320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Osaleks, kui saaks panustada oma suva järgi, st et peaks võima panustada millelegi, mida on juba teiste poolt panustatud. Ah et siis läheb teiste ahvimiseks ja lõpus juba ammu võitja teada? Ahvimiseks veits võib minna, aga selle piiramiseks võiksid olla muud sanktsioonid (nt kui tahad sama panust teha, siis koefitsient 0.05-0.15 madalam kui eelmisel, kes selle leidis) või siis ainult viimases kvartalis säärane ahvimise keeld.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Kindlasti mitte. Las igaüks betib nagu tahab. Ilma "paugutamiseta" oleksime mina ja jõuluvana sees kindlasti. Pikas perspektiivis aitab see rohkem elimineerida kui kellelgi liidriks ennast kiskuda

      Hea töö NoCheating!
      Ma mõtlen, et ainult viimasele päevale võiks teha mingi reegli, natukene piirata seda, et kõik lõpus aind nuppe panevad. Et võib panustada korraga maksimum kaks panust ja kindla % oma bankrollist näiteks. Aga eks enamus otsustab.

      Kommentaar


        #33
        Päris kõva twist turniiril. Lauri jäi tänu void panusele liidriks?

        Kommentaar


          #34
          nu see panus isegi kui toimuks läheks 75% tõenäosusega usun pihta tabeli teine seal põhjas oleva tiimi vastu aga never knows

          Kommentaar


            #35
            aga jah eile oli endal nii palju tegemist ja mängin ise ka 4 liigas futti et ei jõudnud hoida silma peal kogu aeg tänu õhtu kiirete otsutega eriti interi mäng ja siis veel 1 koll poolajal tõin kastanid tulest...ise tahtsin panna suure panuse võrgu finaali ja eesti kossule millele ma julgesin panna ainult 16 ühikut kuna vaatasin see oli see ühikute summa et jään ikka liidriks oleks kuskil 3 olnud oleks ka selle panuse pannud mmingi 100 ühikuga all ini ja oleks ka hoobilt essaks tõusnud...kohati nagu jalgratta sõit kes lõppuks viimase asjaga ilusti tuulest välja tuleb ja seekord läks õnneks minul

            Kommentaar


              #36
              ja veel üks asi ...ilus ja tore kül et kirjutate siin oma beti jaoks miks toda panna ja põhjendate ilusti ära aga sellega ongi selline asi et kui mul on ülihead infot ma ei saa seda siin praegu turniiri käigus avaldada muidu mõni ikka seoks ka seda oma kombos ja ikkagi olete konkurendid siin turnal see on põhjus miks ma ei kirjelda oma beti valikuid miks ma usun see täppi läheb

              Kommentaar


                #37
                Kirjavahemärgid n shit.
                Mis põhjendustesse puutub, need võiks ikka olla. Sellega võid sa abistada neid, kes ei oma siseinfot.
                Aita oma ligimest. Äkki Count, või keegi teine, tahab oma kaotusi tasa teha, ning siit nad võiks leida väärt infot.
                Eks see kõik käi võidu peale, kuid igasugune lisainformatsioon on alati teretulnud. Ning see sinu "ülihea info" ei garanteeri sulle persetki.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust

                  Viimasesse päeva võiks küll mingi väikese reegli teha, et selliseks paugutamiseks ei läheks ja võitja ei peaks otsustama Jamaika liiga, kust isegi live tulemusi ei näe Võitja võiks tulla sellisena, kes suudab terve turniir ühtlast joont näidata ja kokkuvõttes selliste panuste pealt võita, kuhu ta reaalset raha ka paneks.
                  Olen nõus ja samas ei ole ka. Tegu on siiski turniiriga. Ja kas keegi saab öelda, et võitjad ei väärinud lõpuks võitu?
                  Ülesanne on tegelikult väga lihtne. See, kel on 16 päeva möödudes kõige rohkem ühikuid arvel, see on võitnud. Kuna siin käib mäng üksteise vastu, siis on paratamatu see, et lõpus peab riske võtma, kui tahad kohta parandada. Näiteks mina ise läksin selle vooluga kaasa (oleks rahulikult Vene liiga peale edasi bettinud, oleks võib olla ikka TOP3-s.).

