320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma pigem mõtlesin selle all, et kui mõlemas mängus oli 15 minutit enne lõppu 1-1, siis emmale-kummale poolele värav oli minu arust loogiline jätk.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
      No ma pigem mõtlesin selle all, et kui mõlemas mängus oli 15 minutit enne lõppu 1-1, siis emmale-kummale poolele värav oli minu arust loogiline jätk.
      Nii vaadates küll. Aga panuse tegid sa ikka prematch . Ma tegelt niisama rändin. Meil ilmselgelt kõige tugevam veerandfinaal.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Reeglites pole küll kirjas,et peab panustama. Ja mul pole Romario vastu midagi ja tema taktika toidab ka siin.
        Aga samas oleks ju aus ,et peab vähemalt ühe panuse tegema. Hetkel kui Chelsea peaks nulli juhtumisi panustama sis Romario liugleb poolfinaali ilma lille liigutamata ja vähemasti minumeelest on see natuke ebaaus.
        #nooffenseRomario

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
          Reeglites pole küll kirjas,et peab panustama. Ja mul pole Romario vastu midagi ja tema taktika toidab ka siin.
          Aga samas oleks ju aus ,et peab vähemalt ühe panuse tegema. Hetkel kui Chelsea peaks nulli juhtumisi panustama sis Romario liugleb poolfinaali ilma lille liigutamata ja vähemasti minumeelest on see natuke ebaaus.
          #nooffenseRomario
          Kuulge, see on täpselt selline jalgpall-antijalgpall jutt ju. Mille poolest näiteks kolme panusega edasi saanud QRKood parem oli? Kui oled nii kõva vend, et end täiega ette mängida, siis mängi. Kui ei ole, siis lähtu vastase taktikast.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            mu arust võib ka Romario bussi parkida palju tahab

            Kommentaar


              Kolm panust on kolm panust. Sisaldab riski.
              Mitte panustades puudub risk.
              Samamoodi võiks ju siis tava Sbt's ka kaotada panustamiskohustuse. Pargib bussi lõpuni ja oledki iga SBT plussis.

              Ma ei taotle siin mitte midagi selle jutuga. Avaldasin oma arvamuse lihtsalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                Kolm panust on kolm panust. Sisaldab riski.
                Mitte panustades puudub risk.
                Samamoodi võiks ju siis tava Sbt's ka kaotada panustamiskohustuse. Pargib bussi lõpuni ja oledki iga SBT plussis.

                Ma ei taotle siin mitte midagi selle jutuga. Avaldasin oma arvamuse lihtsalt.
                Keegi ei kritiseerigi sind. Aga ma ei näe, mis väärtust see turniirile annaks, kui ta teeks ühe 3-ühikulise panuse? Eesmärk ei ole ju plussi jääda. Eesmärk on oma vastased edestada. Ja teinekord on SBT-d erinevad. Vaata, kui erinevad olukorrad olid alagruppides B ja A näiteks. Või vaata, kui erinev olukord on telekavaataja vs. TauriT või Linnupoja vs. QRKood. Iga turna, iga paar ongi erinev gamble.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Ma kommenteerin ka veidi tekkinud olukorda. Tegelikult algselt sellist plaani polnud, et üldse ei panusta, et seeläbi ehk saan kellegi vastu eelise, aga kuna algselt läks kohe selliseks lammutamiseks ja ma ei viitsinud uurida, et milliseid panuseid teha saan, siis skipisingi kõik mängud kuni reaalselt oligi selline olukord, et ilmselt edasipääsemiseks ei peagi panustama. Moe pärast ei hakkanud ka esikoha nimel võitlema, aga mis siin salata, nagu turniir suurel määral on näidanud, siis sellise tippsündmuse puhul isegi minimaalsete marginaalidega on pre panustega keeruline kasumis lõpetada ja ega minagi erand ei ole. Mitte et see strateegiline turniir oleks, kus eesmärk raha teenida, aga nagu see ütlus on, et ainus võimalus kasiinos raha teenida on siis kui sa seal ei mängi. Olgu siinkohal rahaks kasvõi kunstlikud ühikud.

                  Aga iseenesest tava SBT-de puhul mulle meeldib, et on kohustus iga kvartal panustada, sest tegelikult on eesmärk siiski fun ja mis fun see minu puhul hetkel ikka on, aga kuna tõsisest panustamisest on hetkel puhkus ja muidu ka tegusad ajad olnud, siis nii on läinud, aga tundub, et homseks peab miskit ikka välja mõtlema.

                  Kommentaar


                    My 2 cents.
                    Minu jaoks lisab panustamine vürtsi juurde mängudele ja kaasa elada on teistmoodi elamus. Rahateenimine on minule teisejärguline

                    Edu muideks veerandfinalistidele
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      See Costa Rica värav ajas räigelt närvi. Ennekõike, sest jäin Coolbeti ennustusliigas väga väärtuslikest punktidest ilma.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Karma tuli, seekord 90+ kaartidega valele poole. Punnisin mis ma punnisin, aga see viimase panuse eelis on ikka huge mägi millest üle saada. Kõige rohkem on kahju, et päeval päris pikalt mõtlesin, kas lükkan kõik Kolumbia peale või üritan riski hajutada ja niivõrd kuivõrd oma stiilile kindlaks jääda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                          Karma tuli, seekord 90+ kaartidega valele poole. Punnisin mis ma punnisin, aga see viimase panuse eelis on ikka huge mägi millest üle saada. Kõige rohkem on kahju, et päeval päris pikalt mõtlesin, kas lükkan kõik Kolumbia peale või üritan riski hajutada ja niivõrd kuivõrd oma stiilile kindlaks jääda.
                          Sa olid sitaks rsske vastane ja lõpus olin meeleheitel.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Täiesti haige mõelda, et ma teie võistlust sama pingsalt jälgin kui MM-i.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              See Costa Rica värav ajas räigelt närvi. Ennekõike, sest jäin Coolbeti ennustusliigas väga väärtuslikest punktidest ilma.
                              Huvi pärast küsin, mitmes oled Coolbeti liigas. Mul endal läks see ennustusliiga erinevalt SBT-st esimesed voorud väga hästi. Teise vooru lõpu poole olin korra neljas, aga kuna unustasin kolmanda vooru skoore ennustada, siis aidaa hea koht. See veits jama selle võistluse puhul, et kõik vooru mängud korraga vaja ennustada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
                                Huvi pärast küsin, mitmes oled Coolbeti liigas. Mul endal läks see ennustusliiga erinevalt SBT-st esimesed voorud väga hästi. Teise vooru lõpu poole olin korra neljas, aga kuna unustasin kolmanda vooru skoore ennustada, siis aidaa hea koht. See veits jama selle võistluse puhul, et kõik vooru mängud korraga vaja ennustada.
                                TOP10-s olen. Samas esimesed 2 on eest ära. Mul on neljas mängus ennustatud viik, mil löödi võiduvärav viimastel minutitel. See on kettasse ajanud.

                                Aga mulle meeldib ennustusmängudes kõik tulemused ühe korraga sisestada. VIhkan pidevat mõtlemist.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X