320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Soomes olid veel paar aastat tagasi kõige ebaproportsionaalsemalt kuritegelikud eestlased ja venelased. Neile järgnesid juba kõiksugu somaallased, iraaklased ja muud tegelased.
    Ahsoo. Mismoodi sommid eestlaste ja venelaste integreerumisega feilinud on siis?

    Sinu statistika lugemise loogika järgi oleks kõige kuritegelikum rahvas EU`s sakslased ja kümnetes kordades väiksem Maltal. Tegelikkuses on eestlased, venelased ja sommid registreeritud kuritegude järgi Soomes köik enam vähem samal pulgal.

    Pulliilt muidugi ignod ülejäänud teksti.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Kognitiivse dissonantsi öpikunäide



      ajakirjanik 1: "Oot, aga miks me pagulastest järsku sitasti kirjutame, nad ju majanduse aluseks, mingi Mart Helme oled v"
      ajakirjanik 2: "Ei saa praegu, sest siis me ju toetaks Lukat na"
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Kognitiivse dissonantsi öpikunäide



        ajakirjanik 1: "Oot, aga miks me pagulastest järsku sitasti kirjutame, nad ju majanduse aluseks, mingi Mart Helme oled v"
        ajakirjanik 2: "Aga siis me ju toetaks Lukat na"
        Sa teed pidevalt vea, arvates, et kõikide ühes väljaandes töötavate ajakirjanike maailmavaade peaks identne olema. Kuskil Suurbritannia tabloidis see ehk nii ongi(kuigi ka seal ei pruugi need inimesed reaalselt päris nii arvata, aga kogu väljaande ülesehitus on lihtsalt selline, et lugusid tuleb kirjutada ühest perspektiivist - olgu see siis üle võlli parem- või vasakpoolne, vahet pole), aga Eestis kindlasti mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Sa teed pidevalt vea, arvates, et kõikide ühes väljaandes töötavate ajakirjanike maailmavaade peaks identne olema. Kuskil Suurbritannia tabloidis see ehk nii ongi(kuigi ka seal ei pruugi need inimesed reaalselt päris nii arvata, aga kogu väljaande ülesehitus on lihtsalt selline, et lugusid tuleb kirjutada ühest perspektiivist - olgu see siis üle võlli parem- või vasakpoolne, vahet pole), aga Eestis kindlasti mitte.
          No otsi mulle möni positiivne artikkel Helmest vöi Orbanist

          Vöin kihla vedada, et kui Luka siit vahelt välja jätta ollakse jälle pagulaste poolel
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Sa teed pidevalt vea, arvates, et kõikide ühes väljaandes töötavate ajakirjanike maailmavaade peaks identne olema. Kuskil Suurbritannia tabloidis see ehk nii ongi(kuigi ka seal ei pruugi need inimesed reaalselt päris nii arvata, aga kogu väljaande ülesehitus on lihtsalt selline, et lugusid tuleb kirjutada ühest perspektiivist - olgu see siis üle võlli parem- või vasakpoolne, vahet pole), aga Eestis kindlasti mitte.
            Ma usun, et mingitel perioodidel see ajakirjanike ja erinevate uudisteportaalide kallutatus meil siin on ikka suurem probleem kui Inglismaal.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma usun, et mingitel perioodidel see ajakirjanike ja erinevate uudisteportaalide kallutatus meil siin on ikka suurem probleem kui Inglismaal.
              Ma sellise väite peale ei oskagi midagi öelda. Kui sa ainult BBC-d või mõningaste mööndustega The Timesi loed, siis ehk pole nii loll väide, aga muidu ikka päris WTF.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ma sellise väite peale ei oskagi midagi öelda. Kui sa ainult BBC-d või mõningaste mööndustega The Timesi loed, siis ehk pole nii loll väide, aga muidu ikka päris WTF.
                Sa ei ole neutraalne hindamaks seega ma annan sulle hetkel selle wtf'tamise andeks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Sa ei ole neutraalne hindamaks seega ma annan sulle hetkel selle wtf'tamise andeks
                  Sa eksid lihtsalt. Briti tabloidid on ikka väga äärde teadlikult. Ehk seal minnakse täiega teatud segmenti püüdma, kuna turg on suur. Eestis sellist vabadust päris teha pole, vaid pead üritama võimalikult kõigi lugejateni jõuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sa ei ole neutraalne hindamaks seega ma annan sulle hetkel selle wtf'tamise andeks
                    No selleks peab ikka päris kõrgelt kukkunud olema, et EPLi - kus töötavad koos Käämer ja Paris - või Postimeest - kus töötavad koos Ehala ja [sisesta mõne selgelt liberaalse maailmavaatega Postimehe ajakirjaniku nimi] - hakata Briti tabloididega või isegi The Telegraphi ja The Guardianiga võrdlema. Soovitan kasvõi eelnevalt mainitud kahe UK väljaande sisuga tutvuda, siis ehk mõistad paremini.

