320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Ma ei vihkagi moslemeid, ma ei vihka ka musta nahavärviga inimesi. Mis ei tähenda, et ma neid siia peaks tahtma. Need kaks asja seisavad teineteisest ikka väga lahus. Kui ma reisin väljaspoole Euroopat, siis ma ei ootagi, et seal minusugused kahvanäod ees on. Ja ongi tore, et on erinev kultuur ja erinevad inimesed. Aga kui ma Euroopas käin, siis ei taha ma näha kerkivaid mošeesid ja sedasama tänavapilti, mis kuskil Türgis või Saudi Araabias.
    Kulla inimene, rassism väljendub muuhulgas ka selles, et teistmoodi inimesi "ei taheta siin näha". Sest Euroopa on ju ikka valge kultuuriruum, kuhu muudel pole asja. Suhteliselt tüüpiline "ma pole rassist, aga ..." keiss.
    Igatahes kurb kuulda, sa muidu tundud jutu poolest täiesti arukas inimene, eks erinevus rikastab.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Kulla inimene, rassism väljendub muuhulgas ka selles, et teistmoodi inimesi "ei taheta siin näha". Sest Euroopa on ju ikka valge kultuuriruum, kuhu muudel pole asja. Suhteliselt tüüpiline "ma pole rassist, aga ..." keiss.
      Igatahes kurb kuulda, sa muidu tundud jutu poolest täiesti arukas inimene, eks erinevus rikastab.
      Omamoodi irooniline. Mul on mõni tuttav, kes pole valgenahaline ja kui ma neile oma tõekspidamistest räägin, siis saavad nad minust suurepäraselt aru. Keegi ei sõima rassistiks või natsiks. Samas pean oma rahvus- ja rassikaaslastelt sellist asja kuulma.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Kulla inimene, rassism väljendub muuhulgas ka selles, et teistmoodi inimesi "ei taheta siin näha". Sest Euroopa on ju ikka valge kultuuriruum, kuhu muudel pole asja. Suhteliselt tüüpiline "ma pole rassist, aga ..." keiss.
        Igatahes kurb kuulda, sa muidu tundud jutu poolest täiesti arukas inimene, eks erinevus rikastab.
        Ära taanda seda rassile. Esiteks pole religioonid võrdustatavad rassidega ja pole ka rassiga piiratud - igas suures religioonis on igast rassist inimesi ma arvan. Teemaks on usuline ja kultuuriline erinevus praegu eelkõige, mitte rassiline. Mul isiklikult poleks midagi ka kooseksisteerimise vastu aga reaalselt on näha, et see ei toimi, sest tõsiselt võetav osa uutest tulijatest ei taha koos eksisteerida vaid tahab sisuliselt üle võtta tulevikus ja oma kultuuri ja usu mõju levitada Euroopas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Omamoodi irooniline. Mul on mõni tuttav, kes pole valgenahaline ja kui ma neile oma tõekspidamistest räägin, siis saavad nad minust suurepäraselt aru. Keegi ei sõima rassistiks või natsiks. Samas pean oma rahvus- ja rassikaaslastelt sellist asja kuulma.
          Ma saan sinu tõekspidamistest väga hästi aru, aga asju võiks ikka õigete nimedega kutsuda. Ja ma olen päris kindel, et sulle sarnase maailmavaatega inimesi on igas rahvuses, olenemata mandrist või nahavärvist, seega ei pea ka kummaliseks, miks nad sinust aru ei peaks saama.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Ära taanda seda rassile. Esiteks pole religioonid võrdustatavad rassidega ja pole ka rassiga piiratud - igas suures religioonis on igast rassist inimesi ma arvan. Teemaks on usuline ja kultuuriline erinevus praegu eelkõige, mitte rassiline. Mul isiklikult poleks midagi ka kooseksisteerimise vastu aga reaalselt on näha, et see ei toimi, sest tõsiselt võetav osa uutest tulijatest ei taha koos eksisteerida vaid tahab sisuliselt üle võtta tulevikus ja oma kultuuri ja usu mõju levitada Euroopas.
            Sa ju saad aru, et LeeRomenole pole vaja seda rääkida. Ta saab niiehknaa aru.
            Selgitustööd vajaks aga tõrvikurongkäigud jms kahtlane rahvamass (kes suvalise võõra pikemalt mõtlemata p*** saadavad ja aafrikasse soovitavad kobida).
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Ära taanda seda rassile. Esiteks pole religioonid võrdustatavad rassidega ja pole ka rassiga piiratud - igas suures religioonis on igast rassist inimesi ma arvan. Teemaks on usuline ja kultuuriline erinevus praegu eelkõige, mitte rassiline. Mul isiklikult poleks midagi ka kooseksisteerimise vastu aga reaalselt on näha, et see ei toimi, sest tõsiselt võetav osa uutest tulijatest ei taha koos eksisteerida vaid tahab sisuliselt üle võtta tulevikus ja oma kultuuri ja usu mõju levitada Euroopas.
              Nahkpea puhul ei ole tõesti tegu rassilise vaid pigem usulise diskrimineerimisega, vabandan. Rassismi lõik käib pigem inimeste kohta, kes sõidavad ringi kleepekaga "See ei ole Aafrika", adumata, et ei Iraak ega Süüria ei asu Aafrikas, aga no see on teine teema.
