320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Taktika muutus tõi edu ning nõustun karliga, et konservatiivse taktikaga on nii suure fieldiga mängus väga keeruline edukas olla.
    Ma ütlen niiviisi, et stabiilsetel mängijatel on selles mõttes hästi, et suure tõenäosusega jõutakse lõpupäevani, kus tuleb lihtsalt õigeid valikuid teha.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma ütlen niiviisi, et stabiilsetel mängijatel on selles mõttes hästi, et suure tõenäosusega jõutakse lõpupäevani, kus tuleb lihtsalt õigeid valikuid teha.
      Seda kindlasti jah, kuid viimasel päeval on tõenäoliselt 2 panust, millest on võitvat summat väga raske ehitada. Eriti kui ranget stiili jälgides oled suutnud oma kukru nt. 150 peale ehitada, siis peab võitmiseks ikkagi nuppe lükkama. Selles suhtes on mul enda kogemuste põhjal tekkinud arusaam, et enese jaoks õigetes kohtades tasub minna natukene jõulisemalt peale. Kui oled mingi panuse suhtes väga enesekindel (Viljandi btts No, Eesti kossus võib neid näited eelnevatest SBTdest küll ja veel tuua jne), siis mine natuke jõulisemalt peale. Sest viimasel kahel päeval on suur võimalus, et sa ei leia enda jaoks sobivaid bette ning hakkada nn. leiutama, mis siis ka väga +ev pole. See lihtsalt minu nägemus asjast.

      Kommentaar


        Õnnitlused mazzile, õige mees võitis ja vägagi teenitult kui vaadata, et eksis ainult ühe panusega. Tänud telekevaatajale hea turniiri eest ja ootan juba uut hooaega. Isiklikus plaanis kõige edukam turniir kui nii saab öelda, jõudsin viimasesse päeva ning koos oli üle 200 ühiku. Plaan oli selge, teha üks panus millele siis panna 100 ühikut ning mille võidu korral saada esimesed punktid ning vähemalt koht esikümnes. Teise 100+ panusega oli plaan teha siis väike kombo mille võidu puhul oleks siis saanud sekkuda suurde mängu. Paraku viimase päeva mängud olid seekord nagu nad ikka vahest viimastel päevadel on, City ja Tottenham lõid vastavalt 5 ja 7 väravat aga nurgalööke ei teeninud piisavalt. Nurgalöögid olidki mu selle SBT võti ja enamvähem võib ka rahule jääda, kellegi teise bette vist ei kasutanud ja ajasin oma asja.

        Kommentaar


          Nüüdseks peaksid olema üle kantud auhinnarahad ning need boonuskaartide koodid ka saadetud, kellele saatma pidin.

          Kohe, kui Mõmmik foorumisse tuleb ja mulle oma Coolbeti andmed edastab, saan ka ülejäänud seltskonna Coolbeti panustamisraha liikumisele kaasa aidata. Loodetavasti see juhtub lähiajal.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Nüüdseks peaksid olema üle kantud auhinnarahad ning need boonuskaartide koodid ka saadetud, kellele saatma pidin.

            Kohe, kui Mõmmik foorumisse tuleb ja mulle oma Coolbeti andmed edastab, saan ka ülejäänud seltskonna Coolbeti panustamisraha liikumisele kaasa aidata. Loodetavasti see juhtub lähiajal.
            Nüüdseks peaksid kõikidel olema kontodel võidetud summad. Mõmmik saab siis, kui foorumisse ilmub.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Väga põnev turniir oli ja õnnitlused kõikidele võitjatele. Mazz vääris võitu oma stabiilsuse ja selle rämeda valuebeti eest(BTTS), karl samamoodi oma järjepidevuse eest kombodega ja Redman näitas, kuidas finišeeritakse.
              Suured tänud telekavaatajale, et viitsib seda asja järjepidavalt ajada. See on ikka ropp vaev, eriti arvestades, et minusugused tainad teevad panustamisel ka vigu, mis tekitab lisatööd.
              Üritan järgmisel hooajal veidi tihedamalt osaleda, selle SBT lõpp läks metsa, aga läksin esikohta jahtima ning seekord ei tasunud ära, no regrets Tagant järgi targana oleks pidanud paar korda turniiri jooksul suurelt panema, sest selliseid olukordi oli päris mitu, kus pakuti tasuta raha.
              Järgmine hooaeg kohtume!

              Kommentaar


                OK, nüüd peaksid Coolbeti kontod ka olema täidetud neil, kellel peab. Jäänud on vaid mingites asjades selgusele jõuda järgmise hooaja mõttes. Ma jätan teema "Muudatused SBT-s hooajaks 17/18" aruteluks lahti pühapäevani. Igaüks on teretulnud oma arvamust avaldama. Esmaspäeval ma kuulutan ametlikult välja need reeglimuudatused, mis hakkavad kehtima. Samuti paneme mingisuguse play-offide mustandi paika. Aga põhimõtteliselt hakkab telekavaataja vaikselt panustamispuhkust nautima.

                Cheers!

                PS! Ahjaa, tänan ka Coolbeti enda poolt. Suurepärane ja kiire koostöö!
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  mis me nüüd kuni sügiseni teeme siis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Levadia paistab põhjendamatult suur favoriit. Maardu mängu koefe ei leidnud üldse kuskilt - võeti maha või ei olnudki?
                    Ja Infonet lõigi värava, enne mängu Levadia nii suur favoriit polnud, aga kohe kui mäng algas, hakkas ka nende koef langema korralikult.

                    Kommentaar


                      Hei rahvas! Ma tahan kellelegi kanda homme-ülehomme panka 300 EUR ja loodaks veel samal päeval Skrilli vastu saada 285 EUR. Kas keegi huvitatud?

                      Kommentaar


                        See alamfoorum on viimasel ajal mõnusalt aktiivseks muutunud. Ehk oleks huvitav ekraanide tagant välja tulla ja klaaside taga mõtteid vahetada? Kui huvilisi jagub, siis võiks Soccerneti sõprade turniiriks kokku panna FC Betradari.

                        Tiimi väljapanemiseks oleks vaja 5-10 mängijat. Pallimänguoskus on absoluutselt ebaoluline. Õhtul järgneb korralik pidu. Kokku osaleb üritusel iga aasta ligi sadakond foorumlast.

                        Kommentaar


                          Ma ise olen ilmselt sunnitud osalema ühe teise võistkonna eest, aga oleks tõesti äärmiselt äge näha panustamise huvilisi suvepäevadel.

                          Kommentaar


                            Mul on tegelikult olnud plaanis ühe teise uudisega seoses Panustasmise alafoorumi rahvast väikesele õllele kutsuda. Aga kuna uudis pole veel ametlik, siis pole ka kutsunud. Mazzilt hea idee.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Plaan meeldib ja oleks täitsa huvilline.

                              Kommentaar


                                Täna kell 12 algab WTA French Open » Tsurenko L. - Ostapenko J. mäng. Kõik indikaatorid näitavad et Tsurenko coverib +4 spreadi, aga ma lähen sammukese kaugemale ja võtan lausa 2.59 Tsurenko võidule Pinnaclest. Tennist pole elusees panustanud, eks kunagi tuli ikka algust teha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X