320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on äge, et Kristo Saage valiti Tähtede mängu Eesti koosseisu. Ta on olnud tõesti suurimaid staare see hooaeg.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Huvitav valik tõesti.... Sellega seoses, kas Betsafel on endiselt plaan hooaja lõpuni TLÜ mängudele liine mitte pakkuda? See kahtlane aeg on nagu klubis möödas ning Kullamäe ja Mürka käe all on selliseid “naljakaid” liikumisi ka keeruline näha.

      Kommentaar


        Me arutame seda lähiajal.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          See on äge, et Kristo Saage valiti Tähtede mängu Eesti koosseisu. Ta on olnud tõesti suurimaid staare see hooaeg.
          Kahtlemata üllatav valik tõesti. Näiteks pole satsis seni väga resultatiivselt mänginud Nolan Cresslerit Raplast, aga teatavad omadused on Kristol siiski olemas, et sellises mängus osaleda. Nagu treenerid ka põhjendasid, siis sooviti, et igast võistkonnast oleks vähemalt 1 mees esindatud ja nii mängujuhtidest Saage valitigi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Sellega seoses, kas Betsafel on endiselt plaan hooaja lõpuni TLÜ mängudele liine mitte pakkuda? See kahtlane aeg on nagu klubis möödas ning Kullamäe ja Mürka käe all on selliseid “naljakaid” liikumisi ka keeruline näha.
            Anname poistele ühe võimaluse veel see hooaeg.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              kuna ise blogabetis siplen ning vaatan et seal tegutseb ka üks estonianbets nimeline kasutaja, siis võikski siinsed inimesed teada anda, kes veel verifitseerib oma bette kolmandate pidude kaasabil? betrushis, olbgs?

              minu bettimisblogi aadress on allpool

              Kommentaar


                Detsembris rääkisin järjekordsest SBT kokkusaamisest. Ma ei ole midagi unustanud ja olgem ausad, meil on ka millest rääkida. Aga mul juba kümnendat päeva haige seljavalu, mis on mu elukvaliteeti räigelt kahandamas hetkel. Seega oleks veidi imelik midagi planeerida, kui kindlust osalemaks ei ole. Ehk siis lükkan kokkusaamise märtsi või aprilli. Loodan, et keegi sellepärast ei pahanda. Kindlasti SBT kohtumise peab mingi aeg tegema.

                Meanwhile, need, kes ei ole veel usaldust minu vastu kaotanud, võivad SBT20-sse osalejaks registreeruda.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Keegi taliolümpiale ka panustab? Siin osad olid suusaspetsid jms. Oddside tulekut andis oodata, praeguseks juba kogu valik olemas. Ilmselt ei ole niiväga lihvitud oddse ja value't leiab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                    Keegi taliolümpiale ka panustab? Siin osad olid suusaspetsid jms. Oddside tulekut andis oodata, praeguseks juba kogu valik olemas. Ilmselt ei ole niiväga lihvitud oddse ja value't leiab.
                    Paljudes kohtades juba yle n2dala yleval olnud. Coolbet on stabiilselt valuet pakkunud terve selle aja. Nad ilmselgelt kasutavad enda arvamust oddside tegemisel rohkem kui pmst keegi teine industrys ja see loob turule palju valuet. Praeguseks on suur osa values kadunud, aga ma vaataks ntks Marti Bjoergeni poole suusavahetuses, Akito Watabe poole kahev6istluses, Klaebo poole 50Km jne.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Mul sõbraga tuli jutuks, et kas peab bettimisel saadud võidud deklareerima uue maksuseaduse järgi või ei? Oskab keegi öelda?
                      Kui peab siis mis summast alates? mingit 10 eurost võitu nagu pole mõtet või mis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                        Mul sõbraga tuli jutuks, et kas peab bettimisel saadud võidud deklareerima uue maksuseaduse järgi või ei? Oskab keegi öelda?
                        Kui peab siis mis summast alates? mingit 10 eurost võitu nagu pole mõtet või mis?
                        su sõber luges ainult § 19 algusest sama paragrahvi lõige 7 ütleb, et ei maksustata " 7) korraldusloa või registreeringu alusel läbiviidud hasartmängu võite"

                        Kommentaar


                          Fourcade võit jälituses 1.87. Kui ta nüüd mingit suuremat jama ei korralda, siis pole siin muud varianti.

                          Kommentaar


                            Ennustusliiga 4. ringi boonused peaksid kantud olema.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Naiste laskesuusas all inis juba. Kas tuleb SBT ajaloo üks kiireim väljakukkumine?
                              Saad siis info pärast Telekavaataja http://biathlonresults.com/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                                Naiste laskesuusas all inis juba. Kas tuleb SBT ajaloo üks kiireim väljakukkumine?
                                Saad siis info pärast Telekavaataja http://biathlonresults.com/
                                Tänud, see leht ei ole mulle kindlasti võõras. Ja kindlasti ma jälgin ise ka seda sõitu.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X