320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siinsed inimesed arvavad, et kas Kalev Cramo võib reaalselt olla siin hooaja alguses teenimiskoht? Ma arvan, et siin välismaa kontorites võib leida väga häid koefe seoses Cramo alahindamisega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mis siinsed inimesed arvavad, et kas Kalev Cramo võib reaalselt olla siin hooaja alguses teenimiskoht? Ma arvan, et siin välismaa kontorites võib leida väga häid koefe seoses Cramo alahindamisega.
      Mis teema selle Cramoga on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mis siinsed inimesed arvavad, et kas Kalev Cramo võib reaalselt olla siin hooaja alguses teenimiskoht? Ma arvan, et siin välismaa kontorites võib leida väga häid koefe seoses Cramo alahindamisega.
        Ma arvan, et Eesti-Läti liiga võib hooaja alguses hea teenimiskoht olla. Aga samas ei midagi uut...
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma arvan, et Eesti-Läti liiga võib hooaja alguses hea teenimiskoht olla. Aga samas ei midagi uut...
          Kui üritad nädal enne hooaega endale korraliku andmebaasi klubides toimuvast koostada, aga liiga koduleht näeb ilmavalgust kaks päeva enne hooaega ning sedagi poolikute rosteritega. Rääkimata sellest, et vähemalt kolmandiku klubide infoedastus on ka hindele mitterahuldav. Täielik amatöörlus.

          Kommentaar


            kui rääkida Cramost, siis ehteestlaslikult arvas Kangur järgmist: "Oleme ausad, nende mängude pealt ei tasu midagi ennustada ja midagi hõisata. Vaatame, kuidas hooaeg läheb. Pudrumägesid ei hakka kokku lubama," sõnas Kangur Kalevi hooaja esitlusel Delfi TV-le.

            koosseis ei tundu halb, aga kui VTB kontekstis rääkida ja vaadata kasvõi kalendrit, siis ei oleks üllatav kui see vanker kohe alguses allamäge hakkaks veerema ja play-off taas unistuseks jääks. ja eks ta kindlasti tõenäolisem ka oleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Mis siinsed inimesed arvavad, et kas Kalev Cramo võib reaalselt olla siin hooaja alguses teenimiskoht? Ma arvan, et siin välismaa kontorites võib leida väga häid koefe seoses Cramo alahindamisega.
              Hetkel tundub hoopis, et näiteks coolbet massiivselt ülehindab Cramot, eriti arvestades, et võitja selgitatakse final fouriga.

              Kommentaar


                Avamänguks koefid hetkel 1.01/25. Ventspils eelmise aasta Läti meister, aga koefi järgi oleks tegu nagu Audentese noortesatsiga kes 40+ paki peaks saama. Ma ei ole kursis Ventspilsi hooajaeelsete uudistega, aga sellist koefi peab proovima

                Kommentaar


                  Jah, ma requestiks Coolbetilt "Cramo ei võida seda liigat".
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Jah, ma requestiks Coolbetilt "Cramo ei võida seda liigat".
                    Aga Eestis ikka leidub neid, kes reaalselt enne hooaega juba arvestatavad panused hooaja üldvõitjale ja rahad kinni panevad või eriti mitte?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Aga Eestis ikka leidub neid, kes reaalselt enne hooaega juba arvestatavad panused hooaja üldvõitjale ja rahad kinni panevad või eriti mitte?
                      Outright ei ole populaarne market. Eriti spordialadele, mis ei ole jalgpall. Mina eriti ei vaevuks neid asju pakkuma.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ma ei ole Muguruza peale panustades umbes viimased 2 aastat võitnud

                        ehk siis polnud just kõige parem idee.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          ITF Templeton
                          Podoroska vs Zhuk

                          WTA Tashkent
                          Potapova vs Jakupovic
                          Barthel vs Lapko


                          Zhuk+Potapova+Lapko@4,29 1xbet 29 ühikut

                          Zhuk mängib täna. Ülejäänud homme hommikul. Lapko kindlasti kaotab. Allah ole armuline!


                          Loomulikult rändom Zhuk feilib. Kui Potapova, Lapko ja Gasparyan kõik homme võidavad, siis ma hakkan nutma!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Loomulikult rändom Zhuk feilib. Kui Potapova, Lapko ja Gasparyan kõik homme võidavad, siis ma hakkan nutma!




                            Kuidas ma saan mitte uskuda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xerikx Vaata postitust
                              Avamänguks koefid hetkel 1.01/25. Ventspils eelmise aasta Läti meister, aga koefi järgi oleks tegu nagu Audentese noortesatsiga kes 40+ paki peaks saama. Ma ei ole kursis Ventspilsi hooajaeelsete uudistega, aga sellist koefi peab proovima
                              Koef on nüüd 6.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Koef on nüüd 6.
                                Jah, seda oligi arvata et 25 veits ülehinnatud on
                                Ma sain veel handicapile ka peale kui oli +14.5@2.02. Pakun et lastakse veel õhku välja, minu arust 6 ka veel natuke kõrge, kui võrrelda nt et VEF - Rapla mängivad laupäeval, siis seal koefid 1.17/5.1. Eelmise aasta VTB põhjal Cramo ja VEF võrdsed satsid, aga Ventspils ja Rapla kindlasti ei ole sama taseme meeskonnad.
                                Muidugi hooaja alguses võib kõike juhtuda, et ülejäänud bet-id jätan live-i vastavalt mängupildile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X