320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et sind jinxitakse rõvedalt lihtsalt.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar




      Kaks noort talendikat neiut tegid kogenenud duublite mängijatele pähe. Harv juhus. SBT-s seda kasutada ei oleks julgenud, kuna Potapova vorm on suht kehva olnud.

      Kommentaar


        Nasfali teemast inspireerituna, kas ja kui palju siin foorumis on veek inimesi, kelle jaoks bettimine on elatusallikaks? Isiklik küsimus, aga tekkis huvi.

        Kommentaar


          Kunagi olin piisavalt deluded, et seda uskuda. Nüüd lihtsalt hobi-meelelahutus-kirg, vahepeal tulus, vahepeal mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Samas SBT17 kunn on ilmselt mängust väljas...
            Kurb jah. Iiri jalka viik lõppes loogiliselt. Mõlemad tiimid vajasid viiki, et oma hooaja eesmärke täita, kuid ahnena pidin koefitsiendi kõrgendamiseks mänge lisama kuna ainult üks panus oli alles.

            Homne tennise offer on päris hea. Äkki suudan Leicesterit teha.

            Kommentaar


              @ j6u1uv4n4 kas tänane Lapko ime jätkub? Gavrilova minu arust oli eile ikka väga õnnetu ja usun Lapkol head sansid

              Kommentaar


                Ei hakanud eelmisi SBT-si läbi lappama, kuid kas see kvartal võis olla üks kesisemaid viimasel ajal või üldse üks kesisemaid esimesi kvartaleid üldse? Telekavaataja, sul vähe lihstam seda statistikat välja võtta?

                Kommentaar


                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Ei hakanud eelmisi SBT-si läbi lappama, kuid kas see kvartal võis olla üks kesisemaid viimasel ajal või üldse üks kesisemaid esimesi kvartaleid üldse? Telekavaataja, sul vähe lihstam seda statistikat välja võtta?
                  Ma võtan viimased 8 turniiri ja 2 parameetrit. Järeldusi võib igaüks ise teha (võrdluses siis 1. kvartalid):

                  SBT18 - 5 inimest üle 100 ühiku, parimal 159
                  SBT17 - 9 inimest üle 100 ühiku, parimal 320
                  SBT16 - 13 inimest üle 100 ühiku, parimal 240
                  SBT15 - 8 inimest üle 100 ühikut, parimal 239
                  SBT14 - 12 inimest üle 100 ühiku, parimal 471
                  SBT13 - 8 inimest üle 100 ühiku, parimal 200
                  SBT12 - 6 inimest üle 100 ühiku, parimal 150
                  SBT11 - 5 inimest üle 100 ühiku, parimal 179
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                    @ j6u1uv4n4 kas tänane Lapko ime jätkub? Gavrilova minu arust oli eile ikka väga õnnetu ja usun Lapkol head sansid
                    Koefitsient on kindlasti liiga suur. KrisPliskova on nii kehvas vormis, et Gavrilova eilne võit väga märkimisväärne ei ole, ning Gavrilova on viimase nädala jooksul nii palju tennist mänginud (3 setiseid mänge) ja lisaks sellele mängis eile hilisõhtust kohtumist. See kõik räägib Lapko kasuks, seega usun et Gavriloval võib kumm tühi olla. Mänguliselt peaks ta muidu Lapkost üle olema.

                    Ma ise võtsin selle panuse + Kasatkina, Sasnovich(Mladenovic kaotanud viimased 18 setti), Vandeweghe ja Cornet.

                    Kommentaar


                      Millalgi peab ju Mlade ka võidu saama ....tõenäosus suureneb kogu aeg, aga pigem jah vist viimane mäng ja siis saab puhkama ära

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
                        Millalgi peab ju Mlade ka võidu saama ....tõenäosus suureneb kogu aeg, aga pigem jah vist viimane mäng ja siis saab puhkama ära
                        Seda küll, kuid mina panustan nii kaua tema vastu kuni ta lõpuks kaotab. Olen tema streak'i juba 5 korda mänginud. Pigem on tõenäoline, et ta hakkab jaanuaris-veebruaris võitma kui uus hooaeg algab. Hetkel paistab, et tema probleem on psühholoogiline. Ma kusjuures arvasin, et ta võidab oma eelmise mängu kuna enne seda mängu andis ta WTA-le intervjuu kus ta tunnistas, et ta on elu kõige sitemas vormis.

                        Kommentaar


                          Bethard sry mitte unibet viimane panus

                          Kommentaar


                            Kõik märgid näitavad, et Sillamäe duubel tuleb täna kõva koosseisuga Raasikule. Võimalik, et eksin muidugi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kõik märgid näitavad, et Sillamäe duubel tuleb täna kõva koosseisuga Raasikule. Võimalik, et eksin muidugi.
                              Arvestades, et kaks duubli kutti on kaartidega väljas, siis juhul kui soovitakse ikka 11 mehega mängida, siis tuleb esindusmeeskonnast mängijaid võtta jah. Teine küsimus on muidugi Sillamäe olukord, kus tõusta ega langeda pole kuskile ning üleüldine olukord klubis. Aga võib eeldada nimeliselt päris tugevat satsi jah.

                              Kommentaar


                                Mladenovic pääses kümnenda järjestikuse kaotusega top 10-sse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X