320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks üldse sellise asja peale raha panna?

    Kommentaar


      Väiksed summad, suured koefid, for fun. Why not? Ega ma nüüd maja panti ei pannud. Lihtsalt mõtlesin, et jagan seda rahvaga. Või kedagi ei kottinud?

      Vahest läheb ennustamises hästi ka ja siis jääb seda vaba panustamist raha üle ja ikka juhtub lolluseid ette.

      Kommentaar


        Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
        Väiksed summad, suured koefid, for fun. Why not? Ega ma nüüd maja panti ei pannud. Lihtsalt mõtlesin, et jagan seda rahvaga. Või kedagi ei kottinud?

        Vahest läheb ennustamises hästi ka ja siis jääb seda vaba panustamist raha üle ja ikka juhtub lolluseid ette.
        Ei, see polnudki kriitika, vaid lihtsalt ei saa ma taktikaliselt aru nendest "kes saab esimese kaardi"-panustest, kuna seal on tegu sisuliselt ruletil punasele-mustale mängimisega ehk väga-väga loto.

        Kommentaar


          Ruletis on oddsid palju paremad tegelikult... tavaline spordisündmus Eestis litsentsiga bookies on 1.85 - 1.85 koefitsentidega niiöelda coinflip bettides, väiksemates liigades ja livebetis kohati isegi veel viletsam. Sellist house edge'i on raske isegi ainult kokkulepppemänge panustades beatida

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Ruletis on oddsid palju paremad tegelikult... tavaline spordisündmus Eestis litsentsiga bookies on 1.85 - 1.85 koefitsentidega niiöelda coinflip bettides, väiksemates liigades ja livebetis kohati isegi veel viletsam. Sellist house edge'i on raske isegi ainult kokkulepppemänge panustades beatida
            No seal sa tead vähemalt või aimad, et kellele panna. Mingi "kes saab nurgalöögi" on ikka täiesti lambikas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No seal sa tead vähemalt või aimad, et kellele panna. Mingi "kes saab nurgalöögi" on ikka täiesti lambikas.
              Nurgalöökidel on loogikat küll, kas nüüd just intervallide peale bettides, aga üldiselt on teatud stsenaariumeid kus nurgalöögid on väga hea panus.

              hea näide:


              domineeriv meeskond jääb 0:1 kaotusseisu, võõrsilmeeskond pargib kohtumise lõpuni bussi. Nurgalöögid tulevad ainult ühes suunas..Intervallide peale kannataks sellises situatsioonis panustada kah, eriti siis kui vaatad mängu lives ja näed, et surve võõrsilmeeskonna väravale on meeletu, kuid kindlam panus on Evergrande race to 9 corners.
              See teooria ei toimi alati, kuna osade tiimide mängustiil on selline mis ei tooda väga palju nurgalööke, ehk siis peab teadma milliste tiimide mängijad löövad kaugelt peale või jooksevad ennast nurgalipu juures kinni ja meelitavad nurgalööke välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Nurgalöökidel on loogikat küll, kas nüüd just intervallide peale bettides, aga üldiselt on teatud stsenaariumeid kus nurgalöögid on väga hea panus.

                hea näide:


                domineeriv meeskond jääb 0:1 kaotusseisu, võõrsilmeeskond pargib kohtumise lõpuni bussi. Nurgalöögid tulevad ainult ühes suunas..Intervallide peale kannataks sellises situatsioonis panustada kah, eriti siis kui vaatad mängu lives ja näed, et surve võõrsilmeeskonna väravale on meeletu, kuid kindlam panus on Evergrande race to 9 corners.
                See teooria ei toimi alati, kuna osade tiimide mängustiil on selline mis ei tooda väga palju nurgalööke, ehk siis peab teadma milliste tiimide mängijad löövad kaugelt peale või jooksevad ennast nurgalipu juures kinni ja meelitavad nurgalööke välja.

                Jah, ma ka tegelt ei ütleks, et see mingi ilge coin flip oleks. Saan aru, et see oli mõttetu bet, mingi 5 minuti sisse miskit bettida ei ole eriti arukas.(Samas koef oli väga hea tänu sellele) Aga minu mõte oli sama nagu jõuluvana räägib. Austraalia oli kodus mängides jäänud Kreeka vastu 2-0 taha. Kreeka oli kaitsev meeskond. Eeldasin, et Austraalia tuleb 2 pa kohe survega peale, sest ega enam aega ei ole siin passida. Mängu vaadates oli selge, et Austraalia kasutab palju ääri ja tekitab sealt teravusi ning kasutab igal võimalusel kauglööke. Arvasin, et suudavad sama moodi edasi minna nagu 1 pa lõpus. Ei läinud päris nii.

                Et mis ma öelda tahan on see, et ma ikka TÄIESTI mõtlematult ei teinud seda betti. Samas sain aru, et see ei ole mingi 100 euri panus eksole, just for fun. Chill

                Ja kokkuvõttes ma sain sellest vähemalt nii palju, et nägin järjekordset kliendi vaenulikku reeglit. Selle loogika järgi võib ju ka öelda, et enne ei ole väravat löödud kui vastasmeeskond ei ole palli keskväljalt uuesti mängu pannud.

                Kommentaar


                  Soovitan bwini kasutaja teha kui selle loogikaga bettida tahad cornereid(lives). Neil üsna tihti oddsid ei liigu üldse või väga suure delayga väravate korral.

                  Kommentaar


                    So, during the first half of the 2015-16 Premier League season I developed a set of models that tried to predict the outcome of games more accurately than the bookmakers’ odds did. I tested the models, refined them, and before too long I started to make money. From a starting capital of £400, I made £108.33 by the end of November: a return of 27% over two months.

                    Kommentaar


                      tasavägistes mängudes viikide peale bettimine on viable trend siis? Mitu panust ta ise kahe kuu jooksul tegi? Eeldan, et mitte väga palju.

                      I’d placed enough bets to demonstrate that these profits were statistically significant and that I hadn’t just been lucky.

                      kaheldav, palju taolisi tasavägiseid viigi mänge üldse premmis paari kuu jooksul tuleb? Tundub, et see artikkel on lihtsalt tema raamatu promo jaoks tehtud

                      Kommentaar


                        27% on ju nõrk, mingi mollusk tegi ka parema tulemuse MM 2010
                        Paul? või mis ta nimi oli... kõik seitse mängu järjest õigesti ennustas.

                        Kommentaar


                          After that, my betting became more sporadic. I placed a few bets when I had time, but I often forgot. Feeding odds in to my laptop on a Friday night before the weekend’s games was not really a top priority.

                          Tõlge: Et ma unustasin ära ja jumala suvaliselt tegelesin sellega, aga ma samas olen täiesti kindel, et mu mõne kuu jooksul kasumit toonud mudel ei olnud joppamine vaid matemaatiline geniaalus. Ostke mu raamat!

                          Kommentaar


                            Keegi teab kuidas need kolmanda koha saanud meeskonnad omavahel mängivad(KES KELLEGA) mis moodi see jaotus toimub?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                              Keegi teab kuidas need kolmanda koha saanud meeskonnad omavahel mängivad(KES KELLEGA) mis moodi see jaotus toimub?
                              Lihtsalt link sulle.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Suur tänu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X