320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu mõtlen ka nii. Elad end sisuliselt välja. Ja noh, kui veel natuke kaalud oma tegevust, siis saad mingi tasu ka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      ma lihtsalt arutlen, ei pea tegema seda üldse - aga mis oddsidega (fair odds) te Lauri üldvõitu layiks (s.t siis et Lauri ei võida seda turniiri)? Mis arvate?

      Kommentaar


        eks ta mingi 4-5 kanti peaks see odds olema...meeldib ka pigem see turna et mängid inimene inimese vastu 16 venda ja nu katsu top3 jõuda ja ole kõva vend...aga see turniir ei näita samas jah seda kes tegelikult ka päriselus hea bettija on...mina näiteks võin turna võita aga muidu päriselus miinus tootnud

        Kommentaar


          kõik oli ilus ja Baroni kuradi nahk rsk...hakkab bad streak peale aeg stopp panna

          Kommentaar


            Mängija kes suudab terve hooaja vältel igas SBT-s plussi jääda on väga hea panustaja.

            Kommentaar


              on meil mõni selline v...kes ei riskiks viimasel päeval hea koha nimel ei läheks All in?

              Kommentaar


                Telekavaataja ja mazz on üsna konservatiivsed olnud. Vähemalt esimestel turniiridel

                Kommentaar


                  mazz on läinud, samas ikkagi mitte nii, et esikolmikust välja pudeneks.

                  Mulle pole üldvõit nii oluline.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Oleks pidanud ikka oma Mona Barthel võidu peale minema arvasin kohe et Mona on hea aga ei usaldanud sisetunnet

                    Kommentaar


                      päevi ka ei olnud vist

                      Kommentaar


                        palju siin näevad pavly võitu kasatkina üle...ma nii lihtsat mängu ei ootaks nii kaua kui ma nägin siis kasatkina ei teinud ühtki viga navarro vastu ja kestis hästi samas pavlyl oli mingi randmega probleemid 2 vooru tagasi ning ta on selline lahmija kui välja tuleb on hästi aga sellised kannatajad ja tagasiajajad võivad ta tuju ära võtta ja võib üllatus tulla pigem usun kasatkina saab sealt seti kätte kui mitte terve mängu aga ei tea kui stabiilne see on vbl oli ainult 1 päev ja too hetk aint väga hea navarro vastu aga ise ei julge seda näppida

                        Kommentaar


                          Selle jaoks ongi hea panna safe bet 4 koefitsiendiga pavlyu 2:1 võidule


                          samas ma ei usu, et Kasatkina siit seti saab, ning Navarro vastu mäng oli pigem CSN kaotus kui Dasha võit

                          Kommentaar


                            selles mõttes on õigus pigem CSN oli alla võimete seisu poolest aga Pavlyl on pressure peal ta eelmine aasta võitis selle turna ja et punkte kaitsta vaja uuesti võita samas võta nüüd kinni eelis või takistus aga pingevabalt tuleb kasatkina tal iga mäng kui preemia ma kui oleks pannud siis geimid 5,5 + kasatkina 1,5 value

                            Kommentaar


                              Kasatkina pole nii hea mängija vastu nagu Pavlyu kunagi mänginudki. Hooaja alguses mängis ta ju pigem ITF ja väiksema auhinnarahaga WTA turniire.

                              Viimati mängis ta Pavlyu taolise vastasega US Openi 1/16 finaalis, kui ta kaotas 6:2 6:3 Kiki Mladenovicile.

                              Kasatkina on hea mulje jätnud küll, ning ta on üks mu lemmik mängijaid kelle peale panustada, kuid Pavlyu alistamine tundub liiga suur skalp, for now.

                              Kommentaar


                                Tammeka-Sillamäe - Sillamäe@1,9
                                Lyon-Toulouse - Lyon@1,72
                                Kombo koef: 3,3 (bet365)
                                Panus: 79,25

                                Üks sellest on kindel. Teise puhul panen kogu raskuse ühe oma lemmiku õlgadele. Eks näis.


                                Mulle meeldib inimene kirjutab kindel. Aga selgitus miks kindel ja mis mäng kui asi kindel paneks ka raha aga ma lugesin siin eesti mängus tammekal punkte vaja ja sillamäel oli karikamäng ja väsinud...ning miski pole nagu kindel...prantsuse liigas lyon on hea aga toulouse on viigisats võib üllatada et nüüd mis küsimus mis see kindel on ja miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X