320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle kogunemisega seoses. Romario, svenniid, mazz ja väravavaht on need, kes on käinud ja minu meelest teenitult võivad oma kuupäeva võimaluste ja ideedega välja käia.

    Saan aru, et näiteks 2 järgmist reedet on pigem out?

    Edit! Lõpuks ma pakun ilmselt ise kuupäeva. Praegu mul üks asi ootel,mis see nädal laheneb.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Arvestades koondise hetkeseisu, siis Kreeka 2.02 koef täna meie vastu tundub väga hea.

      Kommentaar


        Ma viskan praegu ette ühe kuupäeva SBT kokkusaamiseks.

        See laupäev. Põhimõtteliselt sobib mulle terve õhtu alates 16.00-st vist juba. On kõigil juba plaanid nädalavahetuseks tehtud?
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma viskan praegu ette ühe kuupäeva SBT kokkusaamiseks.

          See laupäev. Põhimõtteliselt sobib mulle terve õhtu alates 16.00-st vist juba. On kõigil juba plaanid nädalavahetuseks tehtud?
          Ma eeldan, et see ei sobi kellelegi. Sellest pole midagi. Mul järgmine vaba nädalavahetus on kusagil SBT23-järgselt (seal 5-7 oktoober).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            roflmao?

            Kommentaar


              Eesti@23 vamos? Ma essat poolaega ei näinud.

              Kommentaar


                Pohh. Läheb. Ebatõenäolisemaid asju on täna juhtunud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Pohh. Läheb. Ebatõenäolisemaid asju on täna juhtunud!
                  Pole üldse halb mõte. Oleneb, kes 2. Värava lööb.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    See on ikka täiesti haige mäng.... pole varem sellist asja näinud.

                    Kommentaar


                      Kui nüüd ilgelt nokkida tahaks siis j6u1uv4n4 panus lisati enne 00:00. Vähemalt mul näitab nii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                        Kui nüüd ilgelt nokkida tahaks siis j6u1uv4n4 panus lisati enne 00:00. Vähemalt mul näitab nii.
                        Minu arvuti aja järgi klikkisin ma "postita kiirvastus" peale kell 0:00:00 jooksva sekundi ajal. #rigged

                        Ehk siis kas soccerneti kell või minu PC kell on paar sekki reaalsusest maas. Olgem mõistlikud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Minu arvuti aja järgi klikkisin ma "postita kiirvastus" peale kell 0:00:00 jooksva sekundi ajal. #rigged

                          Ehk siis kas soccerneti kell või minu PC kell on paar sekki reaalsusest maas. Olgem mõistlikud.
                          Ei appelleerigi siin mingi panuse tühistamise peale.

                          Kommentaar


                            Tahtsin kõiki tänada. Superviisakalt on kõik panused esitatud täna. Aitäh! See teeb kontrollimise miljon korda lihtsamaks.

                            Ahjaa, selles mõttes, et te ei pea midagi muutma, aga kontrollida (ja eriti neid tagantjärgi kontrollida) on lihtsam, kui iga panus on eraldi postituses. Ma tean, et foorumis on 30 sekundi reegel + mõistlikum on ühte posti mitu tükki panna, aga kui teil on võimalus, siis see aitab.

                            Aga jällegi, see oli parim SBT esimene õhtu kontrollimise poole pealt.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Watford vs ManU kaarte tuli küll 4 (3 kollast Ja 1 punane), kuid punane läheb üldiselt 2 kaardi eest kirja. Mul endal märgiti see võitjaks 😊

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Watford vs ManU kaarte tuli küll 4 (3 kollast Ja 1 punane), kuid punane läheb üldiselt 2 kaardi eest kirja. Mul endal märgiti see võitjaks ��
                                Tegin sinu panustest combo. Tnx for the $

                                Kommentaar

                                Working...
                                X