320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
    Section Paloise - Union Sportive Oyonnax
    24 Mar 2018, 19:45
    European handicap -15
    Oyonnax @1.90
    Interwetten
    panus 30

    telekavaataja, kas see panus mitte ei kaotanud richardil? Pick ju away +15. Tulemus on kodu -21. https://www.flashscore.com/match/biC...#match-summary

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      telekavaataja, kas see panus mitte ei kaotanud richardil? Pick ju away +15. Tulemus on kodu -21. https://www.flashscore.com/match/biC...#match-summary
      Kaotas. Seepärast mulle meeldibki, kui väljendatakse edu plussidega nõrgemale poole, miinusega tugevamale poole. Aitäh!
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        tunnen samuti huvi, mis eesmärk on SBTs panustades märkida panuseks a la 22.42 ühikut?

        Kommentaar


          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          tunnen samuti huvi, mis eesmärk on SBTs panustades märkida panuseks a la 22.42 ühikut?
          Haha, kõigist vendadest just sina, kes võtab oddse 3 kohta peale koma.

          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          17:00 combo @ 3.34, Pinnacle, 25units

          England - League 2
          Carlisle -vs- Cambridge United
          Carlisle -0.25 @ 1.892

          Scotland - Championship
          Dundee United -vs- Dunfermline Athletic
          Dunfermline Athletic 0.25 @ 1.763
          Aga vastuseks sinu küsimusele, siis selleks, et ühikute arv kaotuse korral täisarv oleks, see minupoolne kiiks. Loodan, et telekavaataja mul mune maha ei võta, aga võib trahvida, kui see vastuollu läheb. Bet voidi, mida iganes. thx

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust



            Aga vastuseks sinu küsimusele, siis selleks, et ühikute arv kaotuse korral täisarv oleks, see minupoolne kiiks. Loodan, et telekavaataja mul mune maha ei võta, aga võib trahvida, kui see vastuollu läheb. Bet voidi, mida iganes. thx
            Reeglitega vastuollu ei lähe. Aga pidage meeles, et kogu arvutus käib käsitsi. Oluliselt lihtsam on teha 20*1,57 kui 11,57*2,43 (ja siis veel see esialgne summa maha lahutada). Et see lihtsalt soodustab mu brainfarte ja võimalikke eksimusi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              mul pole sellest midagi, et ühikud komakohtadega, mõtlesin pigem ja telekavaataja peale, kes peab ekstraliigutusi tegema arvutamisel.

              aga mul need 3 komakohta sellepärast, et ma kopeerin Pinnaclest päriselus tehtud panuse, seal nad millegipärast panevad nii täpselt - nagu bensujaam krt

              Kommentaar


                ..pluss viimasel ajal olen proovinud ümardada ka siiski 2 komakoha peale manuaalselt

                Kommentaar


                  Selge see, edaspidi lihtsustan su tööd

                  Kommentaar


                    Ostapenko vs Kvitova matš täna öösel.
                    Mis tingib nii madal koefi Ostapenkole? Senine teekond turniirilt on Ostapil läinud ladusamalt, WTA koht on tiba kõrgem, H2H on viimased 3x saanud Ostap sugeda ainult.

                    Kommentaar


                      Ma olen varem juba rääkinud, et e-spordi analüütikuid ja muid tegelasi väga igal pool vaja.

                      Üks näide. Üks suurimaid koefitsientide pakkujaid, Kambi (kellelt ostavad sisse koefitsiente Unibet ja paf) otsib e-spordi analüütikut. Ja need, kes tahavad elus midagi eriti uut proovida, siis töökoht Filipiinidel:

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Jeeh, ka Maltal otsime neid tikutulega taga. Betgenius Eestis tihtipeale samamoodi.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Kuidas võiks sellise ametikoha igapäevane töö välja näha?
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Kuidas võiks sellise ametikoha igapäevane töö välja näha?
                            Sama, mis mina, ainult kogu töö on seotud rahvusvahelise e-spordiga.
                            Töögraafik on ilmselt palju rohkem perses kui mul + vahepeal peaks laivis ka treidima (mis pole oma loomuses midagi erilist).

                            PS! Üldsegi ilma naljata öeldes. Need vennad, kes te huvitute eSpordist, teil on suured teadmised selles ja te oskate neid teadmisi ka koefitsientidesse panna, ma soovitan teile seda tööd. Lisaks sooja kliimaga riigid ootavad teid.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              My bad, ei pannud tähele, et lauril juba Mugu võetud.

                              Kommentaar


                                Choinski - Melzer mäng liigutati homse peale, see tähendab, et mul see kvartal 1 panus veel nüüd eks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X