320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    combo, 12u

    [ATTACH=CONFIG]5040[/ATTACH]
    kuidas normaalses suuruses pilte saaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Murray vs Djokovic 1@2.88(BoyleSports)
      Panus: 15


      Kirjutan ka veidi. See mäng on täielik coinflip ja need oddsid on jumalikud. Jokker on üldpildis parem mängija, aga ta ei ole viimasel ajal nii heas vormis ning kuigi 2 viimast mängu(Goffin ja Nishikori) on ta pm kuivalt loputanud, siis need olid mängijate vastu, kelle motivatsioon oli kahtluse all. Goffin asendas vigastatud Monfilsi ja tuli kuskilt puhkuselt tõenäoliselt ja Nishikori oli pärast Murrayle kingitud võitu suht tühi. Djoko võit Nishikori vastu oli suht nobrainer ka, sest japsi serv on liiga kehv, et mingit majorit võita ja Djoko on liiga hea tõrjuja.
      Ühesõnaga, ma arvan, et selle value eest Murray saada on suurepärane ja kindlasti väärt proovimist.
      Kas see on void? Üldse ei vaadanud, et keegi oli juba võtnud selle mängu. Svenniid on pannud Djokovici 2-1 peale, kas samale mängule pandud panus on automaatselt kehtetu, isegi kui ennustan vastupidist tulemust?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        Kas see on void? Üldse ei vaadanud, et keegi oli juba võtnud selle mängu. Svenniid on pannud Djokovici 2-1 peale, kas samale mängule pandud panus on automaatselt kehtetu, isegi kui ennustan vastupidist tulemust?
        Ei ole void, ku isa vastupidisele tulemusele panustad.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ma sain võibolla valesti aru, Torino võitu on varem kombodes kasutatud ja ma tegin Torino -1. Millegipärast arvasin, et kui kombos on kasutatud, siis üksikpanusena võib ikka kasutada. Seega see panus ei lähe arvesse?

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Ma sain võibolla valesti aru, Torino võitu on varem kombodes kasutatud ja ma tegin Torino -1. Millegipärast arvasin, et kui kombos on kasutatud, siis üksikpanusena võib ikka kasutada. Seega see panus ei lähe arvesse?
            Kahjuks küll jah. Ma ei pööranud sellele jooksvalt tähelepanu ka. Kontrollides oleksin ära voidinud (selles mõttes, et see panus jääb sulle alles).
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              kuidas normaalses suuruses pilte saaks?
              peale vajutades ainult saab vist hetkel

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                peale vajutades ainult saab vist hetkel
                Mingi muu trikk oli ka minu meelest. Keegi teab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                  combo, 10u

                  Underdoggie kuule. Kõik on muidu OK ja tore, aga kas sa kuidagi alternatiivsemalt ei saa oma panuseid üles laadida? 1) jube nõme on seda pilti kogu aeg avada 2) antud panuse puhul on hullult eksitavad need miinused seal. Sa ju mõtlesid ilmselt Santos +0,25 mitte -0,25. Ja ma pean neid kogu aeg üle vaatama, mis ei ole eriti cool.

                  Ja teine küsimus on kõigile, kuidas neid panuseid liita, kui kombos on veerandid? Et antud juhul jäid seisud Cha 2-1 Lok ning Cru 2-2 San ehk siis mõlema puhul üks veerand mängis.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Underdoggie kuule. Kõik on muidu OK ja tore, aga kas sa kuidagi alternatiivsemalt ei saa oma panuseid üles laadida? 1) jube nõme on seda pilti kogu aeg avada 2) antud panuse puhul on hullult eksitavad need miinused seal. Sa ju mõtlesid ilmselt Santos +0,25 mitte -0,25. Ja ma pean neid kogu aeg üle vaatama, mis ei ole eriti cool.

