320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pinnacle näitab ka taset muidugi, 1.8-1.8 payout kossu veerandfinaalis. Ma ei tea kas rahade välja maksmise asemel nädala edukamate panustajate vahel bookie logoga kruuse ei saaks välja loosida vms ?

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Pinnacle näitab ka taset muidugi, 1.8-1.8 payout kossu veerandfinaalis. Ma ei tea kas rahade välja maksmise asemel nädala edukamate panustajate vahel bookie logoga kruuse ei saaks välja loosida vms ?
      Eks nad ka tundlikumaks läinud kui algne hind liiga palju liikuma on löödud. Ainult sellistel juhtudel täheldanud nii suurt marginaali.

      Kommentaar


        Tundub kerge loogikaviga mulle kui kogu nende äriplaan on, et market seab end ise paika. Ja siis seavad vigi nii kõrgeks, et keegi ei lähe teist poolt enam vastu võtma. Aga ju siis ma jälle out of touch.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Pinnacle näitab ka taset muidugi, 1.8-1.8 payout kossu veerandfinaalis. Ma ei tea kas rahade välja maksmise asemel nädala edukamate panustajate vahel bookie logoga kruuse ei saaks välja loosida vms ?
          Mudaliiga ju, Pinnacle on ärimehed siiski päeva lõpuks

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Tundub kerge loogikaviga mulle kui kogu nende äriplaan on, et market seab end ise paika. Ja siis seavad vigi nii kõrgeks, et keegi ei lähe teist poolt enam vastu võtma. Aga ju siis ma jälle out of touch.
            nii ja naa mu arust, kui pakutaks ainult ühte konkreetset liini, siis saaks turgu kunstlikult kallutada, et ka teine pool atraktiivseks teha, aga praegu on see oht, et äkki on mäng nii kahtlane, et jääbki ainult ühes suunas tulema.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Tundub kerge loogikaviga mulle kui kogu nende äriplaan on, et market seab end ise paika. Ja siis seavad vigi nii kõrgeks, et keegi ei lähe teist poolt enam vastu võtma. Aga ju siis ma jälle out of touch.
              Sellest turu paika seadmisest pole väga kasu kui loll raha volüümi ei tee. Mudaliigaprobleemid

              Kommentaar


                Novot kell pool 5 hommikul ja ma juuatäis ja mul on piisavalt võimet end kokku võtta, et mudaliigavendadega mitte mölisema hakata isegi! Mida ma öelda tahtsin on see, et

                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                ATP Houston 23:00
                Garin - Chardy
                Chardy 2.37
                15 ühikut 1xbet
                Isnerilaadi servipeer Chardy suutis viimases setis 5-3 ees olles oma servil 4 matšpalli ära muneda ja 5 topeltviga teha. Kesse vastutab sellise jama eest? Oleks siis niisama raha aga viimase sbt võibolla hädavajalikud ühikud mingihetk!

                Kommentaar


                  Uuh, saxzz on võtnud kindla sihi see asi purki panna ja mingit rekordit ka leiutada vist
                  Samas vaimus jätkata!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                    Uuh, saxzz on võtnud kindla sihi see asi purki panna ja mingit rekordit ka leiutada vist
                    Samas vaimus jätkata!
                    plussüks, kahju, et ise kaasa mänginud ei ole

                    Kommentaar


                      See, mida saxzz siin korraldab, on täiesti elajalik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        See, mida saxzz siin korraldab, on täiesti elajalik
                        richard158 vol 2

                        Kommentaar


                          saxzz on tõesti tubli olnud. Mitu korda olen mõelnud tema panuseid kaasa mängida, aga kurat pole veel jõudnud. Pane samamoodi edasi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas richard154 Vaata postitust
                            saxzz on tõesti tubli olnud. Mitu korda olen mõelnud tema panuseid kaasa mängida, aga kurat pole veel jõudnud. Pane samamoodi edasi.
                            Ma mingi hetk mõtlesin, kas hakata jinxiga, aga siis mulle hakkas see "uue võitja" idee meeldima. Olen kindel, et kui ta enam ühtegi panust ei tee, on ta turniiri võitnud ka (kolme kvartalivõiduga).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ma mingi hetk mõtlesin, kas hakata jinxiga, aga siis mulle hakkas see "uue võitja" idee meeldima. Olen kindel, et kui ta enam ühtegi panust ei tee, on ta turniiri võitnud ka (kolme kvartalivõiduga).
                              Sellises seisus on keeruline võtta vastu otsust, et ma enam panuseid ei tee. Käimas hea run ja mõtled vb tuleb keegi järgi. Vähemalt minu puhul on nii olnud.

                              Kommentaar


                                Eks ta kerge psühholoogia ole + meelelahutuslik aspekt on alati asjal juures.

                                + nüüd peab saxzz küll arvestama, et jinxi-laviin hakkab pihta.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X