320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Keegi on teinud panuse mängule DNB meeskond 2. Kas mina tohin teha panuse, et meeskond 2 lööb vähemalt 2 väravat või on panused liiga kattuvad?
    Tohid.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar




      Aga võtaks täpsemalt kokku, mis esimese nädalavahetusega, siis SBT-s juhtus. Ennekõike, kas mulle tundub, või on osalejad vähe ettevaatlikumaks muutunud (mina kaasaarvatud- kuigi minu põhjus on pigem tuhandes muus tegevuses)? Kõigest 2 väljalangejat 26-st. See nagu midagi näitaks. Või on hoopis meie traditsioonilised esimeste päevade riskeerijad olnud seekord edukamad? Mine tea.

      Meintz on suhteliselt kindlalt end ette rebinud, kuid panused on otsas ja see teeb jälitajate elu suhteliselt mugavaks. Ennustan, et kvartalivõitu ta ei saa.

      Kõik debütandid on hetkel TOP8 seas, mis tähendab, et kvaliteeti on esimest turniiri tegevad mängijad turniirile lisanud. Eesti panused, mille pärast Romario ja mazz nii väga kaklesid neid niiväga kõrgele ei tõstnud.

      Huvitav on näha, kas keegi nelikust Svenniid, EgoTrip, okis ja underdoggie suudavad end pärast ebaõnnestunud algust mängu tagasi rebida.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

        Huvitav on näha, kas keegi nelikust Svenniid, EgoTrip, okis ja underdoggie suudavad end pärast ebaõnnestunud algust mängu tagasi rebida.
        mina isiklikult süüdistan ebaedus EKREt, Trumpi ja Brexitit ja võibolla veel kedagi. Aga rebib kindlasti tagasi!

        Kommentaar


          Küsimus: 20:01 sisestasin tournamentil panuse, kus märkisin Cantu 0 @ 1.88, kaks minutit hiljem parandasin, kuna tegelikult mõtlesin Reggianat. Cantu 0 odds oli tol hetkel 1.99, nii et oddsist 1.88 on ka näha, et soovitud panus on hoopis Reggiana.
          Kas parandus läheb arvesse?

          Kommentaar


            Läheb arvesse.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Hednesford Town - Ilkeston F.C Mäng mu kombost jäi ära.
              http://www.hednesfordtownfc.com/2017...game-postponed

              Kommentaar


                Kas double chance panus läheb 1X2 ehk Coolbeti alla?

                Kommentaar


                  No põhimõtteliselt läheb.

                  1X2 kombinatsioonid: 1; X; 2; 1X; 2X; 12
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                    Hednesford Town - Ilkeston F.C Mäng mu kombost jäi ära.
                    http://www.hednesfordtownfc.com/2017...game-postponed
                    Tänud info eest! Oleks ilmselt otsimisega end närvi ajanud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kõik, kellel on Sevilla topeltvõimalused mängus värisege. Kuidas Deyverson just ära ei löönud!!!
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Rahvuste karika panust tohin ka SBT-s kasutada?

                        Kommentaar


                          Ikka muidugi.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kuidas on lood kossu HCga? Kui isik X panustab teatud võistkonnale +12, kas ma võin siis samale võistkonnale teise HC panustada? Loodan, et on mõistetav. Ei lugenud reeglitest välja. Vutti oma oli küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                              Kuidas on lood kossu HCga? Kui isik X panustab teatud võistkonnale +12, kas ma võin siis samale võistkonnale teise HC panustada? Loodan, et on mõistetav. Ei lugenud reeglitest välja. Vutti oma oli küll.
                              3.4. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
                              Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -2,0 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
                              Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
                              NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
                              Kahjuks teiste spordialade puhul on see väga jäik.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Boeung Ket FC - Global FC - Global@1.48
                                Felda United - Ha Noi T&T - Ha Noi x2@1.50
                                Kombo koef: 2.25 (Coolbet)
                                Panus: 50

                                Aasia võistlused on seni väga hästi läinud! Loodetavasti ka täna!
                                Ebareaalne. Ha Noi koef kukkus mängu avavileks 2.65 pealt 1.8 peale. Talk about luck. Õnneks kukkus õigele poole. Tunduski alguses megaveider koef.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X