320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Sooviksin viidata tänastele TLÜ mängu koefitsientide muutustele
    Kusjuures selle mängu puhul võib olal tegu ka lumepalliefektiga, kus keegi on kusagil kuulnud, et Kalev fixib vms ja suured raad lähevad peale.

    Mis mind ennast huvitab, kas Saage antakse täna üles. Lihtsalt puhtsportlikust huvist. Pidi "vigastus" olema vms.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

      Mis mind ennast huvitab, kas Saage antakse täna üles. Lihtsalt puhtsportlikust huvist. Pidi "vigastus" olema vms.
      Ja nüüd võiks ajakirjanikud otse küsida, miks pole täna Saaget võistkonnas. Miks? Mis juhtus? Nii klubilt kui Saagelt endalt. Esitada neid ebameeldivaid ja ebamugavaid küsimusi. Ainult niiviisi saame selle ussiga spordimaailmas võistelda. Tuleb anda mõista, et selline mäng ei ole OK ja see on nähtav.

      Ainult tugeva hoiakuga saame koos sellest üle. Siingi foorumis kasutaja cbulls13 ironiseeris mu üle, kui Discolfi teemal panin Silver Lätile külge "eks kihlveopettur". Fakk mehed, selline asi ei tohi kergelt ununeda ja ei tohi olla kergelt tolereeritav.

      Ja esitan neile, kes sellega tegelevad retoorilise küsimuse: miks te lasete mingitel suvalistel vendadel teenida teie pealt sadu tuhandeid eurosid? Kogu sitt läheb lõpuks ju teie kaela. Ja mille nimel te seda teete? nende sitaste paari tuhande euro pärast? Unustage ära.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        +miljon telekavaatajale

        Kommentaar


          osadel on homses Betsafe ennustusliigas Newcastle - Leicester, osadel jällegi Newcastle - Stoke

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            osadel on homses Betsafe ennustusliigas Newcastle - Leicester, osadel jällegi Newcastle - Stoke
            Õige on Newcastle - Leicester. See oli minu trükiviga.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Yo telekavaataja. Täna Lokomotiv @2 Tosno vastu, kas tasub mängida? Esimene asi vist ikka koosseisud ära oodata

              Kommentaar


                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                Yo telekavaataja. Täna Lokomotiv @2 Tosno vastu, kas tasub mängida? Esimene asi vist ikka koosseisud ära oodata
                Mul on keeruline soovitada kellelegi Lokomotivi võitu. Mulle tundub, et Lokomotiv võidab täna. Puhtalt seepärast, et kõik laabub hetkel liiga hästi ja Farfan on mingi monstrum lihtsalt.

                Samas Loko on alati probleeme kogenud tiimide vastu, kes edukalt 2. viiulit mängivad. 1. ringis saadi kotti näiteks kodus. Ma ütleks, et koefitsient on aus.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Netikasiinodes 100% boonuseid tasub võtta? On kellelgi kogemust?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Netikasiinodes 100% boonuseid tasub võtta? On kellelgi kogemust?
                    Oleneb läbimängimise tingimustest ning millistes mängudes kasutada saab (kas näiteks baccarat, rulett ja blackjack lubatud), aga tänapäeval pigem ei leia kuskilt enam häid pakkumisi.

                    Kommentaar


                      Nii, siin alafoorumis on palju räägitud sellest, kuidas mõned inimesed ei saa piisavalt tänusõnu või kiitust või misiganes. Vahepeal lastakse blogidega tühjalt või mis iganes. Kui teil muidu ei ole olnud mahti Panustamise alafoorumi aktiivseid kasutajaid innustada või kiita, siis fakk Foorumi Auhindade teemas võiks ikka seda teha. Ma usun, et kõigil (minul kindlasti) oleks hea meel näha, et mingid tegevused lähevad inimestele korda.

                      Panustamise alafoorumi tegelased parimateks postitajateks!
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Oli jäänud ühte keskkonda mõned dollarid ja niisama mõtlesin, et paneks mingi ulme pileti. Peaaegu läks täppi ka.
                        Nagu ikka, üks läheb mööda.
                        ypanus.jpg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Nii, siin alafoorumis on palju räägitud sellest, kuidas mõned inimesed ei saa piisavalt tänusõnu või kiitust või misiganes. Vahepeal lastakse blogidega tühjalt või mis iganes. Kui teil muidu ei ole olnud mahti Panustamise alafoorumi aktiivseid kasutajaid innustada või kiita, siis fakk Foorumi Auhindade teemas võiks ikka seda teha. Ma usun, et kõigil (minul kindlasti) oleks hea meel näha, et mingid tegevused lähevad inimestele korda.

                          Panustamise alafoorumi tegelased parimateks postitajateks!
                          Ma ka duubeldaks ja tooks esile panustamise teemat! Eelmine aasta sain Aafrika ja Konföderatsioonidega seoses väikse ennustusblogi kirjutatud ning kindlasti on ka sel aastal taoline asi plaanis! Aktiivseid huvilisi siin paistab olevat!
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            kui siin foorumis ka US-spordi ässasid on, siis miks mitte proovida Coversi Streak Survivorit? 25 tk järjest täppi paned, siis saab 100 kilo, 21 tk saab 25k, ja vähemate pihtapanekute eest saab hoodieseid jms. Iga päev saab 1 ennustuse teha ning kahe ennustuse vahe ei tohi olla suurem kui 7p, muidu streak nullistub. Ma ise hakkasin Knicksi spreadiga eile pihta ja 1 tabamus kirjas! Edasi tähtede poole!

                            Start your streak by making a pick in any of the available leagues for your chance to win serious cash including the $100,000 grand prize.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              kui siin foorumis ka US-spordi ässasid on, siis miks mitte proovida Coversi Streak Survivorit? 25 tk järjest täppi paned, siis saab 100 kilo, 21 tk saab 25k, ja vähemate pihtapanekute eest saab hoodieseid jms. Iga päev saab 1 ennustuse teha ning kahe ennustuse vahe ei tohi olla suurem kui 7p, muidu streak nullistub. Ma ise hakkasin Knicksi spreadiga eile pihta ja 1 tabamus kirjas! Edasi tähtede poole!

                              https://contests.covers.com/Survivor
                              Saan aru, et selle mängu ajaloo jooksul ei ole keegi suutnud veel 25 tk järjest pihta panna, aga uus mütski kuluks ära.

                              Tänud! Tundub põnev igatahes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Saan aru, et selle mängu ajaloo jooksul ei ole keegi suutnud veel 25 tk järjest pihta panna, aga uus mütski kuluks ära.

                                Tänud! Tundub põnev igatahes.
                                no 21 tk pani üks vend pihta küll - aga alustuseks sobiks mütski

                                Kommentaar

                                Working...
                                X