320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mazzi Juventus - Sevilla mängu panus on lubatud? Tauril sama mängul panus. Ei otsi siin mingeid teiste vigu, vaid kontrollin kas olen ise õigesti aru saanud, et kellegi poolt panustatud mängu tohib kasutada ainult kombos, mille ülejäänud koef on vähemalt 1,5?

    Kommentaar


      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
      Kas mazzi Juventus - Sevilla mängu panus on lubatud? Tauril sama mängul panus. Ei otsi siin mingeid teiste vigu, vaid kontrollin kas olen ise õigesti aru saanud, et kellegi poolt panustatud mängu tohib kasutada ainult kombos, mille ülejäänud koef on vähemalt 1,5?
      Samale mängule võid ikka panustada, samale tulemusele mitte. Ehk siis Tauri panustas viigile, mazz panustas Juve võidule (või oli vastupidi), siis on nii lubatud. Või kui mazz panustas Juve võidule (mis on -0,5), saab keegi samale tulemusele panustada vaid juhul, kui lisab sinna 1,5AH, ehk siis Juve AH -2 on ka lubatud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Samale mängule võid ikka panustada, samale tulemusele mitte. Ehk siis Tauri panustas viigile, mazz panustas Juve võidule (või oli vastupidi), siis on nii lubatud. Või kui mazz panustas Juve võidule (mis on -0,5), saab keegi samale tulemusele panustada vaid juhul, kui lisab sinna 1,5AH, ehk siis Juve AH -2 on ka lubatud.
        Asi selge, tuleks endal vist tähelepanelikumalt reegelid lugeda enne võistust. Aga tänud vastuse eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Hoki ja tennis algavad paari tunni jooksul
          Tennise mäng algab 23.30 täna. Loen selle sisse sellesse kvartalisse.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Leverkusen nah
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              See SBT läheb küll aia taha.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
                tänane CL

                Napoli - Kiev
                Kiev AH 1.25 @ 2.09 (SBOBET) 10 ühikut

                Celtic - Barcelona
                under 3.5 @ 2.17 (1xbet) 10 ühikut
                Parandan: Kievi koef oli 2.05 siiski!
                ..ei hakanud SBT teemas läbustama kuna telekavaataja loeb möla ka

                Kommentaar


                  Bayern bustis päris mitu parlayd. Mõttetu tiim

                  Kommentaar


                    Ma ei saa Benficast üle. 55ndal minutil tšekkasin, oli seis 0-3. Poole tunni pärast tulin arvuti taha uuesti, seis oli 2-3. Fakk no. Ega siis midagi, profiil madalaks ja jääme teiste eksimusi ootama.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                      Bayern bustis päris mitu parlayd. Mõttetu tiim
                      Täisidiootsus oli Bayern parlaydesse panna üldse, vähegi taustauuringut tehes oleks selle välja ka mõelnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Essa panusega äärimiselt lucky..Nannu servis päris hästi

                        Kommentaar


                          Fair play huvides siis telekavaataja äkki kontrollid mu ühikud üle. Ma pole ise küll kõiki panuseid kokku löönud ega arvutanud aga mul selline kahtlus, et mul on 20 ühikut rohkem, kui peaks olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                            Fair play huvides siis telekavaataja äkki kontrollid mu ühikud üle. Ma pole ise küll kõiki panuseid kokku löönud ega arvutanud aga mul selline kahtlus, et mul on 20 ühikut rohkem, kui peaks olema.
                            Kohe tuleb korrektne tabel. Panin hommikul ise ka tähele, etarvutasin sinu omi õhtul valesti.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kohe tuleb korrektne tabel. Panin hommikul ise ka tähele, etarvutasin sinu omi õhtul valesti.
                              Kusjuures ma arvasin, et mul peaks olema ühikuid vähem. kirjas vist oli ~101 aga ma arvasin, et mul on ~81. Kordan aga veel, et see oli puhtalt selline enda peas olev kahtlus. Aga tänud, et üle kontrollisid ja nüüd rahu majas on. Jõudu.

                              Kommentaar


                                NBA linemakerid on ikka paganama teravad võrreldes hooaja algusega, siis jooksin 14-2 (wins-losses), praegu on napikaid ühele või teisele poole koguaeg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X