320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    I believe there's a reason, miks pole panustanud. Hetkel seis 0:5. Oh seda naiste tennist

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

      "Telekavaataja bookie juurde tööle"- projekt alaku...
      Tegelikult juhtus nii, et see projekt sai võiduka lõpu... Ja väga suur osakaal on sellel justnimelt SBT-l ja nendel, kes selle hullumeelse ideega kaasa läksid.

      Kuna Soccerneti suvepäevadele ma kahjuks tulla ei saa, siis pakun alternatiiviks väikese ürituse.
      Ma bronniks heameelega kuhugi Dublinerisse 1-2 lauda ning organiseeriks mingid suupistete vaagna ning paari õlle taga arutaks keerulist panustamiselu. Kuna mul nädalavahetused suht kinni, siis ma pakuks ürituse toimumiseks nädalasisese päeva. Kas kolmapäev või neljapäev.

      Ja nüüd kõige tähtsam: paljud oleksid sellest huvitatud. Vabandan nii short notice pärast, aga äkki saab midagi orgunnitud? Ma ootan tagasisidet ideele päeva jooksul.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        kuhu ja mida tegema said?

        Kommentaar


          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          kuhu ja mida tegema said?
          Mingid asjad võiks ju jututeemadeks ka jätta.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tuleks nii vutti pelama kui lauataha asju arutama.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Ma küll tunnen, et ma ei ole kuidagi panustanud sellesse, et telekavaataja saab lõpuks ometi heasse kontorisse laua taha, aga mul oleks suur au kohata inimesi, kes kannatavad sama elukutse rõhuva repressiooni (esimest korda elus kasutasin seda sõna, pidin googeldama) all.
              Nii et loe mind sisse. Kolmapäev neljapäev tundub okei.

              Kommentaar


                Pole veel selge, kas saan osaleda, aga kolmapäev oleks kindlasti mõeldavam kui neljapäev.

                Kommentaar


                  Hetkel on siis koos minuga kolmapäeval Dublineri tulemas 3,5 inimest. Teeme nii, et kui homme lõunaks on vähemalt 6 osalejat olemas, siis panen kindlalt laua kinni. Ehk siis vähemalt 2-3 inimest võiks ideaalis veel soovi avaldada.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tuleks isegi maha istuma aga vähe kaugema kandi mees, seega mul paraku jääb ära see lugu.

                    Kommentaar


                      Selles mõttes ma ise olen tallinlane ja kõik, kes kaugemal elavad on natuke ebasoodsas positsioonis.

                      Hetkeseisuga ma bronnisin siis Dublineri homseks kella 19.00-ks ühe laua (minu eesnimele, peaksite teadma seda küll). Loodan, et mazz saab tulla ja kõik teised ka astuge julgelt läbi.

                      Ega SBT1 oli ka selline imelik moodustis, millega kõik kohe liituda ei tahtnud.

                      Aga jah, vabandan, et nii vähe mõtlemis ja orgunnimsaega jätsin. Loodan, et need, kes sellepärast tulla ei saanud, suhtuvad mõistvalt.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Sillamäe on pekkis, Kalju -2 tundub väga mõistlik? -1,5 tundub küll sellinne, et tuleks maja peale panna, pole veel igale poole ringi vaadanud, aga optibetis on see 1.60.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Mingid asjad võiks ju jututeemadeks ka jätta.
                          Kui nüüd jutud räägitud, siis võid ehk ka teada anda, kus kontoris ja mis ametis tööle oled asunud? Igatahes õnnitlused!

                          Kommentaar


                            Endal kahjuks puudus eile võimalus liituda, aga kui viitsite, siis väike kokkuvõte õhtust oleks vägev küll.

                            Kommentaar


                              Kui mazz mulle päeval kirjutas, et ta ikkagi ei jõua, siis koefitsient sellele, et ma joon Dublineris õlle üksi, langes koheselt. Küll aga siiski seda ei juhtunud ja keegi ikkagi tuli. Iroonia saatel oli mu "väljategemise õhtu" külaliseks janiion, kes on osalenud ainult ühes SBT-s.

                              Ja kuigi ideaalis oleks võinud seltskond suurem olla, jagus juttu enam kui kolmeks tunniks. Ilmselt oleks kauemakski jäänud, aga järgmise päeva kella 7-ne ärkamine ja autosõit oli ees terendamas.

                              Üldiselt ma soovin kasutajale janiion edu tema tegemistes. Tegu on tõepoolest asjaarmastajaga, kes on tõeline panustamisromantik ning seeläbi külastab tohutus hulgas ka LIVE-jalgpalli.

                              Ma loen SBT kokkutulekut siiski õnnestunuks ning edaspidi võiks teatud regulaarsusega seda korrata. Loomulikult planeerin vähe paremini teinekord.

                              Minu uueks tööandjaks alates järgmisest hooajast on Betsafe. Satun koefitsientide maailma...

                              SBT mõttes tähendab see suure tõenäosusega suuremat koostööd Betsafega.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kahjuks ka mina ei jõudnud sinna kohtumisele - oleks võinud veidi varem teada, oleks kindlasti tahtnud kohal olla!

                                Aga olen tagasi oma vana jauramisega - edit nuppu paluks SBT välisel ajal?
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X