320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kindel et see üksikpanuste kohta ei käinud? mu arust combosse võib kõike panna, mida ka eelnevalt kasutatud on...või ei?

    Kommentaar


      Reegel mille vastu ma eksisin oli siis vist - 5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,5. Mul aga naeruväärne 1.29. Olin ju korduvalt neid reegleid lugenud ja täitsa teadsin selle reegli olemasolust aga juu siis õhtusel ajal Liverpooli mängu vaatamine ja töö tegemine tõmbas ikka päris ära. Plaan mingit sobingut teha ei olnud.

      Kommentaar


        Kõik on korras. Kombode sigrimigris jäävad need tihti kahe silma vahele. Usun, et ka endal on sitaks palju kordi see nägemata jäänud.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Oskab keegi targem öelda, kui suured on bet365s Eesti saalijalka liiga limiidid?

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Oskab keegi targem öelda, kui suured on bet365s Eesti saalijalka liiga limiidid?
            Eilse mängu puhul sai 10 euri lükata 7 koefiga ML-le ning 75 asianile.

            Kommentaar


              Tänud! Isegi hästi. Tubli töö eilse panuse eest kah! Ei oleks elu sees uskunud, et sellisele liigale ka panustada on võimalik. Tänastele mängudele koefitsente välja kahjuks tulnud veel pole

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Tänud! Isegi hästi. Tubli töö eilse panuse eest kah! Ei oleks elu sees uskunud, et sellisele liigale ka panustada on võimalik. Tänastele mängudele koefitsente välja kahjuks tulnud veel pole
                trios ka täna head valuet.

                Kommentaar


                  Nujah, kui Monaco panuse ma oleks igaljuhulteinud, siis kerge õlle pealt kossu kombod pole hea, kuidagi olin vaadanud et Detroidil ka teine päev järjest mäng, aga ei olnudki. See aasta üritan nende peale, kes teist päeva järjest mängivad mitte panustada.

                  Kommentaar


                    Kahjuks väljamaal ja Triole ligipääs puudub. Vaatasin neid koefitsente küll ja lootsin, et võtan Auguri kui neile mingi korralik 4ne koefitsent paugutatakse, aga hetkel tundub hoopis Narva magusam. Tea mis satsiga nad muidugi Tallinnasse sõidavad. Tööpäeva õhtu ju. Dina meeldib mulle ka, aga sa ilmselt lükkasid juba max panused sinna pealekuna koef juba minutitega kolinal 2.7 peale kukkunud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Kahjuks väljamaal ja Triole ligipääs puudub. Vaatasin neid koefitsente küll ja lootsin, et võtan Auguri kui neile mingi korralik 4ne koefitsent paugutatakse, aga hetkel tundub hoopis Narva magusam. Tea mis satsiga nad muidugi Tallinnasse sõidavad. Tööpäeva õhtu ju. Dina meeldib mulle ka, aga sa ilmselt lükkasid juba max panused sinna pealekuna koef juba minutitega kolinal 2.7 peale kukkunud
                      Narva koefitsient on huvitav. Endine Transi mees Andrejev annab sellele satsile ikka väga palju juurde, aga nagu sa ütlesid, siis tööpäeva õhtu ja pikk sõit ning pole kindel, millises koosseisus Tallinnasse tullakse. Seetõttu ma ise jätan selle võtmata, sest ilmselt jätab meeskonna üks võtmemängijatest Tarassenkov ka mängu vahele, kes üle-eelmine mäng sai vägivaldse käitumise eest punase ning üldjuhul tähendab see enamat kui üks mäng.

                      Kommentaar


                        Tuletame veel kord meelde punkti 5a.

                        5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,5.

                        Ehk siis: Kui mängijal X on panus A x B x C, siis sa ei saa üksikpanusena kasutada ei A-d, B-d ega C-d. Küll aga sa võid teha kombo A x D; B x D, C x D. A x B x D (jne.) juhul, kui D väärtus on vähemalt 1,5. D asemel võib olla ka E x F, juhul kui E x F on jällegi vähemalt 1,5.

                        Ainuke erand, mis ei ole reeglistikus kajastatud ja mida ma olen näiteks Svenniidile lubanud, on see, kui ta võtab A x B ühelt kombolt ning G x H teiselt kombolt, aga siis peab kumbki pool olema vähemalt 1,5.

                        Olen kindel, et endalgi varasemalt need kahe silma vahele jäänud ning jäävad ka edaspidi. Kuna kogu kontroll on minu 2 unist silma, siis eksimused võivad tekkida. Samas reegel on reegel ja seda tuleb austada.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          See ka, et kui võidukombot loetakse sinna päeva alla, kus algab selle kombo viimane üritus.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Mul hakkab vaikselt juba tekkima ebausk Eesti spordile panustamisel SBT ajal

                            naljatlen niisama, aga tabavusprotsentide erinevus SBT välisel ajal vs SBT, mida päris palju siia ka topin, on päris erinevad.

                            Kommentaar


                              See 3 panuse asi kehtib ainult nv? ehk täna ja homme saab ikka teha nagu tavaliselt?

                              Kommentaar


                                Jah, peasi et kokku oleks alla 12
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X