320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selge see, et on loodud. Peaksid äkki veel paremini looma omale selle süsteemi, kas või madalamate koefitsientide pakkumise teel (mis endiselt on minu meelest enam-vähem idee).

    Bonus abuse ei olnud antud hetkel see, mida silmas pidasin. Olen täielikult nõus, et igasuguse abuse, arbitraaž või teatud juhtudel ka süstemaatilised panusestruktuurid tasub bookiedel üle vaadata. Paaril korral olen olnud ise tunnistaja, kus kontor kirjutab: "Bettimine on mõeldud kui lõbusa ajaviitetegevusena", kuid pole sõnagi juttu, et kui rikkale inimesele. Ilmselt pole mul üks sõber küll Eesti suurim highroller, kuid teeb kuus paar-mõni ca. 400€ betti ligikaudu 1.6-2.0 koefitsientide piires ning Unibet, Triobet, Olybet on ta blokeerinud. KUSJUURES, meid pole spordivaatamise koha pealt mõtet võrrelda, ta sisuliselt gämblibki. Kas see ei defineeru "lõbusa ajaviitegevusena", kui asi käib suuresti kõhutunde pealt?
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Ma ei tea küll, millele su sõber otseselt panustab, aga kui tippliigadele, siis tundub profiil täpselt selline, millist klienti nad endale soovivad. Blokeerimise põhjuseks peavad olema väga selged reeglite rikkumised, mis ei seostu otseselt ainult võitudega. Või mõtled sa limiteerimist?

      Ma ise tegin eelmine nädal proovi sellises urkas nagu BetCity. Väga negatiivsed kogemused foorumites ei olnudki, peale selle, et limiteeritakse kiiresti. Pakuti 100% boonust ka, et miks mitte. Jõudsin kolm panust teha, millest kaks kaotasid kui nad otsustasid et ühepoolselt tühistavad mu boonuse ning määravad maksimaalseks panuseks 0,01. Ühe kaotatud mängu sain küll -8,5ga kui turg oli -13,5, aga päris kiirelt käisid asjad ikka. Lihtsam on muidugi sellistest urgastest eemale hoida, aga raha sain lõpuks pärast jebimist ikka kätte.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ma ei tea küll, millele su sõber otseselt panustab, aga kui tippliigadele, siis tundub profiil täpselt selline, millist klienti nad endale soovivad. Blokeerimise põhjuseks peavad olema väga selged reeglite rikkumised, mis ei seostu otseselt ainult võitudega. Või mõtled sa limiteerimist?

        Ma ise tegin eelmine nädal proovi sellises urkas nagu BetCity. Väga negatiivsed kogemused foorumites ei olnudki, peale selle, et limiteeritakse kiiresti. Pakuti 100% boonust ka, et miks mitte. Jõudsin kolm panust teha, millest kaks kaotasid kui nad otsustasid et ühepoolselt tühistavad mu boonuse ning määravad maksimaalseks panuseks 0,01. Ühe kaotatud mängu sain küll -8,5ga kui turg oli -13,5, aga päris kiirelt käisid asjad ikka. Lihtsam on muidugi sellistest urgastest eemale hoida, aga raha sain lõpuks pärast jebimist ikka kätte.
        Tegelt peaks selle jõulukalendri vormis mängu mängima ja kontoreid maha kriipsutama. Ilmselt suht ruttu jääksid ainult Pinnacle ja SboBet alles.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Nii puht inimlikust huvist, et ma olen siin ainus kes bitcoinidega panustab?

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Nii puht inimlikust huvist, et ma olen siin ainus kes bitcoinidega panustab?
            Millised kontorid aksepteerivad bitcoine?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Näiteks www.cloudbet.com ja www.nitrogensports.eu on ühed suuremad bitcoini kontorid

              Kommentaar


                Ega see Kalevi saaga märkamatuna ei jää. Esialgu selline väike kirjatükk Pahvilt.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ma ei tea küll, millele su sõber otseselt panustab, aga kui tippliigadele, siis tundub profiil täpselt selline, millist klienti nad endale soovivad. Blokeerimise põhjuseks peavad olema väga selged reeglite rikkumised, mis ei seostu otseselt ainult võitudega. Või mõtled sa limiteerimist?

