320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eee, lubage kahelda selles ilusas jutus.
    Mulle tulevad pigem meelde uudised, kus on öeldud, et paljud ei oska isegi oma emakeeles lugeda ega kirjutada. Soomlaste uuringu kohaselt on turvapaiga taotlejatest selliseid koguni viiendik ning alla 10% oskavad inglise keelt mingil määral.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      This New Pact is expected to set out the asylum and migration policy of the Von der Leyen Commission and to end the deadlock in the Council on the reform of ...


      Kuidas sattus rootslane juhtima EU uue migratsioonipoliitika üle? On sealt üldse häid näiteid tuua siis? See jutt on küll kergelt hirmutav.

      Näide ka miks ma nii mõtlen: Elan Helsinki kesklinnas. Tegin eile paar piljardimängu ühe mustanahalise tüübiga, kellega olen vahest baaris käinud. Jutt jookseb tal hästi ja wingmanina suht norm, nimeks Antonio. Piljardis selgus, et oi maksta ta küll ei taha ja mina peaksin maksma. ja üldsegi miks ma talle ölut ei osta, et kas ma olen mingi halb söber. Kui uurisin, et miks selline seis, siis tuli jutt et aga oi, ma käin ju tööl miks ma ei vöiks maksta. Aga miks tema ei tööta siis? A ei miks ta peaks, toetusrahad ja korter pakutakse linna poolt tasuta. Ja miks tema peaks üldse millegi eest tasuma, teised peaksid. Kui mainisin, et jebisin omale vahepeal möned euro 2020 piletid mis ootavad oma aega, siis uuris kohe et miks ma talle pileteid ei anna. Vabse suhtumine. Kusjuures ilusaid riideid jaksab osta ja veel palju reisida ka. Pidevalt kuskil ära. Kui mainisin, et käisin vahepeal Rovaniemis, siis ütles kohe, et ai väga rassistlik koht, ühtegi musta pole . Ja vana elab väga nooblis kohas kesklinnas, uues korteris mere ääres. Täpselt sama kant nagu need uued kallid korterid seal kalamajas noblessneris. Tüübil mönus 2 toaline.Hinnad algavad seal alates 300k esimese korruse 30 ruuduse eest.

      Soome teebki sellesmöttes muidugi kavalalt, et paigutab need asüülitaotlejad üle linna laiali, et päris ghettot ei tekiks nagu Rootsis. See aga tähendab, et kallis piirkonnas peredega kortermajas saab tasuta linna poolt korteri mingi lambi vend afganistanist. Niipalju vöin öelda küll, et ega soomlased kuigi önnelikud ei ole selle üle, kui nemad peavad vähemalt 4-5 kilo kuus grindima, et 300-400k korteri ostuks laenu saada, mida enamus nagunii ei saa, aga mingi Gambia vend kes süsteemi sisse bluffis ja pargis weedi müüb saab elamise üldse tasuta. Ja selliseid on palju. Kusjuures mo enda majas ka, aga need siin 3 tibi Iraanist, kes pidevalt aias suitsu teevad, ölut joovad ja mussi kuulavad, niiet ei kurda
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        http://www.youtube.com/watch?v=HuokZwvgPS0&t=0m32s

        Kuidas sattus rootslane juhtima EU uue migratsioonipoliitika üle? On sealt üldse häid näiteid tuua siis? See jutt on küll kergelt hirmutav.

        Näide ka miks ma nii mõtlen: Elan Helsinki kesklinnas. Tegin eile paar piljardimängu ühe mustanahalise tüübiga, kellega olen vahest baaris käinud. Jutt jookseb tal hästi ja wingmanina suht norm. Piljardis selgus, et oi maksta ta küll ei taha ja mina peaksin maksma. ja üldsegi miks ma talle ölut ei osta, et kas ma olen mingi halb söber. Kui uurisin, et miks selline seis, siis tuli jutt et aga oi, ma käin ju tööl miks ma ei vöiks maksta. Aga miks tema ei tööta siis? A ei miks ta peaks, toetusrahad ja korter pakutakse linna poolt tasuta. Ja miks tema peaks üldse millegi eest tasuma, teised peaksid. Kui mainisin, et jebisin omale vahepeal möned euro 2020 piletid mis ootavad oma aega, siis uuris kohe et miks ma talle pileteid ei anna. Vabse suhtumine. Kusjuures ilusaid riideid jaksab osta ja veel palju reisida ka. Pidevalt kuskil ära. Kui mainisin, et käisin vahepeal Rovaniemis, siis ütles kohe, et ai väga rassistlik koht, ühtegi musta pole . Ja vana elab väga nooblis kohas kesklinnas, uues korteris mere ääres. Täpselt sama kant nagu need uued kallid korterid seal kalamajas noblessneris. Hinnad algavad seal alates 300k 30 ruuduse eest.

        Soome teebki sellesmöttes muidugi kavalalt, et paigutab need asüülitaotlejad üle linna laiali, et päris ghettot ei tekiks nagu Rootsis. See aga tähendab, et kallis piirkonnas peredega kortermajas saab tasuta linna poolt korteri mingi lambi vend afganistanist. Niipalju vöin öelda küll, et ega soomlased kuigi önnelikud ei ole selle üle, kui nemad peavad 4-5 kilo kuus teenima, et 300-400k korteri ostuks laeu saada, aga mingi Gambia vend kes süsteemi sisse bluffis ja pargis weedi müüb saab elamise tasuta. Ja selliseid on palju. Kusjuures mo enda majas ka, aga need siin 3 tibi Iraanist, kes pidevalt aias suitsu teevad ja ölut joovad, niiet ei kurda
        Väga kahtlen, et neile antakse kesklinna või üldse uues majas korterit. Üldjuhul sellistes elavad ikka need, kes saavad korterit ise üürida või osta, kuna käivad tööl. Sinu see piljardi jutt tundub rohkem väljamõeldisena.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Linnavalitsustel ja maavalitsustel on päris palju kinnisvara, seega võib olla, et mõni õnnelik saab endale kõva korteri, kuid see on pigem erand. Tore muidu, et kaala avastab multikultit, aga siiani läbi mustade prillide.

