320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Immigratsioon - Poolt või vastu? Gallup & arutelu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pedede käest, muidugi.

    Kommentaar


      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Heh see Counti pilt meenutab mulle Soomes praegu ABC tanklates käimas olevat vist Pauligi kohvireklaami. Mis reklaamib tumedat ja heledat rösti
        "Kas tuttav hele või uus tume?" lausega. Ime, et selles paranoilises maailmas keegi selle kallal irisema pole veel hakkanud

        Kommentaar


          Heh, peab vist Objektiivi tööle minema. Ekspressis korraldas mingi uus tuust kampaania, et ostame Vao pagulasele kitarri ja et kas me tahaks kaasa lüüa. Mina olin ainus, kes keeldus

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Heh, peab vist Objektiivi tööle minema. Ekspressis korraldas mingi uus tuust kampaania, et ostame Vao pagulasele kitarri ja et kas me tahaks kaasa lüüa. Mina olin ainus, kes keeldus
            Tänuväärt tegu sinu poolt! Lähevad veel kohalike naiste akende alla serenaadi laulma.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Tänuväärt tegu sinu poolt! Lähevad veel kohalike naiste akende alla serenaadi laulma.
              No ma ütlen. Tuleb uus Koitus Toome, siis pean ma selle taagaga elu lõpuni elama.

              Kommentaar


                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                Heh see Counti pilt meenutab mulle Soomes praegu ABC tanklates käimas olevat vist Pauligi kohvireklaami. Mis reklaamib tumedat ja heledat rösti
                "Kas tuttav hele või uus tume?" lausega. Ime, et selles paranoilises maailmas keegi selle kallal irisema pole veel hakkanud
                See jutt meenutas omakorda tuntud anekdooti:
                Bussis tekib rassismiprobleem valgete ja neegrite vahel, et kes kuhu istub. Valged nõuavad, et nemad istuvad ees ja neeegrid istugu taga. Kisa peale bussijuht lõpuks karjub:
                "Miks teil viga on? Mis seal vahet, must või valge, kujutage, ette, et olete kõik rohelised!"
                Rahvas rahuneb maha ja kõik on rahul. Siis hüüab bussijuht eesotsast:
                "Väga hea. Nüüd kõik helerohelised ette ja tumerohelised taha ja läheb sõiduks."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Heh, peab vist Objektiivi tööle minema. Ekspressis korraldas mingi uus tuust kampaania, et ostame Vao pagulasele kitarri ja et kas me tahaks kaasa lüüa. Mina olin ainus, kes keeldus
                  Milles kampaania väljendus? Et paneme rahad kokku ja ostame Vao pagulastele kitarre?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Milles kampaania väljendus? Et paneme rahad kokku ja ostame Vao pagulastele kitarre?
                    Mingi tuttaval on kitarr, mingi vaokas tahab kitarri, kogume raha ja ostame tuttava kitarri ära. Ja anname mustale mehele.

                    Kommentaar


                      Annetage see raha parem kellegile, kes seda tõeliselt vajab. Vaokas saab ka oma kitarrita elatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Annetage see raha parem kellegile, kes seda tõeliselt vajab. Vaokas saab ka oma kitarrita elatud.
                        Joptvõi rassist nahh!

                        Äkki tuleb temast Vao Jimi Hendrix.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Joptvõi rassist nahh!

                          Äkki tuleb temast Vao Jimi Hendrix.
                          Kui Sa mind nüüd ka fašistiks sõimaksid, siis oleks kogu komplekt koos.

                          Ja las ma arvan, see kampaania korraldaja on õrnema soo esindaja?

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Mind on siin üldiselt tolerastide poole liigitatud aga seoses selle "esimene mustanahaliste bänd Eestis" uudise peale tekkis mul küll küsimus, et mida kuradit on vaja sellist uudist toota? Miks on vaja sellist rassilist vahet esile tuua? Kui bänditegijate poolt saab veel aru, et ehk nad ei tundnudki kedagi teist kellega koos musitseerida, siis promoda ajakirjanduses asja just selles võtmes? Aga noh, eks klikid müüvad, olgu need siis viha- või armastuseklikid, vahet ei tehta.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ekspressis korraldas mingi uus tuust kampaania, et ostame Vao pagulasele kitarri ja et kas me tahaks kaasa lüüa.
                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ja las ma arvan, see kampaania korraldaja on õrnema soo esindaja?
                                Ei pea ilmselt geenius olema, et sellisele järeldusele jõuda.

                                Muidu aga laske onu Davidil rääkida.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X