                    e: Ning, jah, Mõnu tõi täpselt samal hetkel välja ka põhjuse, miks see nii on. Vaata ka: Objektiivi, Vikerkaare jne. lugejanumbrid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      No selleks peab ikka päris kõrgelt kukkunud olema, et EPLi - kus töötavad koos Käämer ja Paris - või Postimeest - kus töötavad koos Ehala ja [sisesta mõne selgelt liberaalse maailmavaatega Postimehe ajakirjaniku nimi] - hakata Briti tabloididega või isegi The Telegraphi ja The Guardianiga võrdlema. Soovitan kasvõi eelnevalt mainitud kahe UK väljaande sisuga tutvuda, siis ehk mõistad paremini.

                      e: Ning, jah, Mõnu tõi täpselt samal hetkel välja ka põhjuse, miks see nii on. Vaata ka: Objektiivi, Vikerkaare jne. lugejanumbrid.
                      Erameedia erameediaks, aga ERRi nende argumentidega vast ära ei kaitse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        No otsi mulle möni positiivne artikkel Helmest vöi Orbanist

                        Vöin kihla vedada, et kui Luka siit vahelt välja jätta ollakse jälle pagulaste poolel
                        Kas nood on millegi positiivsega silma paistnud?
                        Aga tõsiselt minu arust näitab juba ainuüksi see fakt, et Helmete ja teiste EKRE liikmete artikleid ja arvamusavaldusi saab praktiliselt igapäevaselt suurematest lehtedest ja portaalidest lugeda, et ajakirjanike meelsus võib olla nii ja naa (kuigi minuarust Postimehes on neid konservatiivseid tegelasi päris palju), aga kajastust saavad kindlasti kõik osapooled.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Erameedia erameediaks, aga ERRi nende argumentidega vast ära ei kaitse?
                          ERR on üldse kummaline. Uue juhi valimine on silmapiiril ja siis justkui üritatakse kõigile meeldida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Erameedia erameediaks, aga ERRi nende argumentidega vast ära ei kaitse?
                            Kusjuures ma eelmist postitust kirjutades mõtlesin, et ERR on vist Eesti kõige homogeensem toimetus. Seda küll mitte sinna suunas, kuhu kaala sihib, vaid pigem selline veider libertaarne värk.

                            Muidugi võimalik, et ma lihtsalt ei tunne piisavalt nimesid ERRist ja tegelikult päris nii ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Kas nood on millegi positiivsega silma paistnud?
                              Aga tõsiselt minu arust näitab juba ainuüksi see fakt, et Helmete ja teiste EKRE liikmete artikleid ja arvamusavaldusi saab praktiliselt igapäevaselt suurematest lehtedest ja portaalidest lugeda, et ajakirjanike meelsus võib olla nii ja naa (kuigi minuarust Postimehes on neid konservatiivseid tegelasi päris palju), aga kajastust saavad kindlasti kõik osapooled.
                              Helme ja Orban enne leedu rändekriisi: Tugevdame piirid ja kaitseme seda, illegaalsed turistid pole meie maale oodatud
                              Pmst kogu meedia: Natsid! ksenofoobid! Homofoobid!

                              Nüüd mingi oijah oleks vaid meil ka köik sajaga kaitstud, neid vendi siia küll ei taha. Kallas ütles muidu 2015, et Eestil on pagulasi vaja, Praegu on selleks hea võimalus. Miks ta sellest kinni ei haara? Möne agara sotsi arvamust sel teemal tahaks ka kuulda, aga miskipärast köik vait.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Sest pagulasel ja illegaalsel immigrandil on vahe?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X