320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Täiesti haige mõelda, et ma teie võistlust sama pingsalt jälgin kui MM-i.
    Äge on lugeda tegelt seda, ilma irooniata.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      TOP10-s olen. Samas esimesed 2 on eest ära. Mul on neljas mängus ennustatud viik, mil löödi võiduvärav viimastel minutitel. See on kettasse ajanud.

      Aga mulle meeldib ennustusmängudes kõik tulemused ühe korraga sisestada. VIhkan pidevat mõtlemist.
      Tean seda tunnet. Ka mul oli Sveitsi ja Serbia mängus ennustatud 1:1. Teatavasti Shaqiri lõi lisaminutil võiduvärav ning kümne punkti asemel tuli 1, et Serbia õige väravate arvu eest.

      Kommentaar


        Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
        Tean seda tunnet. Ka mul oli Sveitsi ja Serbia mängus ennustatud 1:1. Teatavasti Shaqiri lõi lisaminutil võiduvärav ning kümne punkti asemel tuli 1, et Serbia õige väravate arvu eest.
        I know that feeling bro .
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Sain ka puhkuselt tagasi. Enne puhkusele minekut arvasin, et on seal aega rohkem tegeleda SBT-ga, reaalsus oli teine ning mingit sellist taktikat minu puhul ei olnud, et enam ei panusta. Järgmine kord targem ja kes teab kas on pointi siis osaleda, kui aega nii palju pole, samas SBT-s osalemine on saanud juba selliseks mõnusaks harjumuseks ja regamisel polnud meeles, et üldse samal ajal puhkusel ka olen. Nii palju kui jälgida sain siis põnevaid gruppe ja paare on olnud küll ja veel.
          Edu järele jäänud osalejatele ning teistele järgmistel turniiridel.

          Kommentaar


            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
            Sain ka puhkuselt tagasi. Enne puhkusele minekut arvasin, et on seal aega rohkem tegeleda SBT-ga, reaalsus oli teine ning mingit sellist taktikat minu puhul ei olnud, et enam ei panusta. Järgmine kord targem ja kes teab kas on pointi siis osaleda, kui aega nii palju pole, samas SBT-s osalemine on saanud juba selliseks mõnusaks harjumuseks ja regamisel polnud meeles, et üldse samal ajal puhkusel ka olen. Nii palju kui jälgida sain siis põnevaid gruppe ja paare on olnud küll ja veel.
            Edu järele jäänud osalejatele ning teistele järgmistel turniiridel.
            Sa ikka saad aru, et sa oled poolfinaalis?

            EDIT! See lihtsalt tundus selline hüvastijätutekst.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Sa ikka saad aru, et sa oled poolfinaalis?

              EDIT! See lihtsalt tundus selline hüvastijätutekst.
              Sain aru ikka jah ja tegu polnud hüvastijätuga, andsin lihtsalt omalt poolt väikse selgituse miks nii vähe panustasin. Tekkis siin ju mingi arutelu vahepeal, kus kerkis ka vist minu nimi üles. Niisama kindlasti ChelseaFc-le finaali kohta ei kingi.

              Kommentaar


                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                Sain aru ikka jah ja tegu polnud hüvastijätuga, andsin lihtsalt omalt poolt väikse selgituse miks nii vähe panustasin. Tekkis siin ju mingi arutelu vahepeal, kus kerkis ka vist minu nimi üles. Niisama kindlasti ChelseaFc-le finaali kohta ei kingi.
                ok, minu paha . Üritame siis olla esimesed, kes suudavad "viimase panuse" eelist omamata võita.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas see panus on puhtalt selle pealt, et tänane kohtunik Ramos? Eelmine mäng MM-il ja üldse varasemalt see vend jätab kollased andmata või annab mängu lõpus 1-2. Koefitsentides tihti väärtust, kui see vend vilistab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                    Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas see panus on puhtalt selle pealt, et tänane kohtunik Ramos? Eelmine mäng MM-il ja üldse varasemalt see vend jätab kollased andmata või annab mängu lõpus 1-2. Koefitsentides tihti väärtust, kui see vend vilistab.
                    QUOTE=telekavaataja;1888416]Uruguai - Portugal
                    Kaardid alla 4.5 @2 (bet365)
                    30 ühikut[/QUOTE

                    Kommentaar


                      Sellel panusel on palju faktoreid. Samas on selles ka mõnusat hasarti.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Uruguai - Portugal
                        Kaardid alla 4.5 @2 (bet365)
                        30 ühikut
                        Uruguay on igrekiga, et see panus peaks void olema?

                        Aga tegelikult täitsa hämmastav, et maailma nr 1 spordivõistlusel veel sellist väärtust võiks leida

                        Kommentaar


                          See Ramos jagab Mehhiko liigas mõnuga tegelt kaarte.

                          Kommentaar


                            Et siis kihlveokontorid loevad VAR-i kasutuse panuse võitnuks, siis kui kohtunik ise olukorda järgi vaatama läheb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Brick Vaata postitust
                              Et siis kihlveokontorid loevad VAR-i kasutuse panuse võitnuks, siis kui kohtunik ise olukorda järgi vaatama läheb.
                              Jah. vist nii on.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                See panus jõudis kaotada enne kui ma maha istusin.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X