Vaata hääletusi tulemusi: Immigratsioon - Poolt või vastu?!

Hääletajad
128. Sa ei tohi hääletada
  • Austan sõjas langenud esivanemaid, kes võitlesid meid vabaks.Seisan puhta eestlase eest!

62 48,44%
  • 1000 kõrgelt haritud murjamit ei teeks kellelegi liiga - intelligentse multi kulti eest!

55 42,97%
  • Tehke piirid vabaks ja laseke kõik siia. Las iga homo ise otsustab kuhu oma pesa teeb!

11 8,59%
Lehekülg 132, kokku 133 EsimeneEsimene ... 3282122128129130131132133 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 621 kuni 2 640, kokku 2652
    Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Läbi mustade prillide all mõtlesin ma seda, et sa oled päris palju teinud immigratsiooni teemalisi postitusi, ning mitte ükski nendest ei ole olnud positiivses valguses, ehk siis on kaks varianti: sa kas oled lähtökohtaisesti negatiivse hoiakuga või siis sul on ainult negatiivsed kogemused olnud. Kui see viimane, siis soovitan oma tutvusringkonna üle vaadata.
    Muud postitused kõrvale jättes, siis küsimus on ju hea? Rootsi on nii masendavalt läbi kukkunud, et lausa endalgi kurb. Ja ma olen pigem liberast piider EKRE fännide arust ehk pole "mustaheiter" vms.

See on ju loogiline miks seda lihtrahva elu halvemaks tegevat poliitikat tehakse, easy money riigile.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Muud postitused kõrvale jättes, siis küsimus on ju hea? Rootsi on nii masendavalt läbi kukkunud, et lausa endalgi kurb. Ja ma olen pigem liberast piider EKRE fännide arust ehk pole "mustaheiter" vms.

See on ju loogiline miks seda lihtrahva elu halvemaks tegevat poliitikat tehakse, easy money riigile.
    Eestis, Soomes või Norras elavale inimesele on Rootsi immigratsioonipoliitika ju hea. Vabatahtlik katsejänes on olemas.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Eestis, Soomes või Norras elavale inimesele on Rootsi immigratsioonipoliitika ju hea. Vabatahtlik katsejänes on olemas.
    Pigem halb, sest kuningat pole veel maha lasknud keegi. Saab rõõmsalt rääkida kui tore kõik on ja mugavalt selle ära unustada, et üks linn sõna otseses mõttes põleb.
    Je suis Nasfal

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Pigem halb, sest kuningat pole veel maha lasknud keegi. Saab rõõmsalt rääkida kui tore kõik on ja mugavalt selle ära unustada, et üks linn sõna otseses mõttes põleb.
    Milline linn see neil põleb sõna otses mõttes?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Milline linn see neil põleb sõna otses mõttes?
    Kuidas sa siis ei tea seda? Terve internet täis seda. Ainult meie roosast lägast läbi imbunud sotsoravad ei kirjuta seda kuna saavad Soroselt raha, et maha vaikida see ja viia läbi hiiliv islamismi ülevõtt euroopas. Mõtle oma peaga ka mees.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Mõtle oma peaga ka mees.
    Või loe Telegrami. Neile, kes ei tea, siis siin pilt põlevast Malmöst.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ma olen Malmös viimase aasta jooksul 2 korda käinud. Väga rahulik ja vaikne linn. Mustanahalisi nägin vähem kui Tallinnas. Trippisin väga palju elektritõuksiga ringi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Halloo , kõik vihkajatest inimõiguslased , võrdõiguslased , feministid jne.
    Go Trump ! Ehitage see müür ! Eestile piirile ka !

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Kummale? Läti piirile? Või venku? Või hoopis merepiirile müür Soome ja Rootsiga, et meie immigrandid sinna ei pääseks?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

kas kõik, kes keelduvad kaasa määgimast meinstriimile ja peavoolule - koonduslaagrisse ?
    GULAG , Magadan , Norilsk , Vorkuta , tiibetlased , uiguurid ...