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Väga kahtlen, et neile antakse kesklinna või üldse uues majas korterit. Üldjuhul sellistes elavad ikka need, kes saavad korterit ise üürida või osta, kuna käivad tööl. Sinu see piljardi jutt tundub rohkem väljamõeldisena.
            Nalja teed v? Antakse. Linnakorterid on igalpool, ka uutes majades. Imestasin ise ka, et misasja, aga mul Soome pruut töötab pangas tegeleb eluaseme laenudega, ta teab vähe paremini. aga Ma vöin sulle lingi ka välja uurida kuskilt, aga praegu ei viitsi. Vöid ise ka muidu taodelda seda linnakorterit, aga saada see on päris lootusetu. Mida lootusetum vend oled, seda tõenäolisemalt saad. Ja see piljardi jutt on täiesti tõsi. ma vöin sulle tüübi numbri anda ja google logi näidata kui üldse ei usu
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Tore muidu, et kaala avastab multikultit, aga siiani läbi mustade prillide.
              See väide kuidagi ei päde, sest ma olen 3a. elanud piirkonnas, kus on väga kirju seltskond ja mul on palju sõpru erinevatest kultuuridest. Aga kui sa juba Rootsit kaitsma asusid, siis vasta minu esimesele küsimusele ja too mulle näide, kuidas Rootsi immigratsioonipoliitika on önnestunud?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Sinu see piljardi jutt tundub rohkem väljamõeldisena.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  See väide kuidagi ei päde, sest ma olen 3a. elanud piirkonnas, kus on väga kirju seltskond ja mul on palju sõpru erinevatest kultuuridest. Aga kui sa juba Rootsit kaitsma asusid, siis vasta minu esimesele küsimusele ja too mulle näide, kuidas Rootsi immigratsioonipoliitika on önnestunud?
                  Läbi mustade prillide all mõtlesin ma seda, et sa oled päris palju teinud immigratsiooni teemalisi postitusi, ning mitte ükski nendest ei ole olnud positiivses valguses, ehk siis on kaks varianti: sa kas oled lähtökohtaisesti negatiivse hoiakuga või siis sul on ainult negatiivsed kogemused olnud. Kui see viimane, siis soovitan oma tutvusringkonna üle vaadata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Väga kahtlen, et neile antakse kesklinna või üldse uues majas korterit.

                    Eestis on nii, et üüriturg on erakätes ja munitsipaalkorterid pigem mingi nali,
                    aga mujal maailmas on rohkem variatsioone

                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      Eestis on nii, et üüriturg on erakätes ja munitsipaalkorterid pigem mingi nali,
                      aga mujal maailmas on rohkem variatsioone

                      https://foorum.soccernet.ee/showthre...=1#post1979237
                      PS. Ma olen kursis Soome üürituruga.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Läbi mustade prillide all mõtlesin ma seda, et sa oled päris palju teinud immigratsiooni teemalisi postitusi, ning mitte ükski nendest ei ole olnud positiivses valguses, ehk siis on kaks varianti: sa kas oled lähtökohtaisesti negatiivse hoiakuga või siis sul on ainult negatiivsed kogemused olnud. Kui see viimane, siis soovitan oma tutvusringkonna üle vaadata.
                        Muud postitused kõrvale jättes, siis küsimus on ju hea? Rootsi on nii masendavalt läbi kukkunud, et lausa endalgi kurb. Ja ma olen pigem liberast piider EKRE fännide arust ehk pole "mustaheiter" vms.

                        See on ju loogiline miks seda lihtrahva elu halvemaks tegevat poliitikat tehakse, easy money riigile.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Muud postitused kõrvale jättes, siis küsimus on ju hea? Rootsi on nii masendavalt läbi kukkunud, et lausa endalgi kurb. Ja ma olen pigem liberast piider EKRE fännide arust ehk pole "mustaheiter" vms.

                          See on ju loogiline miks seda lihtrahva elu halvemaks tegevat poliitikat tehakse, easy money riigile.
                          Eestis, Soomes või Norras elavale inimesele on Rootsi immigratsioonipoliitika ju hea. Vabatahtlik katsejänes on olemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Eestis, Soomes või Norras elavale inimesele on Rootsi immigratsioonipoliitika ju hea. Vabatahtlik katsejänes on olemas.
                            Pigem halb, sest kuningat pole veel maha lasknud keegi. Saab rõõmsalt rääkida kui tore kõik on ja mugavalt selle ära unustada, et üks linn sõna otseses mõttes põleb.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Pigem halb, sest kuningat pole veel maha lasknud keegi. Saab rõõmsalt rääkida kui tore kõik on ja mugavalt selle ära unustada, et üks linn sõna otseses mõttes põleb.
                              Milline linn see neil põleb sõna otses mõttes?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Milline linn see neil põleb sõna otses mõttes?
                                Kuidas sa siis ei tea seda? Terve internet täis seda. Ainult meie roosast lägast läbi imbunud sotsoravad ei kirjuta seda kuna saavad Soroselt raha, et maha vaikida see ja viia läbi hiiliv islamismi ülevõtt euroopas. Mõtle oma peaga ka mees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X