Vaata hääletusi tulemusi: Immigratsioon - Poolt või vastu?!

Hääletajad
128. Sa ei tohi hääletada
  • Austan sõjas langenud esivanemaid, kes võitlesid meid vabaks.Seisan puhta eestlase eest!

62 48,44%
  • 1000 kõrgelt haritud murjamit ei teeks kellelegi liiga - intelligentse multi kulti eest!

55 42,97%
  • Tehke piirid vabaks ja laseke kõik siia. Las iga homo ise otsustab kuhu oma pesa teeb!

11 8,59%
Lehekülg 131, kokku 133 EsimeneEsimene ... 3181121127128129130131132133 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 601 kuni 2 620, kokku 2652
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ja kaua moslemid on Euroopas olnud?
    Viitasin visuaalile ning sinna juurde lisatud mõttele, et mõistlik on vast luubi alla võtta viimane dekaad ning seda analüüsida.

Kaua Trump on olnud USA President - ausalt, ei huvita, sest ma ei leia sel erilist tähtsust olevat. See võib sinule tulla üllatusena, kuid minu jaoks on ka kõige suurem väärakas (noh, näiteks Manu fänn - nali, panimõmm) inimene. Inimestel on väga palju ühiseid jooni (veritsevad, surevad, tunnevad, vulva, peenis jne.), kuid ka palju erinevaid omadusi (haistmine, tunnetus, mõistmine, arusaamine jne) ning võimatu on kõigest aru saada. Küll aga on võimalik mõista...ka pedofiili. Küsimus on - kas sa suudad mõista? Mõistmiseks on äärmiselt oluline austus...ja seda napib ühiskonnas. Tavaks on saanud, et selle tõusmisele aitab kaasa sõda - tead, ma pole selle suurim fänn.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

Ja sa räägid natsidest ja kommaritest Itaalias ja Saksamaal. Mis seal Suurbritannias toimus muidu? Mingi teema iirlastega oli vist vä?
    Suudad sa peale Breiviku veel midagi välja tuua? Gallacher selgitas ETA/IRA tagamaid ka veits paremini ning viimase 15+ aasta jooksul ei ole nad ju väga midagi teinud, erinevalt moslemitest (Nice, Pariis, Pariis 2, Berliin, Londonis x2, Manchester on esimesed mis pähe tulevad).
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s_in_June_2017 - ei ole ainult Euroopa aga kas torkab midagi silma ideoloogia osas? Natuke ebaproportsionaalne ju.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Lükkaks Venemaa ka sinna graafikule, siis ilmselt numbrid pea kahekordistuks viimase 20 aasta lõikes.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

kas juuni lõpuks peavad Ida-Euroopa riigid Poola-Ungari-Tsehhi-Slovaki tõmbama saba jalge vahele ja Brüsseli härrade käskudele alluma? ehk hakkama oma maale immigrante tassima ...
    no saame näha... huvitav kuidas impeeriumi valitsejad hakkavad mittekuulekaid liiduvabariike korrale kutsuma , suuri trahve määrates on neil ju targem üldse lahkuda, seda aga ei saa ju impeeriumi-juhtide võimuahnus lasta ometi juhtuda
    ning kas tõesti eesistuja Eesti politikaanid hakkavad kunagisi Ida-Euroopa saatusekaaslasi korrale kutsuma - no olge ometi kuulekad, täitke ometi käsku ???
    kindlasti pole nendes sellist orjameelsust, oma maa ja oma rahva huvid ning turvalisus ikka ennekõike

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Suudad sa peale Breiviku veel midagi välja tuua? Gallacher selgitas ETA/IRA tagamaid ka veits paremini ning viimase 15+ aasta jooksul ei ole nad ju väga midagi teinud, erinevalt moslemitest (Nice, Pariis, Pariis 2, Berliin, Londonis x2, Manchester on esimesed mis pähe tulevad).
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s_in_June_2017 - ei ole ainult Euroopa aga kas torkab midagi silma ideoloogia osas? Natuke ebaproportsionaalne ju.
    Ma lisaks siis veel Madridi metrooplahvatuse 2004 ja Londoni ühistranspordi rünnakud 2005. Et viisakalt öeldes - sööge s**ta jaanalinnud.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Messi...The never ending legend!

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

http://tv.delfi.ee/saated/minidok/do...eb?id=79141958

See on ikka uskumatu ülbitsemine. Kuni selleni välja, et meie (Eesti?) oleme neid koloniseerinud ja peaks nüüd üleval pidama.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Ei viitsinud päris lõpuni vaadata, aga jutt oli ikka, et Eesti ametnik oli öelnud, et Prantsusmaa teid koloniseeris ja nemad võivad teid üleval pidada, nahh te siia ronite?