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mis värk on, et tühikud enne komasid ilmestavad alati just sääraseid tekste?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

ooo ... Suur Kantseliit ... ooo
    mis järgmiseks ? kultuurisõda ja hungveipingid ?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mulle tundub, et me oleme erinevatel lainepikkustel hetkel ja ma ei saa mitte midagi aru.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Ma ei jaga teie vaateid , aga olen valmis surema et te saaksite neid välja öelda ?
    Teie puhul - kehtib see ka EKRE , Helmede , Tiit Madissoni puhul ?
    Või on see ainult sõnakõlks , kahepalgelisus , silmakirjalikkus , põhimõttelagedus ?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Püüdes mõista, kuidas ma sellesse vestlusesse praegu üldse sattusin, ei taba ma
    kas need küsimused(?) on suunatud minule või? Aga loomulikult ma usun, et põhiõigused on universaalsed ja seega kehtivad kõikidele: pededele, neegritele ja ka jobudele.

Samas, eelduseks on, et nemad usuvad ja järgivad sama põhimõtet.

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Siit saaks korraliku teatritüki. Loo alguses räägivad kaks tüüpi normaalselt jalkast, aga netis neile söödetav polariseeriv info viib olukorrani, kus üks sell räuskab katkematult hungveipingidest ja teine ei saa üldse enam aru, mis maailmas ta on.

Inspiratsiooni andis Netflixi “The Social Dilemma”.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Läbi mustade prillide all mõtlesin ma seda, et sa oled päris palju teinud immigratsiooni teemalisi postitusi, ning mitte ükski nendest ei ole olnud positiivses valguses, ehk siis on kaks varianti: sa kas oled lähtökohtaisesti negatiivse hoiakuga või siis sul on ainult negatiivsed kogemused olnud. Kui see viimane, siis soovitan oma tutvusringkonna üle vaadata.
    Aga miks on nii, et kui tuua esile natuke kriitilist statistikat immigratsiooni teemal, siis see isik tehakse kiirelt naerualuseks, vandenöuteoreetikuks, tembeldatakse EKRE trolliks või misiganes säärane viis. Ja selline summutamine toimib pea igalpool avalikes aruteludes. Miks see nii on, ma ei tea.

Ühe vöi teise inimese tutvusringkond ei ole kaugeltki piisav sample, mille pealt teha järeldusi kogu immigratsioonipoliitika suhtes. Kui sa tahad kaitsta arvamust, et EU immigratsioonipoliitika on önnestunud, sisse tuleks tuua rohkem migrante ja "põgenikke", neid köiki tuleks aidata ja see köik on pikemas perspektiivis Eurooplastele kasulik, siis lase käia. Näita mulle mingit asjalikku infot, mis seda seisukohta kaitseb, ma tahaksin ka kuulda ja näha, vöibolla ma olen töesti midagi suurt kahe silma vahele jätnud ja aeg oleks silmad avada?
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Rootsi immigratsioonipoliitikat saab pidada õnnestunuks, sest see on ehe näide naaberriikidele, kuidas mitte teha? Kas see möte juba ei vihja, et Rootsi on sellega ebaõnnestunud
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma olen Malmös viimase aasta jooksul 2 korda käinud. Väga rahulik ja vaikne linn. Mustanahalisi nägin vähem kui Tallinnas. Trippisin väga palju elektritõuksiga ringi.
    Malmö: https://www.numbeo.com/crime/in/Malmo
    Tallinn: https://www.numbeo.com/crime/in/Tallinn
    Isegi siit näed vähemalt kolmekordset vahet. Malmös on kümneid pommiplahvatusi aastas. Millal Tallinnas viimati pommi plahvatas?

Alles möni nädal tagasi oli pilt selline: https://www.youtube.com/watch?v=_uGVOr-TM1E
    Siuke hea rahulik paik kus töuksiga ringi lasta

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Malmö: https://www.numbeo.com/crime/in/Malmo
    Tallinn: https://www.numbeo.com/crime/in/Tallinn
    Isegi siit näed vähemalt kolmekordset vahet. Malmös on kümneid pommiplahvatusi aastas. Millal Tallinnas viimati pommi plahvatas?

Alles möni nädal tagasi oli pilt selline: https://www.youtube.com/watch?v=_uGVOr-TM1E
    Siuke hea rahulik paik kus töuksiga ringi lasta
    Pommid ja plahvatused on pigem seotud Balkanilt 60-70ndatel saabunud organiseeritud kuritegevusega, mis muidugi on osa immigratsioonipoliitikast aga suuresti läheb ka jõustruktuuride kapsaaeda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud