaks udusust hinnata.
    Twitteris võiks arvata, et fännid lärmavad, aga enamuses on hoopis teistsugused vennad



    Ei häbene tunnistada, et ka mul on Oldham +0.5 parlays

    Kommentaar


      öösel magamine on nõrkadele, teeme päeva lõpetuseks veel ühe NCAABi beti, mis tegelikult küll on Oregon -6, aga mulle tundub siin küll, et võib võtta ka max.liini B365s...grab it while you can!

      Kommentaar


        12.30 algav segapaaristeade laskesuusas. Kas kellelegi veel tundub Saksamaa võidukoef 9 (Betsafe jne) natukene liiga haigelt hea?

        Kommentaar


          pole tükk aega postitanud siia, jagaks ka ühiskonnaga nüüd ühte treblet. Esmaspäevaõhtud on tavaliselt aeglased, ehk näkkab!

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            pole tükk aega postitanud siia, jagaks ka ühiskonnaga nüüd ühte treblet. Esmaspäevaõhtud on tavaliselt aeglased, ehk näkkab!

            Uhh sott koef kuue peale. Man got nuts!

            Kommentaar


              go big or go home. mo meelest normaalne
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                go big or go home. mo meelest normaalne
                see rohkem lisafun single bettidele

                Kommentaar


                  flora-ferencvarose mängu koefe polegi kuskil üleval?

                  Kommentaar


                    Enam ei saagi Kallasele vist panustada. Eile tuli isu vaadata, kas keegi pakub midagi ja Kallase peaministriks saamise koef betsafes oli 1.86. Kahjuks oli ainult 100 euri vaba raha, kuigi ei tea palju üldse lubati peale panna. 20 euri läks ebareaalsele koefile. Keski ja reformi valitsus oli 5. Kuigi alguses ma sellist koalitsiooni poleks oodanud, aga nüüd on juba tõenäosus täitsa suur. Loodetavasti tagatubades rumalusi ei tehta ja Kallas saab proovida seda peaministriametit.

                    Kommentaar


                      päris paljud kasutajad teevad oddsportalis nii, mis võiks selle mõte olla?

                      Kommentaar


                        Üsna riskantselt väärtuse littimine?

                        Kommentaar


                          minu masti mäng täna NCAABis - Purdue vs Penn State. Pärast anakat sain, et Penn State +5 on täitsa tehtav, kaesin igaks juhuks üle veel, mida publikum/tipsterid arvavad üle terve interneti ja ei leidnud ühtegi tipsterit, kes mu arvamust toetaks.
                          Cover.com-is backitaks massiivselt Purdue -5, tervelt 75% kasutajatest (501 vs 169).

                          Kõik eelnev kinnistas mu valikut (Penn State +5) ning väiksema panuse asetasin veel Penn State moneyline peale (B365s on 2.60).

                          Niiet kes tahab pühapäevaõhtust kossu veidi elavdada ja vaadata noorte poiste dunkamist, siis väike bett kõrvale ei tee ju paha?

                          Kommentaar


                            Muide nägin, et Coolbet otsib bookmakereid tööle. Noorele spordisõbrale hea kogemus ilmselt.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              olin juba üsna kindel oma Barcelona -8ga, kui rahvaspordipäev "rikkus kõik ära" oma Zenidi pushimisega
                              A usun siiski, et Barca lööb platsi puhtaks ja lükkasin selle väiksesse combosse koos Betisega, kelle koef kukub kolinal hetkel.

                              Kommentaar


                                Võib vist kohe lukku panna, et Barca 82-68 ja betis 1-2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X