320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Käpp jah.

    Normaalne reik on 10 protsenti, aga minu poolest võib ka sisseostu tõsta.

    Kommentaar


      #17
      Monfils laseb hetkel Federeri vastu väga hästi. Panustasin ise tema esimese seti võidule ja nüüd proovin teise seti võitu ka @2.50

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Amos Vaata postitust
        Monfils laseb hetkel Federeri vastu väga hästi. Panustasin ise tema esimese seti võidule ja nüüd proovin teise seti võitu ka @2.50
        Võtsin ise ka 2.75ga

        E: Proovin ka Isner esimene set @ 5

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

          Tegin väikese küsitluse: http://www.poll-maker.com/poll292687x5D894B29-11

          Tegelikult oleks väga kena, kui kõik, kes on osalenud varem turniiridel (eriti need, kes soovivad ka edaspidi osaleda) sellele lihtsale küsimusele vastaksid. Nime asemel kirjutage kasutajanimi. Nende arvamust, kes on turniiris varasemalt osalenud, hindan vb natuke rohkem. Samas vastajate arvust järeldaksin ka edaspidi selle huviringi, kes osaleda tahaks ja kelle peale võib loota.

          Igatahes oleksin väga tänulik, kui sellele vastaksite. Aitäh!
          Veel kord aitäh kõigile, kes vastasid. Hetkel on vastanuid 14. Pooled jäid 1-3 euro piiresse. See on ka minu meelest mõistlik summa sellise sisseostu ja osalejate arvuga. Pakun, et järgmise turniiri sissemakseks tuleb 12 eurot, millest 10 läheb võidufondi.
          Võimalus on endiselt kõigil vastata ning nüüd ootan ka neid, kes ei ole kordagi osalenud, vastama ja oma arvamust avaldama. Mis tooks teid osalema? Mida annaks parandada? Mis võiks veidi teistmoodi olla?

          Endal on eesmärk ära teha SBT vol. 3 mais ning suvepuhkusele naasta. Augusti teisest poolest aga jätkata (nii, et lõppeks enne International Breaki). Samuti on minu visioon (nimetame seda visiooniks), et turniiris ei oleks mängus vaid mängijate panustatud raha, vaid ka eriauhinnad, mingid kõrvalised toetused. Seda kõike on vähe keeruline organiseerida muidugi, kuid mingid niidiotsad on olemas. Lisaks kui kellelgi on ideid või pakkumisi, võib alati minu poole pöörduda.

          PS! vol2 lõpp tuleb eriti pingeline.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #20
            Kas keegi MLS striimiks mingeid lehti oskab soovitada või ongi neid suht raske leida? Ise olen ainult mingeid kräppe saanud reeglina.

            Kommentaar


              #21
              Marseille koef võõrsil Nantesi vastu on @1.96? Tasub, ei tasu?

              Kommentaar


                #22
                Vaatasin ise ka seda panust hommikul, aga no ei julgenud kuidagi OK vajutada. Marseille vorm päris heitlik (jah, viimased mängud heade vastaste vastu), aga Nantes päris peksupoiss ka ei tundunud. Pole küll mingi Prantsusmaa ekspert, aga ei tundu minule see võit ühestki otsast kindel.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Võimalus on endiselt kõigil vastata ning nüüd ootan ka neid, kes ei ole kordagi osalenud, vastama ja oma arvamust avaldama. Mis tooks teid osalema? Mida annaks parandada? Mis võiks veidi teistmoodi olla?
                  Mulle näiteks tundub, et see kohustuslik panustamise osa on ebavajalik. Ise eelistan ka vähe harvem ning suuremate summadega panustada. Võib-olla võtan järgmine kord samuti osa.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mulle näiteks tundub, et see kohustuslik panustamise osa on ebavajalik.
                    +1000

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mulle näiteks tundub, et see kohustuslik panustamise osa on ebavajalik. Ise eelistan ka vähe harvem ning suuremate summadega panustada. Võib-olla võtan järgmine kord samuti osa.
                      Mis puudutab panuste hulka, siis ma jätaks selle sisse. Arvan, et põhimõtteliselt võib 4 päeva jooksul leida mingit 4 panust, millele 2 ühikut panustada. No võime seda vähendada näiteks kolme panuseni 4 päeva jooksul.

                      Mis puudutab osalust, siis iga uus kasutaja on loomulikult oodatud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #26
                        NoCheating on väga julge käiguga liidriks rebinud.

                        Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                        18:00 Newcastle - Tottenham
                        BTTS YES @ 1.73 (William Hill)
                        130 ühikut

                        Kommentaar


                          #27
                          Minu arust hakkab esikolmik välja kujunema.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #28
                            Niisama siia kombo, mida otsustasin mitte kasutada, sest Interi hiline võiduvärav tundus miskipärast tõenäolisem

                            Jamaica kõrgliiga:

                            23.30 Boys Town - Barbican
                            Boys Town 1,66

                            23.30 Rivoli - Waterhouse
                            Waterhouse 1,72

                            Kolumbia esiliiga:

                            23.30 Llaneros - Leones
                            Llaneros 2,15

                            Kombo 6,18 (bet365)

                            Kommentaar


                              #29
                              Tänud Telekavaatajale hea korralduse eest ja kiitus ka teistele osalejatele.

                              Viimasesse päeva võiks küll mingi väikese reegli teha, et selliseks paugutamiseks ei läheks ja võitja ei peaks otsustama Jamaika liiga, kust isegi live tulemusi ei näe Võitja võiks tulla sellisena, kes suudab terve turniir ühtlast joont näidata ja kokkuvõttes selliste panuste pealt võita, kuhu ta reaalset raha ka paneks.

                              Kommentaar


                                #30
                                Kindlasti mitte. Las igaüks betib nagu tahab. Ilma "paugutamiseta" oleksime mina ja jõuluvana sees kindlasti. Pikas perspektiivis aitab see rohkem elimineerida kui kellelgi liidriks ennast kiskuda

                                Hea töö NoCheating!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X