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Ei viitsinud päris lõpuni vaadata, aga jutt oli ikka, et Eesti ametnik oli öelnud, et Prantsusmaa teid koloniseeris ja nemad võivad teid üleval pidada, nahh te siia ronite?
    Pärast poole tuli ka midagi sellist, et "nemad meid koloniseerisid ja meie maal toimuv on nende süü ning nüüd nad kohtlevad meid sedasi" vms.

Aga see ametnik oli tõlk.
    BVB - Pärnu

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

eee, lubage kahelda selles ilusas jutus.
    Mulle tulevad pigem meelde uudised, kus on öeldud, et paljud ei oska isegi oma emakeeles lugeda ega kirjutada. Soomlaste uuringu kohaselt on turvapaiga taotlejatest selliseid koguni viiendik ning alla 10% oskavad inglise keelt mingil määral.
    Joga Bonito!!!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

http://www.youtube.com/watch?v=HuokZwvgPS0&t=0m32s

Kuidas sattus rootslane juhtima EU uue migratsioonipoliitika üle? On sealt üldse häid näiteid tuua siis? See jutt on küll kergelt hirmutav.

Näide ka miks ma nii mõtlen: Elan Helsinki kesklinnas. Tegin eile paar piljardimängu ühe mustanahalise tüübiga, kellega olen vahest baaris käinud. Jutt jookseb tal hästi ja wingmanina suht norm, nimeks Antonio. Piljardis selgus, et oi maksta ta küll ei taha ja mina peaksin maksma. ja üldsegi miks ma talle ölut ei osta, et kas ma olen mingi halb söber. Kui uurisin, et miks selline seis, siis tuli jutt et aga oi, ma käin ju tööl miks ma ei vöiks maksta. Aga miks tema ei tööta siis? A ei miks ta peaks, toetusrahad ja korter pakutakse linna poolt tasuta. Ja miks tema peaks üldse millegi eest tasuma, teised peaksid. Kui mainisin, et jebisin omale vahepeal möned euro 2020 piletid mis ootavad oma aega, siis uuris kohe et miks ma talle pileteid ei anna. Vabse suhtumine. Kusjuures ilusaid riideid jaksab osta ja veel palju reisida ka. Pidevalt kuskil ära. Kui mainisin, et käisin vahepeal Rovaniemis, siis ütles kohe, et ai väga rassistlik koht, ühtegi musta pole . Ja vana elab väga nooblis kohas kesklinnas, uues korteris mere ääres. Täpselt sama kant nagu need uued kallid korterid seal kalamajas noblessneris. Tüübil mönus 2 toaline.Hinnad algavad seal alates 300k esimese korruse 30 ruuduse eest.

Soome teebki sellesmöttes muidugi kavalalt, et paigutab need asüülitaotlejad üle linna laiali, et päris ghettot ei tekiks nagu Rootsis. See aga tähendab, et kallis piirkonnas peredega kortermajas saab tasuta linna poolt korteri mingi lambi vend afganistanist. Niipalju vöin öelda küll, et ega soomlased kuigi önnelikud ei ole selle üle, kui nemad peavad vähemalt 4-5 kilo kuus grindima, et 300-400k korteri ostuks laenu saada, mida enamus nagunii ei saa, aga mingi Gambia vend kes süsteemi sisse bluffis ja pargis weedi müüb saab elamise üldse tasuta. Ja selliseid on palju. Kusjuures mo enda majas ka, aga need siin 3 tibi Iraanist, kes pidevalt aias suitsu teevad, ölut joovad ja mussi kuulavad, niiet ei kurda
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    http://www.youtube.com/watch?v=HuokZwvgPS0&t=0m32s

Kuidas sattus rootslane juhtima EU uue migratsioonipoliitika üle? On sealt üldse häid näiteid tuua siis? See jutt on küll kergelt hirmutav.

Näide ka miks ma nii mõtlen: Elan Helsinki kesklinnas. Tegin eile paar piljardimängu ühe mustanahalise tüübiga, kellega olen vahest baaris käinud. Jutt jookseb tal hästi ja wingmanina suht norm. Piljardis selgus, et oi maksta ta küll ei taha ja mina peaksin maksma. ja üldsegi miks ma talle ölut ei osta, et kas ma olen mingi halb söber. Kui uurisin, et miks selline seis, siis tuli jutt et aga oi, ma käin ju tööl miks ma ei vöiks maksta. Aga miks tema ei tööta siis? A ei miks ta peaks, toetusrahad ja korter pakutakse linna poolt tasuta. Ja miks tema peaks üldse millegi eest tasuma, teised peaksid. Kui mainisin, et jebisin omale vahepeal möned euro 2020 piletid mis ootavad oma aega, siis uuris kohe et miks ma talle pileteid ei anna. Vabse suhtumine. Kusjuures ilusaid riideid jaksab osta ja veel palju reisida ka. Pidevalt kuskil ära. Kui mainisin, et käisin vahepeal Rovaniemis, siis ütles kohe, et ai väga rassistlik koht, ühtegi musta pole . Ja vana elab väga nooblis kohas kesklinnas, uues korteris mere ääres. Täpselt sama kant nagu need uued kallid korterid seal kalamajas noblessneris. Hinnad algavad seal alates 300k 30 ruuduse eest.