                  Ma ise tegin eelmine nädal proovi sellises urkas nagu BetCity. Väga negatiivsed kogemused foorumites ei olnudki, peale selle, et limiteeritakse kiiresti. Pakuti 100% boonust ka, et miks mitte. Jõudsin kolm panust teha, millest kaks kaotasid kui nad otsustasid et ühepoolselt tühistavad mu boonuse ning määravad maksimaalseks panuseks 0,01. Ühe kaotatud mängu sain küll -8,5ga kui turg oli -13,5, aga päris kiirelt käisid asjad ikka. Lihtsam on muidugi sellistest urgastest eemale hoida, aga raha sain lõpuks pärast jebimist ikka kätte.
                  Minu kirjutisest võib tõesti vale mulje jääda, aga jutt on antud hetkel "piiramisest", mitte blokeerimisest. Minu viga.
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Krt, muuta ei saa. Panustab üldiselt kas kõlavatele hokimängudele, Eestiga mingitpidi seotud korvpallimängudele või siis vahel ka lihtsalt Real Madridile.

                    Meenub selle Real Madridi jutuga ka üks lapsepõlve hoovidevaheline kangelane, kes selle aasta CL-i finaals pani kolm betti, kõik 300-400€ (meenus selle jutuga puhtalt), võitis kõigiga ning tegi sai kogusummas ca. 1500-1600€. Jutt täiesti tõestisündinud, saime veel too sama päev enne mängugi kokku, kuid viimase lõigu tegelik point on selles, et oma kangelaslike saavutuste tõttu ei ole tal valge inimese moodi panka võimalik kasutada ning kõik need 3 kolm betti (1. poolaja täpne seis, Reali väravate over ja ei mäleta mis kolmas oli) tegi ta Olybeti kohvikus laivis ning suur võit maksti talle ilusti sularahas ka veel too sama öö välja.
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                      Krt, muuta ei saa. Panustab üldiselt kas kõlavatele hokimängudele, Eestiga mingitpidi seotud korvpallimängudele või siis vahel ka lihtsalt Real Madridile.

                      Meenub selle Real Madridi jutuga ka üks lapsepõlve hoovidevaheline kangelane, kes selle aasta CL-i finaals pani kolm betti, kõik 300-400€ (meenus selle jutuga puhtalt), võitis kõigiga ning tegi sai kogusummas ca. 1500-1600€. Jutt täiesti tõestisündinud, saime veel too sama päev enne mängugi kokku, kuid viimase lõigu tegelik point on selles, et oma kangelaslike saavutuste tõttu ei ole tal valge inimese moodi panka võimalik kasutada ning kõik need 3 kolm betti (1. poolaja täpne seis, Reali väravate over ja ei mäleta mis kolmas oli) tegi ta Olybeti kohvikus laivis ning suur võit maksti talle ilusti sularahas ka veel too sama öö välja.
                      Töötades ise sellel alal, kus klientide profileerimine ja limiteerimine on üks mu tööülessandeid, siis võin julgelt öelda, et kui su sõber sellistele asjadele panustab ja suurelt, siis enamus kontoreid mitte ei limiteeriks teda vaid pigem tõstaks ta limiite. Kui ta on sattunud kuhugi, kus teda on limiteeritud, siis on see mõne töötaja käkk, kus inimene ei saa päris hästi aru mida ta tegema peab või on su sõber targem kui välja näitab ja panustab palju ka line movidele jne.
                      Rohkem variante minu silmis ei ole.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Töötades ise sellel alal, kus klientide profileerimine ja limiteerimine on üks mu tööülessandeid, siis võin julgelt öelda, et kui su sõber sellistele asjadele panustab ja suurelt, siis enamus kontoreid mitte ei limiteeriks teda vaid pigem tõstaks ta limiite. Kui ta on sattunud kuhugi, kus teda on limiteeritud, siis on see mõne töötaja käkk, kus inimene ei saa päris hästi aru mida ta tegema peab või on su sõber targem kui välja näitab ja panustab palju ka line movidele jne.
                        Rohkem variante minu silmis ei ole.
                        Kuna sa sellel alal töötad, siis võin jätkuks mainida, et antud isikul on tugev pokkeritaust. Ta on kohe varsti 10a endale pokkeriga elatist teeninud, aga no nii palju, kui teda vähegi tean, võtaks mürki, et "line moved" teda suurt ei koti...