              See "kultuuri üle võtmine ja usu mõju levitamine" on täiesti otseselt mingist paremäärmuslikust propagandast pärit, sellel puudub igasugune reaalne taust. Isegi kõige optimistlikumate prognooside kohaselt ei üle moslemite arvukus Euroopas 20-25% aastaks 2100. Näiteks see uuring räägib hoopis tagasihoidlikumast kasvust.

              Kommentaar


                Ma vaatasin, et too uuring on viis aastat vana. Kas midagi uuemat pole?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ma vaatasin, et too uuring on viis aastat vana. Kas midagi uuemat pole?
                  85 aastat tulevikku ette ennustavat artiklit ei ole mõtet isegi avada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Nahkpea puhul ei ole tõesti tegu rassilise vaid pigem usulise diskrimineerimisega, vabandan. Rassismi lõik käib pigem inimeste kohta, kes sõidavad ringi kleepekaga "See ei ole Aafrika", adumata, et ei Iraak ega Süüria ei asu Aafrikas, aga no see on teine teema.
                    See "kultuuri üle võtmine ja usu mõju levitamine" on täiesti otseselt mingist paremäärmuslikust propagandast pärit, sellel puudub igasugune reaalne taust. Isegi kõige optimistlikumate prognooside kohaselt ei üle moslemite arvukus Euroopas 20-25% aastaks 2100. Näiteks see uuring räägib hoopis tagasihoidlikumast kasvust.
                    see on neli aastat vana artikkel ja andmed võivad olla pisut iganenud. Aga tegemist on evolutsioonilise probleemiga. Meie siin euroopas oleme loiumaks läinud ja vanaks jäänud piltlikult väljendades. Teeme oma kakelunge kuskil netiavarustes. Moslemite hulgas on palju noori ja vihaseid, kes on häälekad ja tulevad tänavatele, ning seeläbi domineerivad paikades kuhu nad koondunud on. Neil polegi arvulist ülekaalu vaja, selleks et arvestatavat mõju saavutada. Mina ei oska öelda milliste protsentide pealt jookseb kriitiline piir aga ma olen arvamusel, et immigratsioonitulva on vaja ohjeldada ja kontrollida, et tagada rahulikum euroopa meile ja meie lastele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Ma vaatasin, et too uuring on viis aastat vana. Kas midagi uuemat pole?
                      Siin tundub kõige viimasem olevat, suhteliselt põhjalik ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Nahkpea puhul ei ole tõesti tegu rassilise vaid pigem usulise diskrimineerimisega, vabandan.
                        Ma saan aru, et sa püüad nii hirmsasti diagnoose panna, aga mille alusel sa usulise diskrimineerimise minu jutus üles leidsid?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          85 aastat tulevikku ette ennustavat artiklit ei ole mõtet isegi avada
                          Loomulikult mitte, pigem vaata mingit paanikat külvavat youtube'i klippi. Usun, et count on varsti kohal ja annab lingi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            see on neli aastat vana artikkel ja andmed võivad olla pisut iganenud. Aga tegemist on evolutsioonilise probleemiga. Meie siin euroopas oleme loiumaks läinud ja vanaks jäänud piltlikult väljendades. Teeme oma kakelunge kuskil netiavarustes. Moslemite hulgas on palju noori ja vihaseid, kes on häälekad ja tulevad tänavatele, ning seeläbi domineerivad paikades kuhu nad koondunud on. Neil polegi arvulist ülekaalu vaja, selleks et arvestatavat mõju saavutada. Mina ei oska öelda milliste protsentide pealt jookseb kriitiline piir aga ma olen arvamusel, et immigratsioonitulva on vaja ohjeldada ja kontrollida, et tagada rahulikum euroopa meile ja meie lastele.
                            100% nõus, immigratsioonitulva peabki ohjeldama ja kontrollima. Mis puudutab vananemist, siis Euroopa moslemite kogukond vananeb ka jõudsalt. Kui 90ndatel oli keskmine vanus 20, praegu on 25, siis 10 aasta pärast olevat juba 30 ringi. Vaadates särasilmset sinist äratust ja muid tõusvaid äärmuslasi, siis ma ei muretseks ainult netiavarustes vaidlemise üle ma pigem muretseks siis kui nad liiga häälekaks lähevad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Loomulikult mitte, pigem vaata mingit paanikat külvavat youtube'i klippi. Usun, et count on varsti kohal ja annab lingi.
                              Otsi netist 90ndatel või varasemalt tehtud prognoose ükskõik mille kohta ja vaata kui palju neist täppi läinud on. Paanika youtube klippe võid ise vaadata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Ma saan aru, et sa püüad nii hirmsasti diagnoose panna, aga mille alusel sa usulise diskrimineerimise minu jutus üles leidsid?
                                Pole eriti raske diagnoosi panna kui patsient sellist asja tunnistab:
                                Aga kui ma Euroopas käin, siis ei taha ma näha kerkivaid mošeesid ja sedasama tänavapilti, mis kuskil Türgis või Saudi Araabias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X