320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xerikx Vaata postitust
    Mul tuli ka soov Pinnacle magusatele koefidele ligi saada. Kuidas kõige lihtsam oleks, kas peab mingi vpn teenuse eest maksma? Või mõnda brokeri platvormi kasutama (asianconnect, sportmarket) ?
    Kui magusaid koefe taga ajad, siis tasub ikka brokerit kasutada ja saad ligipääsu ka teistele Aasia kontoritele.

    Kommentaar


      Bet365 LibDemid võidavad Sheffield Hallami @1.3

      Peaks 99% bet olema.

      Kommentaar


        Rubriik PÜHAPÄEVAÕHTUNE APSAKAS: kogemata panin 2x Valencia AH -5. Nüüd jääb üle vaid loota, et Valencia deliverib

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          Rubriik PÜHAPÄEVAÕHTUNE APSAKAS: kogemata panin 2x Valencia AH -5. Nüüd jääb üle vaid loota, et Valencia deliverib

          Vedas sul korralikult lõpus, aga tuli ära saab uue aastal korralikult rämmata jah

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Vedas sul korralikult lõpus, aga tuli ära saab uue aastal korralikult rämmata jah
            Valencia vahepeal juhtis 13ga, aga lõpus lasti pisut lõdvaks ja. Kvaliteeti Valencial ikka rohkem, seetõttu ka selline panus. Uuel aastal Lauaviin jep.

            Kommentaar


              Paneme ühe veel - DEN/SAC O/U 207.
              Täpselt kuu aega tagasi panid poisid 197 punkti, kuid DEN ei ole enam see mansa, kes nad olid siis - nüüd ollakse Western Conference viimase 10 mängu parim tiim ja rünnak on väga hea (8-2). Loodetavasti saavad SACi poisid DENi tugevast kaitsest veidi läbi ka, et 207 punkti ikka kokku korjatakse.

              Kommentaar


                Teeme 2019 aasta viimased panustamispingutused veel:

                täna UTAH vs DET tundub nii obvious, et Utah lööb lambid kinni, liin on ka hetkel Utah -10 peal ja tegu väga populaarse valikuga panustamisringkondades, aga... mul on karvane tunne, et kuigi DET ei pruugi võita, siis üle 10 punni nad ikkagi pähe ei saa.
                Utahil on kõik hästi, suur võit seljataga, sestap ka confidence laes ilmselt aga sellistel hetkedel tavaliselt tulevadki suuremad kukkumised ja DET on üllatusvõimeline küll (tõsi, kahanenud koosseis). Rahad lähevad peale DET +10 marketile seega.

                Kommentaar


                  DET oli kuni poolajani mängus, juhtides 1 punktiga enne vaheaega, aga II poolaeg tabas neid jälle hävitavalt. No biggie, siiski.

                  Kuna aasta lõpp, siis peaks tegema ka kerge kokkuvõtte panustamisaastast 2019. Rõõm tõdeda, et üldpilt on plusspoolel ning mitte lihtsalt breakeven vaid ikkagi tõusvas joones. Kuna kontod on nii Aasias kui ka B365-s, siis ei ole mõtet siia unverified tulemusi panna (enda Exceli resultitabelit), vaid panen hoopiski Copytipi tulemuste screenshoti, kus alates novembri algusest olen lisaks panuseid sisestanud väikeste summadega.
                  Seal on samuti joon tõusev, profit, yield, turnover on kõik näha shotil.



                  Lisaks läks kogu dets.kuu väga hästi, mida sai rekoorditud ka oddsportalis, keskmiselt olid oddsid 1.80-1.90 ning selle järgi 75 panust võitis ning 35 kaotas - magus ühe kuu ROI 26%.



                  Egas midagi kui kõigile edukat panustamisaastat '20!

                  Samuti oleks põnev näha ka teiste foorumlaste tulemusi ning muljeid.

                  Kommentaar


                    Lugu sikue: Vaatasin Southampton - Tottenham matši viimasel kümnel minutil koefitsiendid üle. Panin beti, et üks kollane kaart tuleb veel kohtumises. Kohtumise lõpus Eriksen võttiski kollase ja mina rõõmus. Kui aga mäng läbi, siis vaatan, et panus loetud kaotatuks.Täpne panus oli siis, et kollased kaardid üle 7.5.

                    Vaatasin Flashscorest üle - 8 kollast kaarti. Vaatasin premierleague.com statistikat - 7 kollast kaarti. Erinevus selles, et Flashscore märkis peatreener Mourinho kaardi statistikkasse, aga Premierleague.com mitte.

                    Mäletan aga mina väga hästi, et sel hetkel kui mina asetasin panuse, näitas Unibet, et matšis on antud 7 kollast kaarti(neil on alati sulgudes juba antud kaartide arv lives) ehk nad olid sel hetkel siiski Mourinho kaardi arvestanud statistikasse.

                    Küsimus on, et kas mul on mõtet jebida Unibetiga, et nad mu alla saja eurose panuse võitvaks loeksid või nad ütlevad, et Premierleague.com näitab neile 7 ja nemad ei saa midagi teha. Küsin sellepärast, et Unibet vastab meilidele alti mingi miljon päeva. Aitäh.

                    Kommentaar


                      https://www.unibet.ee/help/contact

                      Live chatist mine küsi, saad kiirelt vastuse

                      Kommentaar


                        Ma üldjuhul kui leian mingi kahtlaselt hea või isegi üle keskmise hea koefiga asja Lives või Pre-Live, siis automaatselt juba teen print screeni, sest ilma pildita vaidlemine on pärast nagu peaga vastu seina jooksmine.

                        Kommentaar


                          Ei ole mõtet jebida. Platsivälised kaardid ei loe kunagi, pärast lõpuvilet antud kaardid ei loe kunagi. Seal livebetis võis olla misganes statsid, selle kohta on kõigil bookiedel punkt reeglites, et kogu livebetis antav info on ainult referentsiks ja kui on viga sees, siis oled ise süüdi, et mujalt ei kontrollinud.

                          Kommentaar


                            Päris nii see ei ole. Ma ei ole Unibetis küll laivis vist kaarte teinud, aga põhiküsimus seisneb selles, et kas o7,5 kaartide koefitsient vastas loogikale, et panuse võitmiseks piisab vähemalt ühest kaardist või on vaja selleks 2+ kaarti. Ehk kui Unibeti süsteem tol hetkel arvestas, et 7 kaarti on juba antud ja koef oli sellega kooskõlas, siis on kindlasti alust complainida ja välja nõuda vähemalt void. Üldjuhul on kõik over/under panuste liinid automatiseeritud ja turg sõltub sellest, mis trader ära kinnitanud on.

                            Kommentaar


                              Soovitaks ka kirjutada live chatis.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X