320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Racing lööb muidugi ära

    Kommentaar


      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Ja pühapäeval mängib teine finalist Gremio Brasiilia liigas võõrsil Santosega. Seal on meister ka juba selgunud.
      Sobib.

      Kommentaar


        Kell 02:30 on Talleres - Rosario. Tahaks Tallerese võitu uskuda.
        Rosario ei ole veel mitte ühtegi mängu liigas võitnud. Talleres on kodus 75% võitnud.

        Kommentaar


          Uskumatu kuidas Talleres ei suutnud võita sellise domineerimisega. Siin postitatud 4 panusest läks 2 pihta. Ei saa kuidagi rahule jääda.

          Kommentaar


            no vot nüüd oleks late registration küll abiks värk SBTs - viibisin täitsa eemal ja lasingi turna alguse mööda

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              no vot nüüd oleks late registration küll abiks värk SBTs - viibisin täitsa eemal ja lasingi turna alguse mööda
              Ah kamoon, turna ajad olid mitu kuud ette teada.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                täna ilmselt tasavägine matš Amiens vs Lille, aga Amiens AH 0 antakse Pinnacles 2.08ga, niiet lets go

                Kommentaar


                  ise sain veel 2.14ga, aga 2 minsaga kukkus 2.00 peale, 7 minutit enne matši

                  Kommentaar


                    jõle vaikne esimene kvartal tundub ja superstaar richardkoppel laseb ka tühikäigul suht

                    Kommentaar


                      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                      jõle vaikne esimene kvartal tundub ja superstaar richardkoppel laseb ka tühikäigul suht
                      On käimas turniiri 4. päev ja alles on 22 osalejat 23-st...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Hei telekavaataja avastasin SBT 17/18 ennustusvõistluse enda postitusest ühe vea. Mul seal selline rida 1. Kvartal H2H (1/2) all -> QRKood – telekavaataja 21.
                        Kuna ma nendes ennustustes panen alati enda poolt, siis on seal ikkagi mõeldud 1. Eks sa vaata kuidas aus on ja reeglid ette näevad, vb nüüd mul juba hilja oma veast teatada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Hei telekavaataja avastasin SBT 17/18 ennustusvõistluse enda postitusest ühe vea. Mul seal selline rida 1. Kvartal H2H (1/2) all -> QRKood – telekavaataja 21.
                          Kuna ma nendes ennustustes panen alati enda poolt, siis on seal ikkagi mõeldud 1. Eks sa vaata kuidas aus on ja reeglid ette näevad, vb nüüd mul juba hilja oma veast teatada.
                          Muudetud.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Kontaveit - Kanepi mõtted

                            Olen suht kindel, et see on kergelt fixed ja 3 setti on rohkem kui tõenäoline. Koef 2.0
                            Oleks natukene imelik kui raha maksnud inimesed näeksid halvimal juhul 6:2 6:1 mängu.
                            Coolbet annab veel 2:1 võiduks mõlemale poole 4.3 koefitsendi. Mis isegi parem kui 3 setti, ehk 2.3 koef.
                            Over 22,5 1.75
                            Teisi kontoreid pole veel uurinud
                            J.Susi andis just Kuku spordireporteri eetris teada, et siseinfo kohaselt tuleb 3 setti. Endal bet mõlema 2:1 võidule tehtud. Eks siis näha ole.

                            Kommentaar


                              suht mõttetu koht kus panustada. jalkas on samaväärsed üritused sõpruskohtumised

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Uskumatu kuidas Talleres ei suutnud võita sellise domineerimisega. Siin postitatud 4 panusest läks 2 pihta. Ei saa kuidagi rahule jääda.
                                Kuule, su mõtteid on suht hea kuulata, aga kas sa ei tahaks neid SIIA teemasse postitada? Ma ei usu, et football2u väga kuri oleks. Siin mölas kaovad nad nagu ära. Siis sa ei peaks nagu suurt blogi ka tegema, teisalt oleksid Lõuna-Ameerika mõtted ühes kohas.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X