Soome teebki sellesmöttes muidugi kavalalt, et paigutab need asüülitaotlejad üle linna laiali, et päris ghettot ei tekiks nagu Rootsis. See aga tähendab, et kallis piirkonnas peredega kortermajas saab tasuta linna poolt korteri mingi lambi vend afganistanist. Niipalju vöin öelda küll, et ega soomlased kuigi önnelikud ei ole selle üle, kui nemad peavad 4-5 kilo kuus teenima, et 300-400k korteri ostuks laeu saada, aga mingi Gambia vend kes süsteemi sisse bluffis ja pargis weedi müüb saab elamise tasuta. Ja selliseid on palju. Kusjuures mo enda majas ka, aga need siin 3 tibi Iraanist, kes pidevalt aias suitsu teevad ja ölut joovad, niiet ei kurda
    Väga kahtlen, et neile antakse kesklinna või üldse uues majas korterit. Üldjuhul sellistes elavad ikka need, kes saavad korterit ise üürida või osta, kuna käivad tööl. Sinu see piljardi jutt tundub rohkem väljamõeldisena.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Linnavalitsustel ja maavalitsustel on päris palju kinnisvara, seega võib olla, et mõni õnnelik saab endale kõva korteri, kuid see on pigem erand. Tore muidu, et kaala avastab multikultit, aga siiani läbi mustade prillide.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Väga kahtlen, et neile antakse kesklinna või üldse uues majas korterit. Üldjuhul sellistes elavad ikka need, kes saavad korterit ise üürida või osta, kuna käivad tööl. Sinu see piljardi jutt tundub rohkem väljamõeldisena.
    Nalja teed v? Antakse. Linnakorterid on igalpool, ka uutes majades. Imestasin ise ka, et misasja, aga mul Soome pruut töötab pangas tegeleb eluaseme laenudega, ta teab vähe paremini. aga Ma vöin sulle lingi ka välja uurida kuskilt, aga praegu ei viitsi. Vöid ise ka muidu taodelda seda linnakorterit, aga saada see on päris lootusetu. Mida lootusetum vend oled, seda tõenäolisemalt saad. Ja see piljardi jutt on täiesti tõsi. ma vöin sulle tüübi numbri anda ja google logi näidata kui üldse ei usu
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Tore muidu, et kaala avastab multikultit, aga siiani läbi mustade prillide.
    See väide kuidagi ei päde, sest ma olen 3a. elanud piirkonnas, kus on väga kirju seltskond ja mul on palju sõpru erinevatest kultuuridest. Aga kui sa juba Rootsit kaitsma asusid, siis vasta minu esimesele küsimusele ja too mulle näide, kuidas Rootsi immigratsioonipoliitika on önnestunud?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Sinu see piljardi jutt tundub rohkem väljamõeldisena.
    https://i.imgur.com/T84hexe.jpg

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    See väide kuidagi ei päde, sest ma olen 3a. elanud piirkonnas, kus on väga kirju seltskond ja mul on palju sõpru erinevatest kultuuridest. Aga kui sa juba Rootsit kaitsma asusid, siis vasta minu esimesele küsimusele ja too mulle näide, kuidas Rootsi immigratsioonipoliitika on önnestunud?
    Läbi mustade prillide all mõtlesin ma seda, et sa oled päris palju teinud immigratsiooni teemalisi postitusi, ning mitte ükski nendest ei ole olnud positiivses valguses, ehk siis on kaks varianti: sa kas oled lähtökohtaisesti negatiivse hoiakuga või siis sul on ainult negatiivsed kogemused olnud. Kui see viimane, siis soovitan oma tutvusringkonna üle vaadata.

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Väga kahtlen, et neile antakse kesklinna või üldse uues majas korterit.

Eestis on nii, et üüriturg on erakätes ja munitsipaalkorterid pigem mingi nali,
    aga mujal maailmas on rohkem variatsioone

https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post1979237
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Eestis on nii, et üüriturg on erakätes ja munitsipaalkorterid pigem mingi nali,
    aga mujal maailmas on rohkem variatsioone

https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post1979237
    PS. Ma olen kursis Soome üürituruga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud