320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

    Siin arutame väga tuliseks läinud rahwusluse ja immigratsiooni küsimust ja kas eestlane peaks saama murjamite poolt ajaloo prügikasti kirjutatuks.
    129
    Austan sõjas langenud esivanemaid, kes võitlesid meid vabaks.Seisan puhta eestlase eest!
    48,84%
    63
    1000 kõrgelt haritud murjamit ei teeks kellelegi liiga - intelligentse multi kulti eest!
    42,64%
    55
    Tehke piirid vabaks ja laseke kõik siia. Las iga homo ise otsustab kuhu oma pesa teeb!
    8,53%
    11
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    #2
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Siin arutame väga tuliseks läinud rahwusluse ja immigratsiooni küsimust ja kas eestlane peaks saama murjamite poolt ajaloo prügikasti kirjutatuks.
    Palkasid mingi murjani seda teemat tegema, et isegi gallupit ei saadud valmis?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Palkasid mingi murjani seda teemat tegema, et isegi gallupit ei saadud valmis?
      Nüüd peaks töötama! Andke aga tuld!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Ma olen pikka aega mõelnud, et kas count teeb nalja. Nüüd olen veendunud, et ta teeb. See küsitlus on üks naljakamaid asju eva siin foorumis. Tubli!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen pikka aega mõelnud, et kas count teeb nalja. Nüüd olen veendunud, et ta teeb. See küsitlus on üks naljakamaid asju eva siin foorumis. Tubli!
          Naljakas on see sinu peakese ehitus. Mis ränk vajadus see immigrantide järele sul on? Mida nad meie ühiskonnale andma peaks?
          Ära seda sõna "sallivus" oma lausesse topi, seda sitta pole vaja korrutama hakata. Miks peab ajaloolisele kogemusele toetuv eestimeelne inimene nõustuma vastu võtma suurtes kogustes kultuuriliselt nii erinevaid inimesi, kui hoiatavaid näiteid on euroopa täis + enda kogemus rahvaga, kes on kultuuri osas meiega palju sarnasem, ent on sellegipoolest olnud valus õppetund?
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #6
            minuarust on häid kebabikaid vähe. võiks juure tekkida.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Naljakas on see sinu peakese ehitus. Mis ränk vajadus see immigrantide järele sul on? Mida nad meie ühiskonnale andma peaks?
              Ära seda sõna "sallivus" oma lausesse topi, seda sitta pole vaja korrutama hakata. Miks peab ajaloolisele kogemusele toetuv eestimeelne inimene nõustuma vastu võtma suurtes kogustes kultuuriliselt nii erinevaid inimesi, kui hoiatavaid näiteid on euroopa täis + enda kogemus rahvaga, kes on kultuuri osas meiega palju sarnasem, ent on sellegipoolest olnud valus õppetund?
              Kuule, targuta end vittu. Ma pole kunagi immigrantide pooldaja olnud, aga päris fullretard vastasus on ikka üsna piinlik.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Naljakas on see sinu peakese ehitus. Mis ränk vajadus see immigrantide järele sul on? Mida nad meie ühiskonnale andma peaks?
                Ära seda sõna "sallivus" oma lausesse topi, seda sitta pole vaja korrutama hakata. Miks peab ajaloolisele kogemusele toetuv eestimeelne inimene nõustuma vastu võtma suurtes kogustes kultuuriliselt nii erinevaid inimesi, kui hoiatavaid näiteid on euroopa täis + enda kogemus rahvaga, kes on kultuuri osas meiega palju sarnasem, ent on sellegipoolest olnud valus õppetund?
                Mulle on miskipärast jäänud selline mulje, ka tsiteeritavast, et kõige suuremad immigratsiooni vastased on need tüübid, kes ise a la skandinaavias tööl käivad. Noh, lihtsamatel töödel.
                Et suht kummaline on tegelt nende seisukohta kuidagi tõsiseltvõetavana võtta. Natuke naljakas või nii.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kuule, targuta end vittu. Ma pole kunagi immigrantide pooldaja olnud, aga päris fullretard vastasus on ikka üsna piinlik.
                  Aga ometi sulle meeldib vaielda koguaeg vastu kõigile ja kõigele
                  Ma olen ka üsnagi salliv inimene. Kuid üks asi on sallivus, teine asi endale pähe lasta sittuda. See 5000-10000 immigranti on ju meie väiksele Eestile ikka väga suur number - las lähevad Prantsusmaale, Hollandisse, Suurbritanniasse, Rootsi, Soome jne. Mida kuradit peaksid nad sellest Eestist tahtma???
                  Ja paneme kõigepealt oma töötud tööle, enne kui hakkame vaeseid aafriklasi jne aitama. See on ikkagi niivõrd keeruline teema. Jah, muidugi ma tahaks aidata kuskilt Süüria sõjakolletest pärit inimesi, aga oma riiki ma selleks panti küll ei ole nõus panema...

                  Kommentaar


                    #10
                    * küsin uuesti, et kui me võtame praegu 10 000 immigranti meile, siis palju meile siia neist mõne kuu pärast jääb?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      * küsin uuesti, et kui me võtame praegu 10 000 immigranti meile, siis palju meile siia neist mõne kuu pärast jääb?
                      Jäävad kõik. Muudavad mingi Tallinna linnaosa getoks. Saavad kohaliku mingit spetsiaalselt nendele väljamõeldud sotstoetust ja Juuropist ka midagi. Tegelevad logelemise ja sigimisega. Kui üritatakse raha ära võtta siis taovad Toompea sassi, ilma, et kohalik ment neid näpugagi puutuks.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Jäävad kõik. Muudavad mingi Tallinna linnaosa getoks. Saavad kohaliku mingit spetsiaalselt nendele väljamõeldud sotstoetust ja Juuropist ka midagi. Tegelevad logelemise ja sigimisega. Kui üritatakse raha ära võtta siis taovad Toompea sassi, ilma, et kohalik ment neid näpugagi puutuks.
                        Ah, ole nüüd. Meile jäävad siia ainult mingi väike kogus, kes enamvähem asjadega hakkama saavad. Prantsusmaa ja Rootsi saavad meie omad endale.

                        Kommentaar


                          #13
                          Lahendus on ka kohe ju olemas tegelt. Anda kõigile immigrantidele koheselt kodakondsus ja 5K euri pihku ja nädala pärast on plats neist puhas

                          Edit: Unustasin pisikese detaili. Passilauas suurel ekraanil panna jooksma pidev reklaam imalisest Soomest, Rootsist jne. reklaame ja lauad täis toppida brozüüre reisi sihtidega. Peaks mõjuma ahvatlevalt

                          Edit 2: Bangladeshis kuuldi, et peagi võetakse Eestis immigrante vastu. Raffas on seal elevil
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Mulle on miskipärast jäänud selline mulje, ka tsiteeritavast, et kõige suuremad immigratsiooni vastased on need tüübid, kes ise a la skandinaavias tööl käivad. Noh, lihtsamatel töödel.
                            Et suht kummaline on tegelt nende seisukohta kuidagi tõsiseltvõetavana võtta. Natuke naljakas või nii.
                            Kas sa nimetasid mind just soome ehitajaks või? Selle jama võid kohe ära unustada.
                            Toome 10 tuhat ja vaatame palju järgi jääb? Fullretard to yo self.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              #15
                              aga ma ei ole endiselt mitte kusagilt vastutust saanud, et miks me peaksime tahtma endale võõraid riiki kuhjade viisi, kellel pole olemas mingisugust väljaõpet, keeleoskust, pahatihti ka soovi tööd teha? me peame hakkama kujundama ja kinni maksma mingeid üüratuid programme, et neid koolitada, elamispaigad leidma jne jne. samas võiks ju selle raha suunata otsemaid praegu töötu staatuses kodanike ümberõppeks, koolitusteks, tööturule tagasitoomiseks. minu arust oleme me hädas pikemat aega pikaajaliste töötutute turule tagasi toomisega. nüüd tooksime hea hunniku veel vähem meie kultuuri ja tööruumis hakkama saavaid inimesi juurde ja see peaks meil lahendama siis millised probleemid? ilmselt pole ühtegi praegu heal järjel olevat riiki, mis ei kahetseks kunagist otsust tuua odavat tööjõudu sisse, sest enamasti kujunes sellest siiski hoopis üsna kallis töötu jõuk. puht matsi loogikaga, kui see võõraste toomine nii paganama hea ja vahva on, kui seda meile kohati esitletakse, siis peaksid ju euroopa suured võitlema lausa ja meelitama seda vahvat ja hakkamist täis punti,ei?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X