320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    muideks, mulle tundub, et karli viimane panus siiski võitis - basketballis arvestatakse koos overtimega spreadi (vastupidiselt jalkale ja hokile jms). Memphis võitis 4ga lõpuks

    Kommentaar


      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
      muideks, mulle tundub, et karli viimane panus siiski võitis - basketballis arvestatakse koos overtimega spreadi (vastupidiselt jalkale ja hokile jms). Memphis võitis 4ga lõpuks
      Võitiski.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Võitiski.
        Aa ma siis vaatasin valesti, tundus piisav kogus võidetud ühikuid et minust ette minna, aga ju siis varasemad lossid olid nii suured. Minu viga.

        Kommentaar


          Ta kaotas overid/ underid eelmisel või üle-eelmisel lehel.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Hehe suutsin valesti vaadata, täna nba. pole, üllatav, et nii vara koefid juba välja on, aga noh pole hullu, ma loodan, et see üks puhkepäev, mille Charlotte saab ei ole piisav, et Knikcsi võita.

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              NBA linemakerid on ikka paganama teravad võrreldes hooaja algusega, siis jooksin 14-2 (wins-losses), praegu on napikaid ühele või teisele poole koguaeg
              See Memphise mäng suutis ikka väga närvi ajada, ikka kohutav mäng nende poolt, seda üllatavam, et neil nüüd juba kuus võitu järjest ja liiguvad neljanda koha suunal.

              Kommentaar


                Hoiatan kõiki ette, et ärge mind pls tailige hetkel, eriti käib see tennise kohta, ma ausalt ei mäleta, millal viimati võitsin tennisbeti. Aa, Murray vs Djokovic tuli ära, aga muidu on mingi 9st 0 vist hetkel.

                Kommentaar


                  Imetlen kõiki, k.a. iseennast, kel on mune panustada ManU -1,5 peale

                  Kommentaar


                    Kõik, mida ennustan, lendab sajaga vastu taevast. 70% palli ja ei suudeta täiesti kohutava Giurgiu vastu midagi luua, siia kuskilt üks tekitatakse ja lüüakse ära. Seejärel võtab poolik 4 minutiga 2 kollast ja lastakse 1 kohe vastu lüüa. Halenaljakas lihtsalt, Fiorentina samamoodi lükkab ja lükkab, imeb ma ei tea mis valemiga 2 tükki sisse ja suuda päästa. Fantastiline

                    Kommentaar


                      Ma sain ka valesti ühikuid juurde. Celta tegi viigi, ehk siis õige oleks -10, mitte 14,1.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                        Ma sain ka valesti ühikuid juurde. Celta tegi viigi, ehk siis õige oleks -10, mitte 14,1.
                        Vabandust!

                        Lugesin Celta, mõtlesin millegipärast Ajax.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Kõik, mida ennustan, lendab sajaga vastu taevast. Fantastiline
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Tähtis teadaanne!


                            Selle turniiri jooksul on läbi käinud igasugu ideid, kudias SBT paremaks muuta. Üks neist tegelikult ei ole üldse nii raskesti kättesaadav, kui me vaid seda tahame. Nüüd ma tahangi teada, kui paljud seda tahavad.


                            All on toodud link küsitlusele, mida ma ootan, et kõik panustamisfoorumit loevad inimesed täidaksid (ja need, kes on vähemalt korra mõelnud SBT-s osalemisele, on moraalselt kohustatud seda täitma). See on äärmiselt oluline.


                            Kui SBT-s tohiks kasutada ainult ühe kontori panuseid (või ühe kontori panused oleksid väga tugevalt soodustatud) ning see kontor toetaks finantsiliselt SBT-d (auhinnarahad), kas te osaleksite SBT-s?, Kui te vastasite



                            Ehk siis stsenaarium, kus SBT-d toetab mingi panustamiskontor. Lisab juurde finantsi. Kuid kasutada (enamjaolt) tohib ainult selle kontori koefitsiente.


                            Palun Teie arvamust. Esimeses küsimuses on võimalik mitu vastust valida (sest 3. ja 4. vastus võivad koos olla).


                            2. küsimuses on võimalik üht vastust valida.


                            3. küsimuses on võimalik valida mitu kontorit. Väga oluline on lahter muu, kus saab kirjutada teisi kontoreid ning muidu mingeid selgitavaid detaile ja lihtsalt oma mõtteid.


                            2. ja 3. küsimusele ei pea vastama, kui 1. küsimuses olete vastanud jah või ei.


                            Veel kord toonitan, et väga oluline minu ja selle turniiri tuleviku jaoks, et te seda täidaksite.


                            Aitäh!
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              ega ja, winrate kukub kolinal, peaks vähem riskima

                              Kommentaar


                                telekavaatajale: mul 120 alles, mitte 125

                                Kommentaar

                                Working...
                                X