320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Hahaha

    Kommentaar


      hei, kui keegi soovib minult saada raha enda pangakontole ja see siis mulle Skrilli kanda, siis andku teada PMga! Loomulikult on tasu vaeva eest.

      Kommentaar


        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
        hei, kui keegi soovib minult saada raha enda pangakontole ja see siis mulle Skrilli kanda, siis andku teada PMga! Loomulikult on tasu vaeva eest.
        tehtud!

        Kommentaar


          Huvitavad liinide liikumised TLÜ mängus

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Huvitavad liinide liikumised TLÜ mängus
            Taaskord

            Kommentaar


              Kommentaar


                Klandorf oleks võinud ka kraaksatada midagi ja rääkida aususest

                Kommentaar


                  TLÜ on minu jaoks koos praeguse pundiga lõplikult mustas nimekirjas, kelle mänge võib maksimaalselt vahetult enne mängu või lives võtta. Teist korda üritasin lives haige liiniga "päästa" ja noh senimaani pole seda vähemalt ära karistatud, aga ikka väga frustreeriv on olla satsi peal, kelle puhul tead, et mängivad lolli.

                  Kommentaar


                    TLÜ mängude händikäppe kahjuks see hooaeg Betsafe's ei näe. Vähemasti pre-match.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Nüüd peaksid SBT-s võidetud boonused ka kohal olema.

                      Räägin teile ühe saladuse. Nende inimeste seas, kes neid SBT-s võidavad, on mõned sellised, kellele Betsafe ilmselt neid elusees ei kannaks. Seega see on minu ja teie omavaheline kokkulepe, et te neid viisakalt kasutaksite. Siiamaani pole probleeme olnud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Nüüd peaksid SBT-s võidetud boonused ka kohal olema.

                        Räägin teile ühe saladuse. Nende inimeste seas, kes neid SBT-s võidavad, on mõned sellised, kellele Betsafe ilmselt neid elusees ei kannaks. Seega see on minu ja teie omavaheline kokkulepe, et te neid viisakalt kasutaksite. Siiamaani pole probleeme olnud.
                        Mida tähendab viisakalt kasutamine?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Mida tähendab viisakalt kasutamine?
                          No seda ikka, et kui oled suutnud oma 50 euri saadud boonuse kuskil 2000 peale teha, siis vaata, et kjohe välja ei kanna ja ikka oma bad streaki ära ootad ning uuesti nulli mängid.

                          Kommentaar


                            See on ikka üks ütlemata debiilne teema, et võita ei tohi, aga kaotada tohib. Minu meelest, kui mu raha on "directly involved" ehk kui ma panustan ManU võidu peale konkreetselt 2 euri näiteks koefitsiendiga 2.0, loogiline et võites ma võidan raha ja kaotades kaotan raha samuti. Kontorid peaksid seda koefitsiendi määramisel arvesse võtma (teevad lihtsalt madalama koefi, millega võidetud panuseid on LUBATUD välja võtta) või siis lähevad üle SBT-süsteemile, et nö. kontorisse raha sisse kandes saan siis mingisugused fiktiivsed "žetoonid", mille väljakandmisel kehtivad siis mingid eritariifid, et boonusrahaga mängijad maksimaalselt üle saaks.
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Jumal... asi ei ole ju võidus. Nagu ütlesin, pole probleeme olnud ja ilmselt ei tule ka. Kõik on mõistlikud inimesed. Bonus abuse lülitage antud juhul enda peast välja.

                              Need mängijad (ja nad ise teavad ka seda) saavad boonust väga lihtsalt kasutada selleks, et oma panustamismustrit "lihvida"... Winwin igal juhul.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                See on ikka üks ütlemata debiilne teema, et võita ei tohi, aga kaotada tohib. Minu meelest, kui mu raha on "directly involved" ehk kui ma panustan ManU võidu peale konkreetselt 2 euri näiteks koefitsiendiga 2.0, loogiline et võites ma võidan raha ja kaotades kaotan raha samuti. Kontorid peaksid seda koefitsiendi määramisel arvesse võtma (teevad lihtsalt madalama koefi, millega võidetud panuseid on LUBATUD välja võtta) või siis lähevad üle SBT-süsteemile, et nö. kontorisse raha sisse kandes saan siis mingisugused fiktiivsed "žetoonid", mille väljakandmisel kehtivad siis mingid eritariifid, et boonusrahaga mängijad maksimaalselt üle saaks.
                                bookied on loodud ikkagi kasumit teenima

                                Kommentaar

                                Working...
                                X