320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kui mazz mulle päeval kirjutas, et ta ikkagi ei jõua, siis koefitsient sellele, et ma joon Dublineris õlle üksi, langes koheselt. Küll aga siiski seda ei juhtunud ja keegi ikkagi tuli. Iroonia saatel oli mu "väljategemise õhtu" külaliseks janiion, kes on osalenud ainult ühes SBT-s.

    Ja kuigi ideaalis oleks võinud seltskond suurem olla, jagus juttu enam kui kolmeks tunniks. Ilmselt oleks kauemakski jäänud, aga järgmise päeva kella 7-ne ärkamine ja autosõit oli ees terendamas.

    Üldiselt ma soovin kasutajale janiion edu tema tegemistes. Tegu on tõepoolest asjaarmastajaga, kes on tõeline panustamisromantik ning seeläbi külastab tohutus hulgas ka LIVE-jalgpalli.

    Ma loen SBT kokkutulekut siiski õnnestunuks ning edaspidi võiks teatud regulaarsusega seda korrata. Loomulikult planeerin vähe paremini teinekord.

    Minu uueks tööandjaks alates järgmisest hooajast on Betsafe. Satun koefitsientide maailma...

    SBT mõttes tähendab see suure tõenäosusega suuremat koostööd Betsafega.
    Edu ja vaata, et koppa ette ei viska, pidevalt nädalavahtusel tööl on aastatega kurnav , mitte et ma triobeti töögraafikuga nyyd otseselt kursis oleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Edu ja vaata, et koppa ette ei viska, pidevalt nädalavahtusel tööl on aastatega kurnav , mitte et ma triobeti töögraafikuga nyyd otseselt kursis oleks.
      Ka nädalavahetuse ja õhtust tööd tuleb kindlasti ette. Aga teisalt, ma teen hetkel 9-17 tööd ning õhtuti ikka olen selles maailmas. Pidevalt mõtlen ja analüüsin. Nii et vahet pole. Lisaks ma pole nii hardcore bettija ehk siis mulle pakub see köögi vastapool just rohkem huvi.

      Veel kord tänan kõiki, kes SBT-s osa võtavad ja võtavad edaspidi. Selles mõttes, et SBT jätkub endiselt ja hetkel on terendamas ainult suuremad võimalused. Meenutan, et Betsafe on ametlik Jalgpalliliidu toetaja ja Betsafe abil saab teha juba ägedamaid asju koostöös Soccernetiga. Kui seda huvi muidugi tekib. Praegune formaat on miinimum, mis alles jääb.

      Football2u-le ajutise moderaatori staatuse saab vist mazz või keegi anda (ma endateada ei saa).
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Postide muutmine peaks nüüd toimima jälle.

        Kommentaar


          FC Betradari seis ei paista väga helge, aga samas piisaks vaid paarist lisajõust, et minimaalne tiim kokku saada. Kui ma õigesti aru saan, siis on mänguvalmidust kinnitanud QRkood ja football2u (ja mina).

          Alati saaks appi võtta ka võõrjõude või sõpru, kes näiteks panustamisega tegelevad, aga foorumit ei külasta, aga et kogu point on see alamfoorum kokku tuua, siis võiks vähemalt 5 mängijat siit kokku saada ja sealt edasi vaadata.

          Turniir ja suvekad 1.-2. juulil.

          Kommentaar


            Kahjuks oli mul see nädal kinni ja jõudnud Dublineri, tulevikus olen kindlasti huviline!

            Kommentaar


              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              FC Betradari seis ei paista väga helge, aga samas piisaks vaid paarist lisajõust, et minimaalne tiim kokku saada. Kui ma õigesti aru saan, siis on mänguvalmidust kinnitanud QRkood ja football2u (ja mina).

              Alati saaks appi võtta ka võõrjõude või sõpru, kes näiteks panustamisega tegelevad, aga foorumit ei külasta, aga et kogu point on see alamfoorum kokku tuua, siis võiks vähemalt 5 mängijat siit kokku saada ja sealt edasi vaadata.

              Turniir ja suvekad 1.-2. juulil.
              Mina oleks käpp küll tõesti nagu lubatud sai. Natukene on veel aega ja ehk siit keegi ikka meile lisaks tuleb.

              Kommentaar


                Mõte football2u-le kas ei saaks teha nii, et sinu eelvaated ja panused oleks ühes alamteemas ning ülejäänud rahva ennustused teises? Huvitav su eelvaateid ja panuseid lugeda ning nii oleks need paremini kättesaadavad.

                Kommentaar


                  haha kõvadele tiimidele saab panustada Eesti karikas
                  anija.JPG

                  Kommentaar


                    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                    Mõte football2u-le kas ei saaks teha nii, et sinu eelvaated ja panused oleks ühes alamteemas ning ülejäänud rahva ennustused teises? Huvitav su eelvaateid ja panuseid lugeda ning nii oleks need paremini kättesaadavad.
                    Ma ei oodanud nii suurt osalust - üle 40 inimene. Ühelt poolt jah palju positusi, aga osad inimesed lisavad oma ennustus ejuurde sisu ka, mis tegelikult on eesmärk. Sellised asjad vb töötaks paremini nagu fb, kus postituse/pildi alla saad kommenteerida. Aga mulle meeldib foorumi sihtgrupp ja päris mitu inimest on omale (uue) kasutaja (või varikonto ) teinud just selle ennustusmängu tarbeks. Alati mõtlen kuidas paremini teha ja ettepanekud ja mõtted on väga oodatud!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                      haha kõvadele tiimidele saab panustada Eesti karikas
                      [ATTACH=CONFIG]5373[/ATTACH]
                      Peaaegu kõikide mängude prematchid ka olemas täna.

                      Kommentaar


                        Moded, help?
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Kummaline. Korras nüüd.

                          Kommentaar


                            nonii panustamisässad, Pinnacle on üles pannud sihukese ülesannete kogumiku, vaata kuidas läheb Sul

                            The Pinnacle Puzzle will train you to think logically and develop skills that can be applied to betting. Some of these questions have been used in Pinnacle’s interview process when hiring a new Trader. Are you smart enough to be a Pinnacle Trader? Read on to see if you’ve got what it takes.

                            Kommentaar


                              Olybet on saavutanud täiesti uue taseme. Enam ei ole võimalik Eesti liigale üksikpanuseid teha, vaid minimaalselt tuleb kombineerida 3-mänguline kombo.

                              Kommentaar


                                Uibole leiutati küll ulme handicap

                                Lisatud failid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X