                        Siinsetest pokkeritubadest peab ta nimi olema läbi käinud igatahes, eks tekib ka küsimus, mil määral need on seotud...
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Kuna sa sellel alal töötad, siis võin jätkuks mainida, et antud isikul on tugev pokkeritaust. Ta on kohe varsti 10a endale pokkeriga elatist teeninud, aga no nii palju, kui teda vähegi tean, võtaks mürki, et "line moved" teda suurt ei koti...

                          Siinsetest pokkeritubadest peab ta nimi olema läbi käinud igatahes, eks tekib ka küsimus, mil määral need on seotud...
                          Kui tegu on tuntud pokkerimängijaga, siis kindlasti jälgiks mängijat terasemalt, aga jätkuvalt. Kui inimene panustab Real Madrididele ja teistele suurtele liigadele, suurte panustega siis see on mustrist selgelt näha ja kihlveokontorile on endile kahjulik selliseid mängijaid limiteerida. Selliseid mängijad nad just tahavadki. Isegi kui see mängija, on alguses edukas, siis limiteerimise aluseks on üldjuhul mängija panustamismuster mitte tema panuste saavutatud edu. Sellisel juhul peab seal olema mingi muu konks sees.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ega see Kalevi saaga märkamatuna ei jää. Esialgu selline väike kirjatükk Pahvilt.
                            Neid kirjatükikesi ikka aeg-ajalt lekib meediasse, kuid ikka ja jälle nendest midagi edasi ei arene, jäävad ainult kahtlused, mida senine praktika on näidanud. Hooaeg 16/17 oli Valga/Valkal kõvad kahtlused peal, politsei hakkas isegi uurima, kuid kuhugi ei jõutud sellega. Hooaeg 15/16 üritasid petturid mõjutada TLÜ Kalevi ja Kalev Cramo vahelist meistriliiga mängu, kui väidetavalt suheldi enne mängu TLÜ Kalevi välismaalastega, kuid mängija teavitas sellest treener Klandorfi, kes omakorda teavitas korvpalliliitu, tehti kriisikoosolek enne mängu ja pettus hoiti ära. Ainus juhtum, kus korvpalli liit antud teemal senimaani tegutsenud on 2016. aastal mõistetud 2-aastane vilistamise keeld kohtunik Rain Rannametsale. Ühesõnaga selge see, et miskit toimub, kuid tõestada seda väga väga raske.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                              Ühesõnaga selge see, et miskit toimub, kuid tõestada seda väga väga raske.
                              Tõestada on võimatu, unless sa ei salvesta omavahelist suhtlust või ei taba neid raha üleandmisel vms.

                              Aga ega see kerge ja kiire viis pole selle ussi väljapigistamiseks spordist.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Tõestada on võimatu, unless sa ei salvesta omavahelist suhtlust või ei taba neid raha üleandmisel vms.

                                Aga ega see kerge ja kiire viis pole selle ussi väljapigistamiseks spordist.
                                Sooviksin viidata tänastele TLÜ mängu koefitsientide muutustele
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X