320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    pikk maa minna veel. sihiks 3 kvartalivõitu ka - on seda varem juhtunud?
    Praeguse formaadiga SBT12 ja SBT17.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      See pühapäev on oscarite jagamine, Frances McDormand on küll suur favoriit parima naisosatäitja oscarile, aga tema parim roll oli ikkagi Fargos ja Sally Hawkins ja Saoirse Ronan tegid elu näitlemised, seega nende koefid vastavalt 16 ja 9 betsafe poolt on väärt proovimist, sest üllatusi vahel juhtub ja kui oscarite välja andjad midagi üldse jagavad siis nende kahe võimalus võiduks peaks olema pea sama suur kui kihlveokontorite favoriidil ja minu kui amatööri hinnagul Frances ei teinud neist paremat näitlemist. Ehk mõlemale sümboolne 1 eur peale ja loodetavasti tehakse normaalne valik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        TODAY, 01:00, Sao Paulo, 1. round, clay


        G.Clezar vs T.Monteiro over 21.5@1.78(Unibet)


        +


        TODAY, 12:00, Dubai, round of 16, hard

        Paire vs Coric 2@1.62(Unibet)


        Kokku: 2,88
        Panus: 25
        Unustasin esimese mängu algusaja muutmata, kell 02.00 siis.

        Kommentaar


          Bautista-Aguti matši Herberti vastu on põnev jälgida. 2 seti lõpus lootsin et eelviimase geimi Agut võidaks ja et viimase seti kaotaks, et säiliks võimalus 3nda setiga spread coverida. Vingelt põrutab küll nüüd 3ndas setis, ehk ei tulegi push/kaotus mu betil.
          Usun, et telekavaatajale meeldib ka selline asjade käik

          Kommentaar


            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
            Bautista-Aguti matši Herberti vastu on põnev jälgida. 2 seti lõpus lootsin et eelviimase geimi Agut võidaks ja et viimase seti kaotaks, et säiliks võimalus 3nda setiga spread coverida. Vingelt põrutab küll nüüd 3ndas setis, ehk ei tulegi push/kaotus mu betil.
            Usun, et telekavaatajale meeldib ka selline asjade käik
            Soome naised on taga ju.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kas underdoggie panus on valid üldse? Sesmõttes, et mõlemate pickide mängusuunad olid nii minu kui telekavaataja poolt kaetud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Kas underdoggie panus on valid üldse? Sesmõttes, et mõlemate pickide mängusuunad olid nii minu kui telekavaataja poolt kaetud.
                Väga valid küsimus by the way. Meil on antud situatsioon reguleerimata. Minu meelest on see void. Mida teised arvavad? Ja ärge mõelge seda läbi underdoggie juhtimise prisma.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  1) Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
                  NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.

                  2) Mul on ikka tublisti riskantsemad panused, kui eelkõnelejatel (ühel on spread -4 erinev, teisel -2,5)

                  Kommentaar


                    3) võin käsi Piiblil kinnitada, et teiste võistlejate panuseid ei kopeeri ma kunagi. Mõningatel juhtudel annavad kasutajate panused hoopis mulle motivatsiooni panustada vastastiimile.

                    Kommentaar


                      3.4 Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
                      Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -2,0 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
                      Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
                      NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
                      3.4a Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,8.

                      Kuna punktis 3.4a ei ole täpsustatud, et teine osa ei tohi olla kopeeritud, siis pmst JOKK.

                      Ja siis mõni ütleb, et reegleid on liiga palju...
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ma saan 3.4a-st nii aru, et kombo ülejäänud osa(sinu nn. enda valik/mitte varem kasutatud) peab olema vähemalt 1.8. Ilmselgelt on see tõesti tõlgendamise küsimus ja pole määratletud. Sellepärast ju varem võetaksegi liine ära, et hiljaks ei jääks. Ma olen varasemalt juba oma arvamust väljendanud nende nn. kopeerimiste kohta, mis varasemates SBT-des on olnud, kus romario/chelseafc superliine leiavad.

                        Kommentaar


                          jättes kõrvale jabura süüdistuse, et ma kopeerin teiste kasutajate panuseid, on mu arust liinid piisavalt erinevad, et kummaline on rääkida mingist kopeerimisest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                            jättes kõrvale jabura süüdistuse, et ma kopeerin teiste kasutajate panuseid, on mu arust liinid piisavalt erinevad, et kummaline on rääkida mingist kopeerimisest.
                            Keegi ei süüdistagi sind kopeerimises ja sel ei ole absoluutselt vahet, kas sa tegid seda tahtlikult või mitte. Praeguste reeglitega on see valid, kuna pole täpsustatud kombo ülejäänud osa kohta.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Keegi ei süüdistagi sind kopeerimises ja sel ei ole absoluutselt vahet, kas sa tegid seda tahtlikult või mitte. Praeguste reeglitega on see valid, kuna pole täpsustatud kombo ülejäänud osa kohta.
                              Ok, väga hea. Mõmmik raudselt arvab nüüd, et pettuse teel on saadud kõik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                Ok, väga hea. Mõmmik raudselt arvab nüüd, et pettuse teel on saadud kõik
                                Sellel reeglil on palju sisulisem tähendus, kui sa näidata püüad praegu. Eriti kvartalite lõpus või turniiri lõpus. Konkurent otsib mingi hea panuse ning sa võid kergelt seda suurema koefiga üle lüüa ning samal ajal on winwin olukord, kus kaotuse puhul kaotate mõlemad. Võidu puhul lähed veelgi rohkem eest ära.

                                Järgmisest turniirist peab teine osa olema ka postitamata.

                                Ja Soome naised võivad perse minna.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X