320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Brasiilia - Mehhiko
    Mehhiko AH +1 @2.27 (1xbet)
    100 ühikut


    Ma näen samuti pigem Mehhiko koefides väärtust kui BRA omas. Pole nad siiani midagi erilist olnud. Imestan, et turnavõidu koef brassidel nii väike (u @4.5)

    Kommentaar


      Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
      Ma näen samuti pigem Mehhiko koefides väärtust kui BRA omas. Pole nad siiani midagi erilist olnud. Imestan, et turnavõidu koef brassidel nii väike (u @4.5)
      Tegelt Mehhiko vajus juba Saksa vastu füüsiliselt ära. Nüüd vennad pärast 30.minutit juba tiksusid.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        See combo-wombo, mis sa just läkitasid...
        Huh, godspeed!
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          See combo-wombo, mis sa just läkitasid...
          Huh, godspeed!
          Ma lihtsalt loodan, et viimase mänguni oleks teoreetilist lootust. Aga eks näis. Valisin Bra-mex mänguks ah+1 ja cards o4.5 vahel. Juhtub .
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            See on küll väike lohutus, aga kui kombo juba siin sureb, siis Belgia läheb koju.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Inglismaa to win and over 2,5 on keelatud, jah?

              Aga no joke, nende viimaste panustega oleks võimalik igast jokkskeeme leiutada. Avastasin näiteks veerandfinaalis kogemata, et Panama värav muutis mu võidu kindlaks, kuigi sel otseselt panustega.pistmist ei olnud.

              Üritan selliseid võtteid vältida, a suht kitsaks läheb, kui üks mäng kõik ära peab otsustama.

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Inglismaa to win and over 2,5 on keelatud, jah?

                Aga no joke, nende viimaste panustega oleks võimalik igast jokkskeeme leiutada. Avastasin näiteks veerandfinaalis kogemata, et Panama värav muutis mu võidu kindlaks, kuigi sel otseselt panustega.pistmist ei olnud.

                Üritan selliseid võtteid vältida, a suht kitsaks läheb, kui üks mäng kõik ära peab otsustama.
                Ma pole veel all-in läinud.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.


                  kuidas kaotada 1,01 koefiga panus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    https://imgur.com/a/Npngjtr

                    kuidas kaotada 1,01 koefiga panus.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      https://imgur.com/a/Npngjtr

                      kuidas kaotada 1,01 koefiga panus.
                      Ilmselt oli see kellelgi suur majanduslik põnts, sest teenimaks kasvõi 1 eurot, tulnuks 100 eurot panustada, väiksema panusega oleks teenistus narr olnud.

                      Kommentaar


                        1,01 koefiga panustajad on kaotuse ära teeninud

                        Kommentaar


                          Sinu Panuse taotlus 2384229942(Ott Tänak will finish TOP3 on Finland Rally (max bet 3 eur)) on käideldud Triobet poolt alljärgnevalt.

                          Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
                          Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Sinu Panuse taotlus 2384229942(Ott Tänak will finish TOP3 on Finland Rally (max bet 3 eur)) on käideldud Triobet poolt alljärgnevalt.

                            Kogu vastuvõetud lisasumma: 0 EUR
                            Tagasilükatud summa : 3.00 EUR

                            Sama siin.

                            Kommentaar


                              Venelased teevad päris asjalikku skämmi. Peab vist kõik paroolid ära vahetama Skrilli kontole sisse logida ei ole võimalik hetkel.
                              Seda infot, et mul seal 50€ oli, ei olnud neil mitte kuidagi võimalik teada. See oli väga recent withdrawal. Umbes mingi 5h vana. Isegi Funds Recieved meili polnud skrillilt tulnud. Paistab, et nad on skrilli häkkinud.

                              Esimese inquiry tegin skrilli kodulehel, kuna ei saanud kontole sisse. See teine pilt on reply sellele täpselt sama inquiry numbriga. Päris osav.


                              Kommentaar


                                Ooops. Peab vist ikkagi paroolid ära vahetama. Arvatavsti skrill blokkis mu konto kuna need tüübid tegid midagi kahtlast seal.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X