320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    https://powerwhitemagic.com/372/ - kohustuslik kõikidele gambleritele

    Kommentaar


      STATISTIKANURK:

      võtsin siis täna oma oddsportali profiili statsid lahti ja tulemus siis selline:

      socceris 1164 panust perioodil NOV 2017 kuni AUG 2018, ROI 5,0%, 57.74units won. Põhiliselt on oddsid vahemikus 1.70 kuni 2.20, seega massive hitte või pisitasa tilgutamisi ei ole.

      panustatud on ikka kümnetes eri liigades, aga tuntuimatest 50 panusega Championship tõi ROI 29,9%, 52 panusega LaLiga2 tõi 9,9% ja 46 panusega Serie B tõi 6,5% - seda olen ka ise tundnud, et põhimaade second-tier liigad hitivad hästi. Ja kohe lükkan ka selle ümber, kuna Bundesliga 2 on 49 panusega toonud ROI -2.7%.

      Pärisrahaga kõike panuseid kaasa pole loomulikult mänginud, aga olen saanud kindluse, et long run suudan jääda plusspoolele - ehk see annab ka aluse tuleviku kapitalimahutusteks. Ärgem unustagem ka igipõlist finantsmantrat "Past performance is no guarantee of future results." Kogu oddsportali ROI on 1,2%, mis sisaldab endas lisaks veel tennist, usa jalgpalli, pesapalli, korvpalli, ragbit, käsipalli jne, mis on olnud enamuses funbetid ja mudelikatsetused.

      Lisan ka screenshoti, milles paistab kohe ka teine sama ROIga estonets. Capture.JPG

      Kommentaar


        mu postitus oli eesmärgiga ärgitada teisigi avaldama oma statistikat - põnev lugeda kuidas kellegil läheb ja kuhu suunas liigutakse.

        Kommentaar


          Mina tegelen soovitamisega ja see aasta olen kasumis. Täpsemat statistikat võib aasta lõpus vaadata. Ise eriti ei panusta, vahel teen kombosid.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Mina tegelen soovitamisega ja see aasta olen kasumis. Täpsemat statistikat võib aasta lõpus vaadata. Ise eriti ei panusta, vahel teen kombosid.
            miks ise ei panusta enda soovitustele? soovitused siis raha eest, võib mõista?

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              miks ise ei panusta enda soovitustele? soovitused siis raha eest, võib mõista?
              Ma teeks ise kaasa, kui mul oleks vaba raha, mida investeerida, nt 500 eurot. Ma teen rohkem lõbu pärast neid soovitusi, enamasti jah saitidel, kus saab kerge taskuraha ka, kui hästi läheb.

              Kommentaar


                pesapallis NYM-ile on miskit sisse söödetud - eile tehti Orioles'ile 16-5, mida võis võtta ka, et üks kotik kottis teist. Aga praegu juhib Mets Philliese vastu 17-4 - ning Phillies ei ole sugugi kotik. Aga jõhkrad numbrid ikka

                Kommentaar


                  Kui MLB´st rääkida siis tasub NY vs TOR 19 aug mängu toronto koefe jälgida IMO. Yankeede pitcher Luis Severino on täiesti uskumatult sitt(ma veits salty sest ta mul fantasys" olnud viimased 5-6 mängu juba, aga bookied tundub, et hindavad teda ikka suht kõrgelt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cule Vaata postitust
                    Kui MLB´st rääkida siis tasub NY vs TOR 19 aug mängu toronto koefe jälgida IMO. Yankeede pitcher Luis Severino on täiesti uskumatult sitt(ma veits salty sest ta mul fantasys" olnud viimased 5-6 mängu juba, aga bookied tundub, et hindavad teda ikka suht kõrgelt.
                    niiet sa soovitad siis TOR ML täna õhtul?

                    Kommentaar


                      Ei, mõtlesin eilset mängu, mis läks minu ennustuse vastu ka niikuinii. Severino tegi korraliku esituse ning Toronto suckis korralikult.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        mu postitus oli eesmärgiga ärgitada teisigi avaldama oma statistikat - põnev lugeda kuidas kellegil läheb ja kuhu suunas liigutakse.
                        Kuum suvi - juulis sai 170.- plussi jäädud (MMi ennustused) ja augustis sai kasumisse veits alla 30 euriga. Selline pisitasa viiekas/kümnekas siia-sinna mees, palka ei plaanigi teenida sellega. Nüüd üle pika aja taas plaanis mõtestatumalt tegeleda asjaga, ikka meelelahutuse ja väikese kommiraha mõttes!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Hui tuligi SBT-s osalemise soovi kirju privasse täna.

                          Samas tuli selline küsimus ühelt kasutajalt:

                          Millal kogunemise teed?
                          Mis mõtted on muidu panustamisrahval?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            mu poolest võib millalgi veidi joriseda ka, kannan sbt raha ka varsti ära.

                            Kommentaar


                              Kannan ka varsti SBT raha ära ja kogunemisele üritaks ka ennast kindlasti kohale vedada, aga 100% lubadust anda ei julge, sest kõik sõltub siiski kuupäevast.

                              Kommentaar


                                Votaks ka kogunemisest osa, kui kuupaev sobib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X