320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SBT vol. 3 (2014/2015 hooaja viimane)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd kommenteerin veidi pikemalt SBT vol.3.

    1. Aitäh kõigile osavõtjatele ning õnnitlused kõikidele võitjatele. Eriti tahaksin välja tuua kasutaja mazz'i, kellel alati raha piisavalt palju ette kantud, valmis osalema, on reeglitega tuttav ning panused korrektselt esitatud.
    Ka kasutajatel Svenniid ning j6u1uv4n4 on alati eelnevalt raha üle kantud. See ei tähenda, et teised, kes ka kokkulepitud ajaks kannavad milleski halvemad oleks, lihtsalt mulle meeldib, kui inimene mõtleb sellele eelnevalt. Antud küsimus seisneb palju minu mugavuses ning seepärast ma teatud inimesi ka välja toon.

    2. j6u1uv4n4 võitis rekordilise skooriga selle turniiri. Sisuliselt suutis inimene 16 päevaga oma rahasummat kolmekordistada. Suurepärane tulemus, mis oleks võinud ju samahästi ka mitte juhtuda, kui poleks seda teate küll mida. Ise ma lootsin, et football2u ja j6u1uv4n4 vahel tekib tipus tihedam rebimine, kuid football2u kukkus suht kiiresti alla ja seepärast sai liider end kogu turniiri vältel suhteliselt mugavalt tunda. Jah lõpus oleks võinud igaüks meist (EgoTrip, mazz, mina) ka vabanki peale minna ning mingi kolmese koefiga liidriks tõusta. Samas nagu EgoTripi näide näitas, ei pruugi see alati õnnestuda + ei teadnud me, kuidas pesapall lõppe + polnud enam suurt valikut.

    3. Seekord, et pääseda esikolmikusse, pidi mingi 47%-lises plussis olema. See näitab esikolmiku kvaliteeti ja noh teatud õnne ka lõpus.

    4. Jah, see turniir kogus kokkuvõttes cirka 5000 vaatamist vähem kui eelmine. Selle peamised põhjused on minu meelest: a) osalejate arv oli väiksem b) sisuliselt võidu peale võitlust ei tekkinudki seekord. Ainuke intriig oli selles, kes esikolmikust välja jääb. Me kõik teadsime, et lõpuspurt otsustab selle ning lõpus oli EgoTrip otsustanud suurema panuse ja koefitsendi valida. Mina valisin minimaalse, et sinna esikolmikusse lihtsalt pääseda. c) võib-olla see teine turniir oligi tähelepanu ja uudishimu keskpunktis. Pärast OK esimest turniiri huvi kasvas ja inimesed jälgisid seda rohkem. Kolmanda turna ajal olid kõrvalpealtvaatajad juba rohkem ükskõiksemad. d) No võib-olla see pealkiri ka mängis rolli, kuigi ma ise ei usu seda.

    5. Mida toob tulevik? Kindlasti mina jätkan järgmisest hooajast. Ligikaudne aeg on ilmselt Augusti teine pool (et lõppeks enne septembri koondisemänge). See, kui paljud jätkavad, näitab aeg. Kõiki ideid ja pakkumusi võib alati siia või mulle privasse postitada. Seekord jäi mulle ka 9 eurot lohutustasu. Loodan, et see kedagi ei vihasta.
    Ootan kõiki hooajal 2015/2016 osalema ning loomulikult tavapärane panustamine jätkub.

    Head suve kõigile.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ideepoolest võiks mingi Copa America special turniiri võiks ka vast teha.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Varasemalt on olnud rohkem panuste lahtiseletamist, see näiteks on mind pannud antud teemat ning ka varasemat televaataja juttu lugema.
        Arusaadav, et palju panuseid, aega vähe, aga äkki on see üks põhjus vähemate klikkide taga.

        Kommentaar


          Ma ka arvan, et vähesem huvi ei ole tingitud mitte teema nimest vaid sisust. Miks peaks kedagi väga huvitama, kes(lugeja jaoks võõras inimene) mingi panuse teeb. Huvitav on lugeda, kui panusel on sisu(seletus, miks?)

          Kommentaar


            Eks ta natuke ole see asi, et kuidas üks ja teine osaleja seda turniiri võtab. Üks võtab seda kui võistlust mis on ühtlasi ka tippide jagamine teistele huvilisetele, teine osaleb sellel võistlusel ainult nö iseenda jaoks ja võibolla üldse katsetab mingisuguseid uusi süsteeme jne.
            Leian, et see kõik on okei. Ja ka see on okei kui teised ei nõustu minuga.

            Üks asi mis paneks osalejat rohkem läbi mõtlema ja enda panuseid analüüsima oleks kindlasti see kui panuseid saaks teha nt max 2 päevas või mingi sellise limiidiga. Oleks vähem kirju ja ehk ka pealtvaatajatele parem. Kui juba toodi huvilsied jutuks siis eks nende jaoks on tähtis teada, et panustaja võtab oma panuseid tõsiselt.
            Just my opinion. Osalejana olin turniiridega igatahes rahul!
            Ja palju õnne j6u1uv4n4-le (selle nime pidi copyma ) ka, väga hästi panid!

            Kommentaar

            Working...
            X