                  Igatahes minu point on selles, et lõpus saaks riskida, peab lõpuni veel jõudma. Ja sinna jõudes on eelis ikkagi sellel, kes on olnud kogu turniiri vältel edukam. Edasi on aga natuke õnne vaja.

                  Algselt postitas alehis Vaata postitust
                  Osaleks, kui saaks panustada oma suva järgi, st et peaks võima panustada millelegi, mida on juba teiste poolt panustatud. Ah et siis läheb teiste ahvimiseks ja lõpus juba ammu võitja teada? Ahvimiseks veits võib minna, aga selle piiramiseks võiksid olla muud sanktsioonid (nt kui tahad sama panust teha, siis koefitsient 0.05-0.15 madalam kui eelmisel, kes selle leidis) või siis ainult viimases kvartalis säärane ahvimise keeld.
                  Ma ise ei muudaks seda reeglit siiski.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #39
                    Lootsin ka algselt iga päev suvalistele impulsiivsematele asjadele ühikuid peale lükata, aga lõppkokkuvõttes on nädala sees nii vähe erinevaid asju, et keeruline on leida midagi, millele panustada(tennise- ja kossuvend ma siiski ei ole, kahjuks). Samuti, kuna ma regulaarselt tegelen ka "päris raha eest" panustamisega, siis ma kategooriliselt väldin sama mängu kasutamist nii siin kui ka oma pärispanustes. Ülalnimetatu tõttu jäi minu panuste hulk kesiseks ning kaotasin kolmandas kvartalis lausa 25% oma rollist, kuid paljude asjade kokkulangemise tõttu tõi pealtvaataja roll selles võistluses mulle auhinnalise 3. koha. Ideaalne variant kanda auhind tagasi Unibetti, mille kontoseis sai eelmine nädal raskesti haavata Bayerni ja Wolfsburgi tõttu...
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #40
                      kindlasti vale teema, aga selline küsimus siis. mõtlesin, et võiks uuesti väikestviisi panustama hakata, teeb igavad mängud ka põnevamaks. kuskitl aga on kõrva jäänud, et Triobet on ikka ilge huiar ja muidu pask, seega sealt plaanin ülejäägid välja kanda ja mitte enam kasutada. küsimus ongi, et mis kihlveokontorit te ise kõige rohkem kasutate, ning kas on miski, mis on teistest parem ka? ma kujutan ette, et need aspektid, milles kontor saab parem olla, on erinevate kihlvedude rohkus, probleemide puudumine väljakandmise jms puhul, jne..

                      aitüma!

                      Kommentaar


                        #41
                        Ise soovitaksin kindlasti bet365. Pole ühtegi probleemi esinenud, korralik livebet ja streamid. Võidetud panused laekuvad ka kiirelt kontole jne.

                        Kommentaar


                          #42
                          Bet365's võiks tõesti kindlasti konto olemas olla, väga korralik koht, vähemalt nii kaua kuni mingeid limiite veel peal pole.
                          Ma olen aru saanud, et trio põhiline viga on see, et koefitsiendid on halvad, samas eks siit ja sealt võib lugeda ikka ja jälle klientide halbu kogemusi ka.
                          Rääkides triost siis peab mainima, et sai täna üle pika aja seda kasutatud kuna dnipro - brugge 1st half u 1 goals oli seal üllatuslikult parima hinnaga (1.74)
                          Kui läheb hästi siis ära unusta Pinnaclesse konto teha!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            kindlasti vale teema,
                            Täpselt see teema see ongi!

                            Kui oled tõsisem panustaja siis 5Dimes on idekas.
                            Aga muidu k i n d l a s t i bet365. Kui lehele ligi ei saa siis 365sb.com (tänud foorumlasele kes seda nippi õpetas). AGA tee kindlasti enne dokumendiasjad jne ära, et hot-streakile sattudes saaksid kohe välja kanda. Mul tuli selle aasta Australian Openil elu haigeim heater peale ning peale seda kui olin a la 85% heateriga saadud rahast maha mänginud tuli kiri, et konto on avatud ja kõik korras (3 nädalat olin seda kirja oodanud ). Livestriimid ja livebetid - kõik on idekad ja limiite pole seal ka veel kogenud (erinevalt kõigist Eestis lubatud saitidest v.a. Tonybet).

                            Edu!

                            Kommentaar


                              #44
                              CS lotto! Mingi sakslase pilet:

                              Kommentaar


                                #45
                                Lege värk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X