                    Ja teine küsimus on kõigile, kuidas neid panuseid liita, kui kombos on veerandid? Et antud juhul jäid seisud Cha 2-1 Lok ning Cru 2-2 San ehk siis mõlema puhul üks veerand mängis.
                    Ma kirjutan panused välja, no prob. Oddsportalis nii ju kuvataksegi, et näidatud AH käib kodumeeskonna kohta, sa vist kasutad ka seda portaali? Santos +0,25 ja. Lokereni puhul tuli siis oddiks 1.575 ja Santose puhul 1.56 ja need korrutada 10ga. Loodan, et ei eksi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                      Ma kirjutan panused välja, no prob. Oddsportalis nii ju kuvataksegi, et näidatud AH käib kodumeeskonna kohta, sa vist kasutad ka seda portaali? Santos +0,25 ja. Lokereni puhul tuli siis oddiks 1.575 ja Santose puhul 1.56 ja need korrutada 10ga. Loodan, et ei eksi.
                      Vist jah. Netis leidsin mingi selgituse. Kunagi ammu ühes SBT-s oli mul sama keiss. Sellega pole probsi. Need koefid on muidu 1,525 ja 1,51.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Vist jah. Netis leidsin mingi selgituse. Kunagi ammu ühes SBT-s oli mul sama keiss. Sellega pole probsi. Need koefid on muidu 1,525 ja 1,51.
                        Täitsa võimalik, peast panin need oddid, aga ballpark sama. Kõige parem oleks ilmselt, kui miski template oleks kõigil ühine, kuidas tehtud panuseid kuvatakse, praegu paneb igaüks oma teemat. Resultaatide kontrollimine läheks sul ka tõenäoliselt kiiremini siis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          Täitsa võimalik, peast panin need oddid, aga ballpark sama. Kõige parem oleks ilmselt, kui miski template oleks kõigil ühine, kuidas tehtud panuseid kuvatakse, praegu paneb igaüks oma teemat. Resultaatide kontrollimine läheks sul ka tõenäoliselt kiiremini siis
                          Kirjuta veel kellaaeg ka ja kõik on tiptop.

                          Algselt postitas tarretis Vaata postitust
                          NBA: Denver Nuggets vs Utah Jazz

                          Kyle Lowry üle 7 resultatiivse söödu @ 1.8 PAF

                          Panus: 24
                          Ja seoses vormistusega veel mõned märkused. Väga hea, kui panustatav osa oleks välja toodud rasvase kirjaga. Eriti hea on siis jälgida, kui tehakse kombosid, et midagi kahe silma vahele ei jääks.

                          -

                          Ja mina kui NBA-ga mitte niiväga kursis olev vend pidin Kyle Lowry-t guugeldama ja otsima, kus ta tegelikult mängib. Ehk siis olge eriti tähelepanelikud, kui panuseid sisestate. PS! tarretis ära võta isiklikult.

                          Põhimõtteliselt saab ka ilma, aga see on respekt mulle, kui ma neid tulemusi pärast ja jooksvalt kontrollin.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ka mina olen pildi kujul oma panuse postitand, millele tuleks klikkida, et aru saada mis seal on. Keegi targem võiks öelda, kuidas normaalsemal kujul neid saaks panna, ala telekavaataja exceli tabel. Aga üritaks ka oma panused viisakamana hoida, kuna saan isegi aru kui raske tegelt on leida, mida keegi panustand on, kui panused hästi näha pole või välja kirjutamata. Edu kõigile!

                            Kommentaar


                              Mina kasutan upload.ee-d. Aga kindlasti on ka lihtsamaid lahendusi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kusjuures, kui viimase kvartalini peab vastu umbes 10 inimest, siis tekib kerge põnevus küll. Mäletatavasti 3. kvartali lõpu seisuga esikolmik saab viimasel nädalavahetusel 3 panust, 4-6 koht 2 panust ning allapoole seda 1 panuse.

                                Tõesti üks kord tahaks näha, milline see finaalvaatus välja hakkab nägema, kui nii palju osalejaid alles on. Eks vaatame...
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X