320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Mõtle oma peaga ka mees.
    Või loe Telegrami. Neile, kes ei tea, siis siin pilt põlevast Malmöst.

    20 LEGEND

    Kommentaar


      Ma olen Malmös viimase aasta jooksul 2 korda käinud. Väga rahulik ja vaikne linn. Mustanahalisi nägin vähem kui Tallinnas. Trippisin väga palju elektritõuksiga ringi.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Halloo , kõik vihkajatest inimõiguslased , võrdõiguslased , feministid jne.
        Go Trump ! Ehitage see müür ! Eestile piirile ka !

        Kommentaar


          Kummale? Läti piirile? Või venku? Või hoopis merepiirile müür Soome ja Rootsiga, et meie immigrandid sinna ei pääseks?

          Kommentaar


            kas kõik, kes keelduvad kaasa määgimast meinstriimile ja peavoolule - koonduslaagrisse ?
            GULAG , Magadan , Norilsk , Vorkuta , tiibetlased , uiguurid ...

            Kommentaar


              Mis värk on, et tühikud enne komasid ilmestavad alati just sääraseid tekste?

              Kommentaar


                ooo ... Suur Kantseliit ... ooo
                mis järgmiseks ? kultuurisõda ja hungveipingid ?

                Kommentaar


                  Mulle tundub, et me oleme erinevatel lainepikkustel hetkel ja ma ei saa mitte midagi aru.

                  Kommentaar


                    Ma ei jaga teie vaateid , aga olen valmis surema et te saaksite neid välja öelda ?
                    Teie puhul - kehtib see ka EKRE , Helmede , Tiit Madissoni puhul ?
                    Või on see ainult sõnakõlks , kahepalgelisus , silmakirjalikkus , põhimõttelagedus ?

                    Kommentaar


                      Püüdes mõista, kuidas ma sellesse vestlusesse praegu üldse sattusin, ei taba ma
                      kas need küsimused(?) on suunatud minule või? Aga loomulikult ma usun, et põhiõigused on universaalsed ja seega kehtivad kõikidele: pededele, neegritele ja ka jobudele.

                      Samas, eelduseks on, et nemad usuvad ja järgivad sama põhimõtet.

                      Kommentaar


                        Siit saaks korraliku teatritüki. Loo alguses räägivad kaks tüüpi normaalselt jalkast, aga netis neile söödetav polariseeriv info viib olukorrani, kus üks sell räuskab katkematult hungveipingidest ja teine ei saa üldse enam aru, mis maailmas ta on.

                        Inspiratsiooni andis Netflixi “The Social Dilemma”.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Läbi mustade prillide all mõtlesin ma seda, et sa oled päris palju teinud immigratsiooni teemalisi postitusi, ning mitte ükski nendest ei ole olnud positiivses valguses, ehk siis on kaks varianti: sa kas oled lähtökohtaisesti negatiivse hoiakuga või siis sul on ainult negatiivsed kogemused olnud. Kui see viimane, siis soovitan oma tutvusringkonna üle vaadata.
                          Aga miks on nii, et kui tuua esile natuke kriitilist statistikat immigratsiooni teemal, siis see isik tehakse kiirelt naerualuseks, vandenöuteoreetikuks, tembeldatakse EKRE trolliks või misiganes säärane viis. Ja selline summutamine toimib pea igalpool avalikes aruteludes. Miks see nii on, ma ei tea.

                          Ühe vöi teise inimese tutvusringkond ei ole kaugeltki piisav sample, mille pealt teha järeldusi kogu immigratsioonipoliitika suhtes. Kui sa tahad kaitsta arvamust, et EU immigratsioonipoliitika on önnestunud, sisse tuleks tuua rohkem migrante ja "põgenikke", neid köiki tuleks aidata ja see köik on pikemas perspektiivis Eurooplastele kasulik, siis lase käia. Näita mulle mingit asjalikku infot, mis seda seisukohta kaitseb, ma tahaksin ka kuulda ja näha, vöibolla ma olen töesti midagi suurt kahe silma vahele jätnud ja aeg oleks silmad avada?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Eestis, Soomes või Norras elavale inimesele on Rootsi immigratsioonipoliitika ju hea. Vabatahtlik katsejänes on olemas.
                            Rootsi immigratsioonipoliitikat saab pidada õnnestunuks, sest see on ehe näide naaberriikidele, kuidas mitte teha? Kas see möte juba ei vihja, et Rootsi on sellega ebaõnnestunud
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ma olen Malmös viimase aasta jooksul 2 korda käinud. Väga rahulik ja vaikne linn. Mustanahalisi nägin vähem kui Tallinnas. Trippisin väga palju elektritõuksiga ringi.
                              Malmö: https://www.numbeo.com/crime/in/Malmo
                              Tallinn: https://www.numbeo.com/crime/in/Tallinn
                              Isegi siit näed vähemalt kolmekordset vahet. Malmös on kümneid pommiplahvatusi aastas. Millal Tallinnas viimati pommi plahvatas?


                              Alles möni nädal tagasi oli pilt selline: https://www.youtube.com/watch?v=_uGVOr-TM1E
                              Siuke hea rahulik paik kus töuksiga ringi lasta
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Malmö: https://www.numbeo.com/crime/in/Malmo
                                Tallinn: https://www.numbeo.com/crime/in/Tallinn
                                Isegi siit näed vähemalt kolmekordset vahet. Malmös on kümneid pommiplahvatusi aastas. Millal Tallinnas viimati pommi plahvatas?


                                Alles möni nädal tagasi oli pilt selline: https://www.youtube.com/watch?v=_uGVOr-TM1E
                                Siuke hea rahulik paik kus töuksiga ringi lasta
                                Pommid ja plahvatused on pigem seotud Balkanilt 60-70ndatel saabunud organiseeritud kuritegevusega, mis muidugi on osa immigratsioonipoliitikast aga suuresti läheb ka jõustruktuuride kapsaaeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X