320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on ikka haige risk, mille tarretis praegu ette võttis.

    Kui tarretise panus peaks kaotama, siis ma kujutan ette giga muiet. Tüüp lihtsalt vaatab, kuidas vastased end auti mängivad.

    Aga, see on vaid juhul, kui panus kaotab. Kui võidab, siis on tarretis omadega mäel...
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      See on ikka haige risk, mille tarretis praegu ette võttis.

      Kui tarretise panus peaks kaotama, siis ma kujutan ette giga muiet. Tüüp lihtsalt vaatab, kuidas vastased end auti mängivad.

      Aga, see on vaid juhul, kui panus kaotab. Kui võidab, siis on tarretis omadega mäel...
      Otsustasin minna 4. kvartalit võitma. Kvartalit alustasin väga suure miinusega kuna tegin paar lolli käiku. Eile pikalt mõtlesin, et kas üldse panustada ja siiski valisin vale panuse enda jaoks. Meeldis veel Sociedadi võit, kuna mindi üsna tugeva koosseisuga peale.
      Notthinghami panuses ma olen üsna kindel, aga bundesliga kohtumises mängib rolli, kes esimesena lööb ja millal.

      Kommentaar


        Kui panused võidavad, oled igal juhul omadega mäel ning teatavasti on sul ka väikesed eelistused turniiri lõpus.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ebareaalne lihtsalt.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Lihtsalt pole sõnu Nottinghami kohtumise kohta.

            Kommentaar


              City-Chelesa over oli Barca-Reali overi asemel esimese betslipi peal. Aga noh, pole nagunii väga hea turna olnud

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Ma vist võin väärikalt lõpetada, või peab/ võib selle 0,52 ühikuga mingi meeleheitliku
                kombo teha?
                Need on sinu 0,52 ühikut ja see on sinu valik, mis sa nendega teed. Juhul kui j6u1uv4n4 kaotab oma panuse, võid proovida temast mööduda. 6nda koha eest saadud punktid võviad kunagi tulevikus vajaka minna.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  6e. Kolmanda kvartali järel 1-3 kohtadel lõpetanud mängijad saavad eelviimase ja viimase päeva sündmustele teha 3 panust. Ülejäänud saavad teha 2 panust.

                  Kurat, ma sain reeglitest vist valesti aru. Tõlgendasin seda nii, nagu nii eelviimasel kui ka viimasel päeval saan teha 2 panust, aga praegu jääb mulje, et mul panused tehtud. Või sain hoopis sellest valesti aru?

                  Kommentaar


                    Panused on sul tehtud kahjuks. Sellegipoolest panevad sinu 64 ühikut esikolmikule väikese pinge.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Panused on sul tehtud kahjuks. Sellegipoolest panevad sinu 64 ühikut esikolmikule väikese pinge.
                      Nojah, korralik feil igatahes. Oleks lõpplahenduse hoopis teistmoodi mänginud, aga kedagi muud peale enda süüdistada ei ole. Kui mingi ime läbi peaksin auhinnalise koha saama, siis jäägu see raha järgmise võistluse võidufondi.

                      Kommentaar


                        Ma ei teadnud, kuhu seda täpselt postitada (muudatused või lõppenud turna teema), aga siia peaks ka sobima. Esiteks isiklik lõppkoht oli üllatavalt hea, võttes arvesse asjaolu, et ma olen spordisõber, mitte igapäevane või isegi igakuine panustaja. Koht oleks võinud isegi auhinnaline olla, kui kohtunik Viola kahest ebakorrektselt tühistatud väravast ühe ära oleks lugenud. Mõlema äralugemise korral oleks jälle mazz mu rahast ilma jätnud. Aga see selleks, see sisseostu summa ongi täpselt selline, et ma üldse mõtlesin teistega rinda pista. See kas järgmistel turniiridel ka osalen, sõltub pigem ajast ja reeglitest (hetkel kehtivate reeglite korral ainult ajast, aga sellest hiljem).

                        Pigem lihtsalt enda huvist, aga lõin oma panused (üksikpanustena, kombod laiali lammutatud) kokku. Tulemused olid sellised:

                        Itaalia jalgpall: 19/13 (+1 panus tagastatud)
                        CL/EL: 13/8
                        Korvpall: 4/2
                        Inglise jalgpall: 4/2
                        Prantsuse jalgpall: 4/1
                        USA jalgpall: 1/1
                        Vene jalgpall: 1/0
                        Austraalia jalgpall: 1/0
                        U20 naiste MM: 1/0
                        Saksa jalgpall: 1/0
                        Hispaania jalgpall: 1/0

                        Jää selle juurde, mida tunned - on siin vist paslik öelda.

                        Muudatuste kohta ka, et kui siin mingid ettepanekud on olnud panuse suuruse ja koefi limiidiga, siis kaob minu jaoks osalemishuvi ära. Taoline muudatus eeldab laiapõhjalisi teadmisi erinevatelt spordialadel ja/või tippide otsimist. Minu panuste tegemine oli pigem stiilis: Peaks mingi panuse tegema, mis serie A's toimub. Torino - Chievo, kaks satsi, mis tol hetkel vormikõveraga eri suundades. Nii, mis koef on Toro võidule. 1,76. Normaalne, peaks ära tulema küll. Ootan igaks juhuks koosseisud ära, äkki Belotti ikkagi ei mängi.

                        Kombode ära kaotamist ka pigem ei poolda. Kui siis limiteerimist, näiteks maksimaalselt saab kolm panust siduda. See peaks pigem olema kaalumisel, kui osalejaid rohkem.

                        Kontorite kasutamisel saab minuarust olla vaid 2 varianti. Kas ainult 1 kindel (eeldatavalt siis sponsoreeriv) või jätkata nii nagu praegu.

                        Üks asi veel. Ma ei tea, kas see peaks kohustuslik olema, aga palju mugavam oli jälgida neid panuseid, mis ei olnud piltidena pandud. ctrl+f->otsingusõna->okei, see on võetud->repeat. Ei pidanud ükshaaval kõiki postitusi läbi lugema.

                        Kokkuvõtteks, ma saan aru, et päris bettijad eelistaks võibolla karmimat reeglistikku, et nende stabiilsus/osavus paremini esile tuleks, aga see peletaks pigem minusuguseid noh-vaatame-mis-saab-tüüpe eemale.

                        Ajaa oleks peaaegu unustanud. Tänks korralduse eest, telekavaataja!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                          Üks asi veel. Ma ei tea, kas see peaks kohustuslik olema, aga palju mugavam oli jälgida neid panuseid, mis ei olnud piltidena pandud. ctrl+f->otsingusõna->okei, see on võetud->repeat. Ei pidanud ükshaaval kõiki postitusi läbi lugema.
                          +1

                          Saan aru, et kui on tegemist panusega mida oddsportalis ei ole, siis on igati okei kui on pilt või link pildile nö tõestuseks aga tekstina võiks ikkagi kõik panused olemas olla. Võibolla telekavaatajal ka siis vähe konkreetsem=lihtsam!

                          Kommentaar


                            Alguses panin ise ka pildina aga just sellel samal otsingu põhjusel otsustasin, et nii mugav ei saa ise ka ikka olla. Väga tüütu neid pilte läbi käia, eriti kui mõni veel väiksemana. See võiks küll üks asi olla mis muutub.

                            Kommentaar


                              ma olin ainus, kellel oddsportali screenshot millegipärast väike oli, pärast telekavaataja märkust panin kõik korralikus kirjas kirja

                              Kommentaar


                                Sõprusmäng FC Ufa vs. Cluj.

                                Käib 1. poolaja 4. lisaminut!, on nurgalöök ning kohtunik annab "ägeda" penaltilöögi. Keegi ei saa midagi aru, isegi treenerid tulevad protestima. Rumeenlane lööb lõpuks solidaarsusest selle väravavahile kätte, kuid kohtunik määrab siiski uue löögi.

                                Kellelgi oli väga vaja, et see värav ikka tuleks poolaja lõpus...

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X